Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А ми коли обговорювали серіал про Енні, я писала, що схоже на Поліанну.
От візьмеш, прочитаєш, і дізнаєшся :ги:
І будемо усі грати в її гру :)
Ця Поліанна хоча б не їла псилоцибінові речовини як Аліса і не мандрувала потім по дивним світам?
 
Не думаю, що цим можна виправити ситуацію. У дитинстві, коли зір тільки починає псуватися - інша справа, а зараз, з -5,5... :незнаю: Я колись лежала у спец. лікарні, де ми кожного дня робили різні вправи для очей, то нічого не змінилося.
Я гімнастику для очей роблю просто, щоб від екрану відпочили. :угу: Отак покрутиш очами в різні боки, подивишся кожним оком окремо - видимість одразу поліпшується :)
Та й крім того, мене все влаштовує, я не хочу, щоб зір поліпшився :)
Отож, а то люде будуть здаватися ну дуже-дуже некрасивими :-) Я теж про це думаю. Так вони хоча б наполовину "красивіше" :іржач:, коли трохи розмито.
 
Я радію першій чашці кави :кава::)
 
Останнє редагування:
Сподіваюся, що ви не приходите і не пишете, бо читаєте Поліанну :-)

Поспілкувалася з хлопчиком, що наді мною оселився. Такий молодесенький, не більше 20 років. І вже одружився. Жах :ги:
 
Сподіваюся, що ви не приходите і не пишете, бо читаєте Поліанну :-)

Поспілкувалася з хлопчиком, що наді мною оселився. Такий молодесенький, не більше 20 років. І вже одружився. Жах :ги:
Тобі його шкода, чи її? :D
 
Та обох. Хоча буває і щасливий шлюб, взятий у такі молоді роки. Дай боже.
Зараз багато хто одружується. У моєї свекрушки студент жив – одружився зовсім недавно. І син моєї подруги – прийшов увечері з дівчиною: "Мамо, це Ритусик, ми одружилися" і свідчення в рамочці вручає.
Але ці вже вважай старі - років по 25 :D
 
Довгим цей шлюб навряд чи буде. Принаймні щасливим - ні. Гризуться. Вона щось верещить, він у відповідь - рот закрий, не ори. І це ж одружилися два тижні тому.
Якщо вона не вагітна, то не розумію для чого це було треба.
 
Назад
Зверху Знизу