Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Зробила відкриття, що добряче підгорівше молоко на смак нагадує каву.
Ну, як нагадує... віддалено, як, наприклад, напій з цикорію. Тобто просто щось вологе і перемажене :-)
 
Теж похапцем підписалася на канал Серьогі позавчора.. Ну, по старій добрій пам'яті, не раз в одніх темах писали, і людина він хороша. Але подивилася на контент, подумала.. - і відписалася. А потім прочитала думку про це Торьки: "у нас війна, які можуть бути мандри!". Він їй: "Так треба ж відволікатися". Ну так, оба праві. Так, війна.. так, треба відволікатися. Але твій тг-канал незрівняно кращий: там і відволікатися, і заразом вірши на тему війни
Все одно ти гарна дівчина, хоч підписана, хоч ні:)
 
Не захочете. Мабуть. Це ж на постійній основі. У Лени вже є справа - вона кожного дня постить картинку з добром. А ти просто не захочеш :-)
Чого не захочу? Якщо буду згадувати, то буду постити. Порошки підійдуть? :) Більше людей - краще. Щоб не одна людина постила, а усі, хто надумає :)

лаврушка сімоньян і рєпа
небензя путькін і шойгу
таке воно свинособаче
рагу
© Муля
 
Порошки підійдуть? :) Більше людей - краще. Щоб не одна людина постила, а усі, хто надумає :)
Ні :-) По-перше, мова саме про анекдоти. По-друге, ці пиріжки ми і так читаємо в групі, іноді у двох групах. По-третє, хто ці всі, хто надумає? - нас же всього троє :-)
 
Знов в мене лошаки над головою бігають. Та щоб вони всралися! Як не кацапня бахкає, так ці по підлозі гупають. Бігають так, наче моє побажання превентивно подіяло.
 
мова саме про анекдоти.
Гаразд, спробуємо :)

На річці сидять москаль і українець. Ловлять рибу. І тут одночасно витягують одну золоту рибку на двох.
Рибка:
- Відпустіть мене, виконаю ваші любі 3 бажання!!!
Українець:
- А кому 2 бажання?
Рибка:
- Оскільки ти зловив мене за хвоста, а москаль за рота. То тобі одне бажання, а йому два.
Москаль:
- О! Хочу щоб з Росії виселили всіх хохлів! Зробила?
Рибка:
- Так
Москаль:
- І хочу щоб всю Россію огородили двадцятиметровою стіною!
Рибка:
-Добре. Тепер ти загадуй
Українець:
- А там точно нема українців?
Рибка:
- Нема 100%
Українець:
- Тоді заливай усе бетоном!!!

(анек приблизно 2008 року)
 
Доброго ранку, всім нам добра! :кава:

OIG79667.jpg
 
Доброго ранку, всім нам добра! :кава:
Твої :кіт::кіт: потепліше заховалися? :) Моя коте зазвичай сиділа на підвіконні і гріла лапку, звісивши її на батарею. А тепер не вилазить з-під ковдри :-)
 
Твої :кіт::кіт: потепліше заховалися? :) Моя коте зазвичай сиділа на підвіконні і гріла лапку, звісивши її на батарею. А тепер не вилазить з-під ковдри :-)
Вчора так все і було :) А сьогодні було сонячно, то на сонячному балконі вигулювалися навіть!
 
Нарешті завтра субота. Хоч відіспишся, може :rolleyes:
Чому? Вони по суботам не виїжджають :) Я сьогодні відіспалася, бо була на другу зміну. Дочекалася, коли зранку вони затихнуть - і відіспалася :-) Хоча зараз все одно хочеться, на погоду мабуть.
 
Чому? Вони по суботам не виїжджають :) Я сьогодні відіспалася, бо була на другу зміну. Дочекалася, коли зранку вони затихнуть - і відіспалася :-) Хоча зараз все одно хочеться, на погоду мабуть.
О, у тебе буває друга зміна, добре :клас: (мене завжди радує, коли не треба бігти з ранку на роботу, навіть комусь :-) )

Чому? Вони по суботам не виїжджають
Ну ясно же, чому. Можна виспатися, бо не треба на роботу, - не думала, що це треба пояснювати :)
 
Останнє редагування:
Комусь траплялася така дивна пачка? Цікаво, це випадкова помилка на фабриці чи тепер так постійно буде? :rolleyes: Ось би завжди. Бачите, перегородка? - окреме місце для інструкції і таблеток. А то буквально вчора бачила жарт, як бісить, коли намагаєшся запихати назад таблетки, а інструкція заважає! :-)

пачка табл.jpg
 
Назад
Зверху Знизу