Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

89c4734e628e68905f3297e4d6704a15.jpg
Яка пухнаста дупця! :D

Моя кішка їсть траву як кролик. Варто поставити їй новий судочок з пророщеною травичкою, тут же кидає попередню (бо вона вже жовтіє і жорстка) і починає гризти цю. :жую: Бідна травичка не встигає за добу заново відрости.

OIG3.jpg

Моя кішка їсть траву як кролик. Варто поставити їй новий судочок з пророщеною травичкою, тут же кидає попередню (бо вона вже жовтіє і жорстка) і починає гризти цю. :жую: Бідна травичка не встигає за добу заново відрости.

OIG3.jpg
У мене Генрі з'їв хлорофітум

Якщо це не має значення, то для чого його показувати іншим людям? Склади, сам собі посмійся та й усе
Мені здається, тут 2 разних шари явища. (Це я зараз розмірковую, а не сперечаюся з тобою, спеціально зазначу :) ). У людини є потреба як заповнюватися враженнями, так і видавати враження/думки/творчість назовні. Ця глибинна потреба не має відношення до кількості тих, кому сподобалося, головне виплеснути. Наприклад, коли древня печерня людина вперше взяла в руки обгорілу палицю і намалювала щось на стіні печери - вона що, думала, чи сподобається це комусь? ні, у неї виникла потреба виплеснути враження.
А ось коли важлива кількість саме тих, кому сподобалося, це вже інша потреба, не ця основна. Це вже потреба подобатися, бути схваленим суспільством.

Соціальні мережи, сцуко, сильно підігрівають саме цей бік питання. І навіть не тільки підігрівають, а й вийшли на інший, цинічний, рівень проблеми. :-) Вигадали не тільки лайки, а й їх монетизацію. :-)

Обожнюю рожеві котячі п'ятки
У Генрі рожеві 💗 А ще цікаво, що шерстинки, які у них між пальцями на задніх лапах - дуже блищать. Особливо помітно на чорних котах :) Але навіть на білій шерсті помітно. Це від постійного полірування підлогою/ковром, мабуть.

Наприклад, коли древня печерня людина вперше взяла в руки обгорілу палицю і намалювала щось на стіні печери - вона що, думала, чи сподобається це комусь?
Вважаю невдалим порівнянням. Саме тому, що в людини не було потреби мати тих, кому сподобається, вона могла малювати там, де ніхто не бачить. Ну, якщо хтось побачив - то їй фіолетово. Оце саме виплеснути. Тож це саме ситуація, яку я описала - склади собі в голові чи на папері напиши - і забудь. Ти виплеснув. А роблячи допис в соцмережах, це на 100% робиться для когось, з надією, що оцінять.

Вважаю невдалим порівнянням. Саме тому, що в людини не було потреби мати тих, кому сподобається, вона могла малювати там, де ніхто не бачить. Ну, якщо хтось побачив - то їй фіолетово. Оце саме виплеснути. Тож це саме ситуація, яку я описала - склади собі в голові чи на папері напиши - і забудь. Ти виплеснув.
Думаю, зараз соцмережі виконують роль стіни чи паперу, на які щось "виливають". В 80-90ті рокі так би і зробили, на стіні своєї кімнати деякі малювали, на папері писали і в шухляду. Зараз все зразу - в соцмережі. Хто з метою виплеснути, хто з метою сподобатися.

Назад
Зверху Знизу