Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ф'ям, хоч поспілкуйся з нами трохи. Бо я тут сама з незнаймомим чоловіком. Мені треба підтримка ))
 
І коли ми це зьясували ?
Я останніх років 6 люблю вас усіх)
 
Ладно
Надобраніч
Мені теж пора спати, бо треба бути бадьорим, коли прийде дівчина 5 уколів колоти в мою підтянуту попку)

Нехай вам ведмедики насняться
Гррррр)))
 
І коли ми це зьясували ?
Я останніх років 6 люблю вас усіх)
Та десь кілька сторінок тому ))
А що таке? Для тебе ж стараюся, ти ж хотів тріо. Передумав? Кажу ж - непостійний. Не довіряю я тобі 😛
Ну а шо... Знайомитись не захотів :незнаю:
 
Ладно
Надобраніч
Мені теж пора спати, бо треба бути бадьорим, коли прийде дівчина 5 уколів колоти в мою підтянуту попку)

Нехай вам ведмедики насняться
Гррррр)))
Добраніч. Хай і тобі насниться що хочеш )
 
Та я тільки ось щойно дочитала.. 20 сторінок чи більше понаписували за день :eyecrazy: :)
Прикинь, як в старі добрі часи - на 20 хвилин відволікся, прийшов - 5 нових сторінок ))
Я теж сьогодні розважилася добре :) шкода, що тебе не було.
 
Да, читаю на рос... ну так .
Теж читаю саме це і весь час проводжу паралелі між тою війною і нашою. Альсгара - Харків.. Не впала, тримається! Корун - Київ. До нього ще далеко ворогам.. І маю надію, що в книзі все добре скінчиться.. :) І само собою, не в книзі теж..
 
Прикинь, як в старі добрі часи - на 20 хвилин відволікся, прийшов - 5 нових сторінок ))
:угу: :-)
Я теж сьогодні розважилася добре :) шкода, що тебе не було.
Сиджу собі читаю і не здогадуюся навіть, що тут така активність :)
 
Ладно
Надобраніч
Мені теж пора спати, бо треба бути бадьорим, коли прийде дівчина 5 уколів колоти в мою підтянуту попку)

Нехай вам ведмедики насняться
Гррррр)))
Оце не можу заснути, все думаю... чому п'ять? Було ж чотири :збентежений:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу