Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!
  • Знижка на баннерну рекламу 30%! Банер на всіх сторінках сайту, в мобільній та десктопній версії за 14 тис. грн на місяць. Статистика сайту. Контакт: [email protected]

Докази вини у вчиненні ДТП

  • Автор теми Автор теми ПЗД
  • Дата створення Дата створення
Прекращение по 38 не основание для признания вины (это не уголовка), экспертиза не покатит.
Згідно з п.17 постанови Пленуму Верховного Суду України N 5 від 12.06.2009 р. "Про застосування норм цивільного процесуального законодавства, що регулюють провадження у справі до судового розгляду" висновок експертизи може бути доказом у справі лише в тому разі, коли експертиза була проведена на підставі ухвали суду відповідними судово-експертними установами. У разі коли висновок експертизи наданий стороною як додаток до позовної заяви, тобто проведений відповідною експертною установою за її клопотанням чи клопотанням її представника, то такий висновок може розцінюватися лише як письмовий доказ, який підлягає дослідженню в судовому засіданні та відповідній оцінці.
Будет признана вина, есть решение вссу. Да, я знаю что он пойдет как документальное доказательство. Вопрос в том будет ли он считаться законно полученным, допустимым или нет?
 
Назад
Зверху Знизу