Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Після твоїх розповідей про сусідів я почала прислухатися до своїх - виявилося, що сусідка знизу репетує на собаку, сусід зверху риссю скаче вранці, а за ним скаче його жінка, хтось збоку читає лекції, а сусіди по тамбуру весь час смикають штори і грюкають дверима. І на ліфті постійно хтось катається
 
Я таке бачила, але в пачці з ампулами. Зручно
 
Та це попросили, а так я на середню ходжу
Я таких не бачила
 
Тобто весь секрет в тому, щоб просто не звертати на це уваги
 
Треба терміново відключити назад зайву уважність! Вона, як виявилося, тільки заважає
І на ліфті постійно хтось катається
Жили недовго колись в такій верхівці. Постійно ліфт було чути. Побоювалася, що й цього разу так буде, думала, може, в багатоповерхівках завжди так. Виявилося, ні - якщо квартира далі від ліфта..

Раніше була п'ятиповерхівка - як поставили на двері в під'їзд якусь гучну штуку в замок - кожного разу було чути, як закривається і відкривається! Тобто дзілінь круглодобово. Звикаєш, звісно, трохи потім. Але коли цього нема, значно краще
 
З чату ХФ:
Хтось:
- У вас такого не буває? відкриваєш Ютуб, а там якісь підписки, яких ти не робив. Якісь китайські канали з ієрогліфами.
Відповідають:
- Так це кішка сиділа на твоєму ноуті вночі і підписалася.
 
Ну ось такий звуковий фон, якщо прислухатися. Довго намагалася зрозумити, що то за "ТРРР_ШРРР" , а то штори, тобто кілця по карнизу
 
Мені крім цих гучних сусідів ще чути дзявкіт собаки - це вже з іншого під'їзду, але зі мною, схоже, одна стіна. І ще десь бубнять голоси - ці не знаю де. Ще за іншою стіною колись було дуже чути як діти бігали коридором, але то вони в гості приходили, так-то я звідти нічого не чую. Так що найбільша проблема - це верхні. Та я багато на що у них теж не звертаю уваги, але деякі звуки неможливо ігнорути, просто ж дуже гучно. І прокидаюся зранку, коли тупотять, це ж не прислухаюся уві сні.
Навіть не знаю чи мріяти, щоб вони з'їхали, бо раптом інші ще гірші будуть
 
Здрастуйте уси
Миру та Свитла вам та усим мирам
 
Теж чую таке від сусідів зверху. Маааау!

Я завжди кошаче племя приручаю то так мявкають кидаються це значить до летить я кончений бо знаю це та користуюсь цим бо гибнуть тваринки Але рятують нас, в блиндажи повинна буть тваринка....
 
Автор фото: Олег Казбан.
Чорний сніжний вовк Байрактар.

 
Доброго ранку, добра, тепла та кави!
 
Наймолодший депутат парламенту Нової Зеландії 21-річна Хана-Равіті Майпі-Кларк виконує ритуальний танець маорі на своєму першому виступі.
https://www.facebook.com/
 
Кровожерливо

А взагалі, подивишся всі ці засідання і відразу згадується цитата зі Швейка:
"У божевільні кожен міг говорити все, що спаде йому на думку, немов у парламенті" (с)