Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ф'ям же не про це писала, а про назву бойфренд у 60 років :-)
Їм навіть більше, за 70 :) Мама друга цікава дама, пов'язана з наукою, він теж щось таке по науковій частині, доценти чи професура, на роботі й познайомилися, а вже в пенсійному віці почали жити разом. Але шлюб не укладають, мабуть, щоб не заплутуватися з нащадками. Живуть разом вже давно, а друг так і називає громадянського чоловіка мами її бойфрендом :-)

Доброго ранку! З добром :кава:

OIG1.jpg
Ранкові картинки у тебе з ШІ виходять одна краще другої :клас: Ця просто вау.

Художник Юрій Клапоух (Харків). "Тінь, яка пішла купатися".

1720598311517.jpg

Кохання додає сенсу у життя та може стати міцним якорем, за який варто триматися. А навіщо жити без кохання? Що може його замінити?
Хотілося б цю цитату зробити безадресною, щоб поміркувати теоретично. Ну да ладно.

Це дуже пафосно :)

Що може замінити? Спільні інтереси, спільні погляди на життя, психологічний і побутовий комфорт від проживання разом. Втім, люди все це і називають коханням, мабуть, щоб не ламати голову над складовими частинами :-)

Я була в назовні. Там зараз, навіть люди схожі на протуберанці :пляж: :сонячний удар:

Я була в назовні. Там зараз, навіть люди схожі на протуберанці :пляж: :сонячний удар:
Я теж була назовні :-) Здається, там краще, ніж у мене на роботі. Принаймні в тіні назовні.

Ніяк не можу зрозуміти що з тими сусідами. Третій день спілкування хлопців о цій порі - кілька годин. Веселе, гучне. Один час від часу коротко рже, мов коняка. Не здогадувалася раніше про справжнє значення цього виразу. Тепер знаю, що це не сміх, це саме іржання. Жіночого голосу не чути, то мені мабуть здалося у перший день, бо інший сміх був схожий на жіночий, але пізніше мені здалося, що то другий хлопець так сміється - тонким голосом. Чесно кажучи, я очікую почути рипіння ліжка, бо все це дуже дивно. За кілька годин стає тихо, і я сумніваюся чи залишається у квартирі хоч хтось. Тобто таке враження, що двоє приходять на короткий час... щоб що? :незнаю:

Останнє редагування:
Явочна квартира?
( скоріш за все зняв один, частково перевозить речи, друг допомагає, може будуть дівчат по черзі водити:D)
Якби речі, то були б звуки, як щось тягають, ходять туди-сюди.

Ф'ям, це дуже цікава книга! Ти маєш її почитати чи послухати!

Ф'ям, це дуже цікава книга! Ти маєш її почитати чи послухати!
Гаразд. Я свою сьогодні дочитаю (читаю, не слухаю в кої-то віки, бо саме її не озвучили зі всіх книг авторки :-) ) і візьмуся за твою.

Котячі п'яточки ❤️

(до підстаркуватої коали дослухали? :-) )

Назад
Зверху Знизу