Дорога Харьков Одесса

Re: Дорога Харьков Одесса

А что с наличием бензина на заправках по дороге в Киев, и очередями на них? Планирую ехать на мотоцикле, мне много не надо, стоять в очереди не хочется

Є у містах, на трасах не дуже багато
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Подскажите пожалуйста по какой дороге лучше ехать с Харькова до Одессы. Кто недавно ехал? Как обстановка?

Харьков- Полтава- Лубны - Черкассы-Умань - Одесса

За исключением отрезка Оржица-чернобай, там км 20-30 плохой, везде трек
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Мотопробіг на 500 км Харків-Київ 19.07.2022 done!
Це виявилося навіть трохи швидше і легше ніж я собі уявляв.
Дорога, переважно, дуже хороша, місць для відпочинку достатньо, пального на заправках теж, і черг немає. На блокпостах мотоциклістів люблять, тому пропускають без зупинок. Документи перевірили лише 1 раз, вже на в'їзді у столицю, але ретельно. Повістку вручити не намагалися.

Ну і, звісно, що за дальняки на мотику без дощу? Він трохи накрапав на кордоні Полтавської і Київської областей, а вже у Києві, коли до пункту призначення залишалося всього декілька км, перед виїздом на Північний міст, вперіщив так, що я одразу промок до нитки, і керувати мотом в потоці машин було складно, і місця навіть для зупинки там взагалі не було. Після прибуття майже одразу довелося мокрим і замерзлим чвалати на відділення НП, де мене чекала моя торба з сухим одягом. Але задоволення від поїздки це аж ніяк не зіпсувало
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Мотопробіг на 500 км Харків-Київ 19.07.2022 done!
Це виявилося навіть трохи швидше і легше ніж я собі уявляв.
Дорога, переважно, дуже хороша, місць для відпочинку достатньо, пального на заправках теж, і черг немає. На блокпостах мотоциклістів люблять, тому пропускають без зупинок. Документи перевірили лише 1 раз, вже на в'їзді у столицю, але ретельно. Повістку вручити не намагалися.

Ну і, звісно, що за дальняки на мотику без дощу? Він трохи накрапав на кордоні Полтавської і Київської областей, а вже у Києві, коли до пункту призначення залишалося всього декілька км, перед виїздом на Північний міст, вперіщив так, що я одразу промок до нитки, і керувати мотом в потоці машин було складно, і місця навіть для зупинки там взагалі не було. Після прибуття майже одразу довелося мокрим і замерзлим чвалати на відділення НП, де мене чекала моя торба з сухим одягом. Але задоволення від поїздки це аж ніяк не зіпсувало
тебе в мотоветку.:)
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Я в конце марта ездил, помню было много кусков с ямами. Для себя выделил этот кусок как "только по светлому" :)

Не выдумывай:)

Полтава-Кременчуг уже года 4 практически идеал по нашим меркам, только кусок в Россошенцы говно.
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Не выдумывай:)

Полтава-Кременчуг уже года 4 практически идеал по нашим меркам, только кусок в Россошенцы говно.

Значит Кременчуг-Кропива плохо.
Это ж по Александрии ползти надо км 5 по грунтовке или где твм? Плюс разница в машинах и зрении. Мне так иногда и днем тяжело по плохой дороге, а со 100% зрением пишут что все ок. Для меня ок это от Борисполя до начала ремонтов. :yahoo: и Киев -Чоп хороша, ехал от Житомира до Луцка:клас:
 
Re: Дорога Харьков Одесса

Значит Кременчуг-Кропива плохо.
Это ж по Александрии ползти надо км 5 по грунтовке или где твм? Плюс разница в машинах и зрении. Мне так иногда и днем тяжело по плохой дороге, а со 100% зрением пишут что все ок. Для меня ок это от Борисполя до начала ремонтов. :yahoo: и Киев -Чоп хороша, ехал от Житомира до Луцка:клас:

не время по Луцкам кататься... время вам получить свою повестку и отправиться в окоп!
 
Камради, підкажіть, хто недавно їздив :
Харків-Полтава-Кременчук-Олександрія-Кропивницький-Умань-Одеса
vs
Харків-Полтава-Лубни-Черкаси-Сміла-Умань-Одеса.
Першою рік тому їздив, було терпимо.
Щось змінилось ?
Другий варіант краще? По стану дороги, якщо хто зна.
 
:сарказм: Харків - Київ - Одеса по часу завжди виходило так само як і твій перший варіант.. бо не дивлячись на кілометраж стан дороги набагато кращий..
 
та у Київі зара сніг та Південний міст закритий.
Їзда ще та буде (
 
Камради, підкажіть, хто недавно їздив :
Харків-Полтава-Кременчук-Олександрія-Кропивницький-Умань-Одеса
vs
Харків-Полтава-Лубни-Черкаси-Сміла-Умань-Одеса.
Першою рік тому їздив, було терпимо.
Щось змінилось ?
Другий варіант краще? По стану дороги, якщо хто зна.
не знаю,як зараз,але на початку літа відрізок Лубни-Черкаси був гівнячий,а по першому маршруту мені Кремень-Кропивницький дуже не сподобався,особливо окружна Кропиви,але це все данні на початок літа,якщо свіжішої не знайдете
 
Назад
Зверху Знизу