Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Як краще сказати "бесполезная вещь" українською? річ-то зрозумло. Але яка? Марна? марна - це "напрасная". Непотрібна - ненужная. А саме бесполезная? Польза=користь. Але ж безкорислива - такого немає :-)

Але в обох цих випадках люди розраховують на аудиторію. Навряд чи хтось писатиме, знаючи, що його не прочитає жодна людина.
Прочитає чи сподобається - різне. Наприклад, тут на ХФ деякі люди пишуть те, що, точно знають, нікому не сподобається, наприклад лінк. Але пишуть, бо їм потрібно виплеснути.

Як краще сказати "бесполезная вещь" українською? річ-то зрозумло. Але яка? Марна? марна - це "напрасная". Непотрібна - ненужная. А саме бесполезная? Польза=користь. Але ж безкорислива - такого немає :-)
Не корисна. Від якої нема користі.
Мабуть погоджуся, бо хоч і налаштовую той текст, але не впевнена, що воно того варте :-)
Прочитає чи сподобається - різне. Наприклад, тут на ХФ деякі люди пишуть те, що, точно знають, нікому не сподобається, наприклад лінк. Але пишуть, бо їм потрібно виплеснути.
Мова вже пішла трохи вбік. Перед цим я казала, що люди в соцмережах пишуть для того, щоб їх читали, а не просто щоб виплеснути і ніхто не помітив. Це основна ідея. А яку хочуть отримати реакцію і чи хочуть - це інша справа, тут все індивідуально. Лінк теж розраховує, що його читають, і судячи з усього, його влаштовує і така ситуація (без реакцій), що не дивно з огляду на контент. Та й взагалі не варто брати як приклад людей з психічними відхиленнями, вони як виключення з правил.
Ну і наостанок - в мене не той варіант, коли виплеснути. Виплеснути у творчості - в мене такого взагалі нема. Для мене це робота. І як усяку роботу, куди вкладено сили, хочеться, щоб її оцінили.

Але добре, що я дізналася, що тобі це зовсім не важливо. Тепер я не буду ставити лайки картинкам, бо раніше часто це робила, просто щоб показати, щоб побачила, що оцінила внесок людини :)

Сюди перетягну, гаразд? (бо спілкуватися в темі чатГПТ вважаю марним заняттям)
Будь ласка, тільки не бутербрІд. Айвенго приколовся, так написавши, і пішло далі :-) Бутерброд правильно :)
А якщо хочеться саме приколотися? :) Це смішно. А коли все завжди правильно, це дуже нудно. 🙄Коли пишуть завжди народ та бутерброд - від нудьги хочеться повіситися.

Сюди перетягну, гаразд? (бо спілкуватися в темі чатГПТ вважаю марним заняттям)

А якщо хочеться саме приколотися? :) Це смішно. А коли все завжди правильно, це дуже нудно. 🙄Коли пишуть завжди народ та бутерброд - від нудьги хочеться повіситися.
Мені здалося, що Віка спілкувалася серйозно і писала саме так не по приколу. Тому я так і відповіла.

Мені здалося, що Віка спілкувалася серйозно і писала саме так не по приколу. Тому я так і відповіла.
Аа! А мені здалося, саме по приколу. :) Бо фраза "а яки збіги у гречотто, далай-лами, кішки і тунця?" - це ж явний жарт :-)

Це який? Сподіваюся, це не про Джеймса? :)
А ти про який писала? Ти ж на мій пост відповіла. То що мала на увазі?
Аа! А мені здалося, саме по приколу. :) Бо фраза "а яки збіги у гречотто, далай-лами, кішки і тунця?" - це ж явний жарт :-)
Спілкувалася - по приколу. Мала на увазі, що мені здалося, що слово бутербрід писала серйозно.

А ти про який писала? Ти ж на мій пост відповіла. То що мала на увазі?
А! я мала на увазі чисто теоретично. :) А пост той був про котиків-булочок. Отцитувала з нього пару незначних слів просто для того, щоб тобі сповіщення надійшло.

Тепер я не буду ставити лайки картинкам, бо раніше часто це робила, просто щоб показати, щоб побачила, що оцінила внесок людини :)
Правильно, так і треба робити: лайкати, якщо подобається або показати, що ціниш внесок. Я роблю саме так. :угу: Не бачу ніякого протиріччя з моїми попередніми словами. Лайкаємо, щоб виразити щось. А не тому, що людина, яка запостила, щось там очікує.

Але не лайкати, коли хочеться лайкнути, бо людина сказала, що їй це неважливо - це якось зовсім не те, що я казала :-)

А! я мала на увазі чисто теоретично. :) А пост той був про котиків-булочок. Отцитувала з нього пару незначних слів просто для того, щоб тобі сповіщення надійшло.
Я писала про налаштування тексту, де в якості візуального прикладу дається фраза з пропозицією скуштувати м'яких булочок.

Але не лайкати, коли хочеться лайкнути, бо людина сказала, що їй це неважливо - це якось зовсім не те, що я казала :-)
Я не казала, що не буду лайкати, коли хочеться. Просто в більшості випадків я лайкаю не тому що хочеться. Насправді мені фіолетово :)

Не бачу ніякого протиріччя з моїми попередніми словами. Лайкаємо, щоб виразити щось. А не тому, що людина, яка запостила, щось там очікує.
Та протиріччя якраз у твоїх словах. Бо я взагалі не писала, що хтось має лайкати, бо я очікую. Я очікувала, що лайків буде більше, бо людям сподобається вірш, бо я вважаю, що він насправді гарний.

Я писала про налаштування тексту, де в якості візуального прикладу дається фраза з пропозицією скуштувати м'яких булочок.
Я в то не дуже вдумувалася, вибач. Схопила перший-ліпший твій пост.
Просто в більшості випадків я лайкаю не тому що хочеться.
А ти лайкай тільки тоді, коли хочеться :)

Думаю, що б таке подивитися :) Спробувала теж історичне, про війну Алої-Білої Троянд. Ні, це не "дивибельно" :-) Ніякої проработки костюмів епохи.
Почала серіал Спартак - та млин, там же половина серіалу нахабно на компі намальована! :-) В Грі Престолів це якось не так помітно.
Чьордзабирай. Може, на Бріджертонів наважитися? Там хоча б костюми гарні. Якщо вийде не плюватися, що герцог 18 сторіччя - негр :-)

Назад
Зверху Знизу