Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Що за питання - звісно ж, що так! Я б додивилася, якщо вже чимось зачепило.. Хоча деякі серіали не варто дивитися геть усі сезони (згадуючи Гру престолів чи з іншого жанру - детективний серіал "Кості" )
 
А нам доброго ранку та кави з добром!
Користуючись люб'язним дозволом Іри постити що хочеться, повернуся до улюбленої теми крокодила-кавомана. Ну і кіт розраховує вершки з капучіно злизати..

 
Дивилася
Люблю фільми про ігри з часом, і взагалі фантастику. А ти дивився "In time"? Схожа тематика з Змінюючими реальність.
Дуже сподобалася фішка, що час став єдиною валютою, яка має цінність (що, безумовно, так і є).

 
Так, це один із тих фільмів, які спочатку дивишся сам, щоб пізніше обрати для перегляду в компанії.
 
Я думаю "Американські боги" це не фантастика.
Я думаю боги якраз так і проявлені в нашому твердому світі.

Ну не тільки "забуті боги", як там ідея.
А всі боги з усіми іменами, якщо їх взагалі можна розділяти.
 
Ф'ям! Я тобі скільки книжок нарадила, а ти серіали дивишся!
Ще я й про нього кілька разів писала Не пам'ятаю чи залишилося від нього почуття недосказаності, але завершили нормально, не зібгали (чи доречне тут це слово - не знаю, дослівний переклад).
Не треба орієнтуватися на тих, хто плохо знайомий з жанром!
Звісно, але Марія трохи засмутилася, коли він погано зайшов. Зараз, щоправда, ситуація трохи краща.
О! Як же я забула! Теорія брехні
І ще про дивака з хворобою, який допомагав розкривати злочини, не пам'ятаю назву. А ще ж мені сподобався Дільничий з ДВРЗ
 
Сір! Лена! Ви зрозуміли порошок чи ні? Чого мовчите?
 
Ф'ям! Я тобі скільки книжок нарадила, а ти серіали дивишся!
А ми з Леною скільки серіалов нарадили (які самі дивимося), а ти до нас і досі не приєднуєшся! -2

Книжки я зараз слухаю - очі розвантажую А то все очами, очами.. весь день в моніторі

Конкретно зараз слухаю Оксану Грінбергу. Непогане таке фентезі пише..
 
Доречи, проблема маєчки до штанів вирішена! Трошки фантазії, трошки мережива зі старої туникі та нова річ зі старої футболки готова Ну й схоже я вгомонилася з цім
 
Шукаю зараз ще якийсь яскравий історичний серіал. Може, думаю, екранізація Шекспіра зайде? Аж ні - це якийсь жах, слухати віршований текст!

Згадалося: "У часи Шекспіра не було цигарок "Друг".. І взагалі, чому ви перейшли на прозу?!" (с)
 
Сфоткай нам, будь ласка! Дуже цікаво, як виглядає маєчка