Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Додивилася Медічи
А я зараз раптово дивлюся екранізацію книги Кетрін Куксон. Треба ж хоч колись не фентезійне, а те, що справді відбувалося у вікторіанску епоху (рік фільма 1995, якість не дуже).

(Кетрін Енн Куксон (англ. Dame Catherine Ann Cookson; 27 червня 1906 - 11 червня 1998) - англійська письменниця в жанрі любовного роману (багато з яких екранізовані), філантроп, Дама-командор ордену Британської імперії).

Дівчинка, головна героїня, на початку фільма виглядає точнісінько як лялька спадкоємця Тутті

 
Доброго ранку, доброї кави

 
O, у дитинстві зовнішній вигляд цієї ляльки здавався неймовірнім. Зараз розумієш, що віглядае як ескортниця
 
Щоб вилупків волами волочило та розірвало навпіл, щоб їм під борону потрапити та вісити на брамі за кишки!
 
із торта на корпоративі
з'явився стриптизер олег
і з подивом зустрів знайомих
колег
 
Замовляла саблезубу білку. Зуби дали, а хвіст ні.

 
Думаю, що четвертий був би несподіваніший, якби з третього прибрати знайомих.
І мабуть я б пояснила звідки колеги, бо можна подумати, що колеги-стриптизери, але ж не це малося на увазі?
 
Може, Олег працює на звичайній роботі в офісі, а стриптизером тільки підробляє. Або взагалі це був його перший робочий день в якості стриптизера в торті - і одразу така невдача
 
Я думаю, що Сір і мав це на увазі. Але може-не може я б краще перетворила на впевненість.
 
Ходили до бобрів. Сьогодні вони були! Сфоткати не встигла
 
Саме так — знайомі стриптизери.
На цей випадок у мене був такий варіант третього рядка:
і опинивсь серед колишніх
Але тоді без четвертого не обійтись.
Варіант, про який я не подумав
 
Останнє редагування:
Саме так — знайомі стриптизери.
Хм, стриптизери замовляють стриптизера в торті.. Про це якось не подумалося
Може, так: ці чоловіки колись працювали стриптизерами, а потім вирішили остепенитися, стати серйозними і поважними членами суспільства, пішли працювати на нормальну роботу..