Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ну не всього ж уникаємо. У кожному жанрі свої особливості. У Мікроезії взагалі не може бути багатослівності. Але можна чотирьма рядками сказати більше, ніж двадцятьма.
Ну, то таке - тут вже у кожного своя думка
 
Віталій не оновив сторінку, і думав, що ніхто нічого не пише
 
Правильно. І саме тому я вважаю, що у Става не зовсім справжні пиріжки. У нього як раз поезія.

От ти ж сама бачиш: де починається поезія, там зникає пиріг, у більшості випадків
 
Для мене риб'ячі мізки асоціюються з малим і тупим розумом.

Якби була інша рима, то може було б карася, ляща, або припустим горобця чи хробака.
 
Але я прив'язався до "пласкі" тому вперся в пошук рими
 
Буває, що і не пиріжки, а подія, а буває, що і неочікувано, і красиво. З жартами зазвичай, красиво не виходить, але і частівки - чистий жарт без поезії, хіба що рима є, але ж вважається поетичним жанром.
Ну, нема сенсу це з'ясовувати, бо в кожного своє сприйняття, і своя думка
Але картинку треба не з кавою. І мабуть не з котом. Хоча кіт у вишиванці - це красиво і прикольно
 
Але я прив'язався до "пласкі" тому вперся в пошук рими
Щоб відповісти на чийсь пост, треба натиснути на стрічку внизу того посту. І він буде процитований. Під ним написати своє і "відповісти".

 
Віталій губиться на нашому форумі. Що не дивно Пам'ятаєте, як дратувало спершу, що все не так?
Маріє, а ти так миттєво адаптувалася... Знайома з цією платформою?
 
Просто я занадто стара і бачила багато різних форумів )
І взагалі айтішник
 
А як же той факт, шо група так і називається "Віршики-пиріжки"? Тоді, за логікою, вони взагалі не повинні були приймати участь в групі з такою обурливою назвою!
Дивовижно. Я читаю пиріжки-порошки з 2008 року. І для мене (було) очевидно, що це на 99% - гумористичний жанр.