Декларация о доходах для физ. лиц

Если Вы - предприниматель и в 2011 году тоже были на ОС, то подается дека только раз в год. Если до конца 2011 года были на ЕН, а с 01.01.2012 г. перешли на общую систему - то подаете деку за 1 квартал, потом уже только годовую

Да, в 2011 году я был на ОС. Но только со 2-го квартала 2011 г. получается, что раз в год?
 
Подскажите-декларацию про майновий стан мне надо сдавать или нет?

многие сдают декларацию про майновий стан. Скажите, пожалуйста, где можно прочитать, кто должен это сдавать, если я на едином налоге, 3 группа, мне нужно сдавать?
 
Останнє редагування модератором:
многие сдают декларацию про майновий стан. Скажите, пожалуйста, где можно прочитать, кто должен это сдавать, если я на едином налоге, 3 группа, мне нужно сдавать?

почитать можно в НК либо полазеть тут на форуме... вариантов много... вопрос достаточно обширного смысла... деку подают как ФЛП на ОСН (либо те кто был на ОСН) так и просто физлица (все зависит от того, что вы имеете ввиду)
 
Останнє редагування:
если я на едином налоге, 3 группа, мне нужно сдавать?
Нет.

если я на едином налоге, 3 группа, мне нужно сдавать?
Нет.



Декларацію подають:

– фізичні особи, які отримували доходи, з яких при їх нарахуванні податок на доходи фізичних осіб не утримувався (пп. 168.1.3 ПКУ);
– фізичні особи, які отримували дохід від особи, яка не є податковим агентом;
– фізичні особи, які отримували іноземні доходи (пп. 170.11.1 ПКУ);
– фізичні особи, які отримували доходи одночасно від декількох податкових агентів, якщо сума такого доходу за будь-який календарний місяць звітного року перевищила десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року (абз. 3 п. 167.1 ПКУ);

– фізичні особи – резиденти, які виїжджають на постійне місце проживання за кордон (п. 179.3 ПКУ);
– фізичні особи – підприємці, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування (п. 177.5, 177.11 ПКУ);
– фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну (пп. 177.5.2 та п. 177.11 ПКУ);
– фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність (п. 178.4 ПКУ);
– іноземці та особи без громадянства, які стали на облік в органах ДПС як самозайняті особи (п. 178.4 ПКУ);
– особи, які займають посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також які претендують на зайняття відповідних посад (п. 179.11 ПКУ).

Також Декларацію мають право подавати:

– фізичні особи, які мають право на податкову знижку (ст. 166 ПКУ);
– платники податку, з метою повернення надміру сплачених податків (пп. «а» п. 176.1 ПКУ).
п. 179.2 ПКУ передбачено, що обов'язок платника податків щодо подання Декларації вважається виконаним у разі, якщо він одержував доходи:

• виключно від податкових агентів, окрім випадків, прямо передбачених ПКУ;
• від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими було сплачено податок відповідно до розділу IV ПКУ;
• у вигляді об'єктів спадку, які оподатковуються за нульовою ставкою.
 
Останнє редагування:
Нужно ли подавать за 12 год ФОП-единщику отдельную декларацию о доходах, кроме той, которая и так сдавалась ежеквартально?
 
О доходах, которые Вы получили как ФОП, если Вы весь год проработали на ЕН - нет.
 
А если человек одновременно и ФОП, и работал в госструктуре? (Естественно, госструктура все налоги начисляла и перечисляла сама.)
 
Как ФОП Вы отчитались согласно своей с-мы налогообложения. Как физ.лицо предприятие сдавало 1ДФ.
 
А если человек одновременно и ФОП, и работал в госструктуре? (Естественно, госструктура все налоги начисляла и перечисляла сама.)
если просто работал в госструктуре и ФОП это одно, а вот если госслужащий и ФОП то ждите в гости погонов и готовьте бабло :ги:
 
Если банк простил некоторую задолженность, то по ПКУ п.164.2.17 ст. 164 -это "благо", я должна подать декларацию и оплатить налог. Какой додаток декларации заполняю в этом случае?
 
Вы на какой с-ме налогообложения? Когда простил банк задолженность?
 
ФОП на едином,2-я группа, декларации за единый за 2012 сданы. А договор кредита как у физ.лица.
 
Попробуйте здесь
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Спасибо, но я не пойму -какой додаток заполнять?
 
По телефону в Коминтерновской налоговой сказали, что без додатков, а только пункт 01.07...
 
Ну да это больше подпадает под инши доходы, а эта строчка без додатка.
 
на обычном... этот бланк один на всех и называется он "декларация про имущественное состояние"...
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу