Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Як та дівчинка, юна грамар-наці :) "Вихователька каже "уверена", "клубника" :хмммм: :мораль: А треба "впевнена" і "полуничка". :)

(згадала, бо ти теж використала зменшувально-пестливу форму :-) )
Я її коли використовувала, то теж зосередилася на цьому, але вирішила залишити. Бо таки ж суничка 😁
 
Набагато простіше кота в іншу кімнату.
Та може нема іншої. Комунальна.
Недопрацювання! :D
За опитом найпростіше кота посадити до себе на коліна - він там і заснути може. А так вештається перед камерою, рветься щось писати, виперти за двері - репетує :кіт: :D
Про кота, який пише, можна скласти вірш :)

Тома Сойєра я таки перечитала. Але це вже не читання, це майже напам'ять знаю:)
Мене ось Іронія на пиріжки підсадила - я вже ними думаю. Ось це страшне :D
Скоро почнеш читати пости і дивуватися, що збій або зайва кількість складів :угу: у мене таке буває.
 
Скоро почнеш читати
Раптово почала читати якусь легку книжку (у мене таке буває - щось впало в око, і починаю, але не з наміром дочитати, а просто про що там). Ти можеш собі уявити ситуацію, коли дівчина просинається в ліжку з ліпшим другом і ніяк не може зрозуміти - чи було у них щось чи ні? :-)
 
Тома Сойєра я таки перечитала. Але це вже не читання, це майже напам'ять знаю:)
Мене ось Іронія на пиріжки підсадила - я вже ними думаю. Ось це страшне :D
Я аудіо слухала під велотренажер та то до війни.
 
Раптово почала читати якусь легку книжку (у мене таке буває - щось впало в око, і починаю, але не з наміром дочитати, а просто про що там). Ти можеш собі уявити ситуацію, коли дівчина просинається в ліжку з ліпшим другом і ніяк не може зрозуміти - чи було у них щось чи ні? :-)
Можу, бо на цю тему багато фільмів. Але сама я до такого стану ніколи не напивалася ))
 
Можу, бо на цю тему багато фільмів. Але сама я до такого стану ніколи не напивалася ))
Я не про це, а саме про фізичний бік питання :ги: Ну як Ж. може не зрозуміти, було чи ні, якщо не використувався презик? :) Та хоч би і використовувався..
 
Йому років 37, мабуть. Малувато для передпенсійного.. Хоча хто себе як відчуває. Он в 44 паха каже, що старий. Гандж каже, що молодий.
Тю, так це ж дивлячись для чого. Я, як їсти, то молодий аж "зельоний", а як працювать, то старий аж жовтий.:ги:
 
У складі шоколаду Рошен - пальмова олія. В Короні - молочні жири. Цікаво, невже в останній справді немає рослинних жирів?
 
У складі шоколаду Рошен - пальмова олія. В Короні - молочні жири. Цікаво, невже в останній справді немає рослинних жирів?
О, добре, що нагадала! Зробила собі бутер - шматочок міської булочки з вершковим маслом, а зверху шоколад. І пофіг де там якісь жири:D
 
Назад
Зверху Знизу