Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Угу... Ой, велику радість бачу, дзвінковий ас у жирової дами з чирвовою дорогою до винового короля...
 
Якшо не помиляюсь Іронія збиралась влаштувати святкування ювілею своєї групи. Все сходиться.
 
Доброго ранку, добра до сніданку

 
Нарешті вибралася на барабан. Так, це вже зовсім не той ринок. Тіні не змогла купити. Два місця з косметикою
Але купила взуття аж дві пари. Одне - бо треба, друге - бо распродажа І постільне. Колір не такий як хотіла, зате з котами і Пакистан.
 
Що тепер робити з двома парами взуття без тіні?
 
по телевізору постійно
показують одну дурню
окрім кохана ми вбиваєм
русню
 
Останнє редагування:
І постільне. Колір не такий як хотіла
Нормальний колір. Не блакитний, звісно, але не страшний. А якщо що, то простирадло можна купити і окремо, бо підковдра з наволочками іншого кольору - сіра з котами.
Бісер купила, через відсутність якого не могла продовжувати вишивати. І нитки. Тепер просто не знаю за що перше хапатися, чи за вишивку, чи за браслет
 
"А шо, так можна було??" Дійсно, що це я така серйозна, тим більше, що це взагалі не моє амплуа
 
А? Шо? Будемо дивитися?
Коли знімуть Хоча б для того, щоб вчергове поржати над кормою Кавілла (така вона у нього міцна, немовби він з племені кентаврів і там місце ще для одній пари ніг)
Я, доречи, додивилася "Турист".
А зараз що?
 
Дивилася перелік костюмованих фільмів/серіалів. (я це часто роблю, на багато що облизуюся, але не дивлюся, бо вже щось читаю/слухаю )

Ось тут подумала, що це актор Бен Уішоу (грав головного героя фільму "Парфюмер"), а акторка - Роуз Леслі (дикарка Інгріт з Гри престолів). Ніфіга подібного. І не він, і не вона

А мінісеріал може, подивитися варто «Живі та мертві» — британський надприродно-драматичний телесеріал. У центрі сюжету знаходиться Нейтан Епплбі, власник ферми, де, за чутками, відбуваються надприродні події.

 
Сомерсет, 1894. Будинок, який майже так само старий, як і навколишній англійський краєвид. Блискуча молода пара успадковує ферму. Вони сповнені рішучості разом розпочати нове життя. Але їх поява в цьому загубленому куточку Англії пробуджує дивні, тривожні та небезпечні надприродні явища, які починають загрожувати їхньому шлюбу.

Ця драма сягає корінням у забобони сільського світу, тоді як наступна промислова революція зриває покриви з давніх повір'їв. У центрі сюжету історія кохання Нейтана (Колін Морган) і Шарлотти Епплбі (Шарлотта Спенсер): їх поєднують глибокі почуття, але опинившись під постійним натиском надприродного, їм доведеться боротися, щоб врятувати свій шлюб та свій дім.

Ох вже ці англійці з їхньою любов'ю до захоронень прямо попід вікнами будинків.