Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А що то за система дивна, що нема таких налаштувань? Воно ж начебто скрізь є.
в мене на жаль нема шукаю слова щоб не було багато i це англмову клацнув але ж нема апострофа та литери е та ii знову англмова тиць та слово шукай хай йому заборись :збентежений:
ви звиняйте що ось так
 
Мій улюблений самий уматний майстер дзен.
Хоча майстер дзен уже за визначенням не може бути не уматним.


Ну вони всі ж пов'язані з психологією? Я дивилась психологиню і вона казала, що е якісь спец книги з психології .
 
в мене на жаль нема шукаю слова щоб не було багато i це англмову клацнув але ж нема апострофа та литери е та ii знову англмова тиць та слово шукай хай йому заборись :збентежений:
ви звиняйте що ось так
Та мы і так тебе розуміємо. В мене он телефон любить слово мы :D. Шо йому зробити.
 
Ну вони всі ж пов'язані з психологією? Я дивилась психологиню і вона казала, що е якісь спец книги з психології .
Може ти щось про психологію розповіси цікаве? Щось мені сьогодні читати книжку не хочеться.
в мене на жаль нема шукаю слова щоб не було багато i це англмову клацнув але ж нема апострофа та литери е та ii знову англмова тиць та слово шукай хай йому заборись :збентежений:
ви звиняйте що ось так
Та не проблема, нема то нема. Але може ти не там шукаєш? Я, звісно, не спец, але не зустрічала, щоб української не було. Навіть в убунті вона була. Крім рос і англ ще інші мови є?
 
Фух, аж легше стало :D
Лено, тобі чого перейматися, ти ж не езотерик ))) Я, до речі, щось не пригадую як ти до неї ставишся, але зважаючи, що участь у бесідах не береш, то так же, як Ганна :)
 
Останнє редагування:
Може ти щось про психологію розповіси цікаве? Щось мені сьогодні читати книжку не хочеться.

Та не проблема, нема то нема. Але може ти не там шукаєш? Я, звісно, не спец, але не зустрічала, щоб української не було. Навіть в убунті вона була. Крім рос і англ ще інші мови є?
Шо розповісти такого . Мені сказали, що я не пройшла сепарацію від батьків . Тепер мене треба лікувати. Це шось дивне . Я ж кажу, що взагалі не приймаю від батьків ні допомоги ні порад. Дивні речі .
 
Крім рос і англ ще інші мови є?
нит у цьой суки не стоить тики так
до речи психология це нудно а от парапсихология це значно ближче до езотерики :збентежений:
ти маненька може ще й не вмирала а ни трохи та разу :збентежений:
 
Лено, тобі чого перейматися, ти ж не езотерик ))) Я, до речі, щось не пригадую як ти до неї ставишся, але зважаючи, що участь у бесідах не берег то так же, як Ганна :)
Я знаю, що езотерика є. :)
 
Назад
Зверху Знизу