Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Де сьогодні атакував ворог на Харківщині: дані Генштабу ЗСУ на 16:00

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 214447
Адреса: Харків
595506107_1207706438209099_7026866526276668275_n.webp


Про ситуацію на фронті в Харківській області повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 16:00.

На Південно–Слобожанському напрямку Сили оборони відбили п’ять атак ворожих військ. Ворог намагався просунутися в районах Вовчанська, Синельникового та у бік Ізбицького й Колодязного.

На Куп’янському напрямку окупанти шість разів атакували позиції українських захисників у напрямках населених пунктів Піщане та Колісниківка. Один бій триває.

На Лиманському напрямку росіяни дев’ять разів атакували поблизу низки населених пунктів, серед яких – Новий Мир на Харківщині.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
: на Харківщині є просування як в українських захисників, так і в окупантів. За даними аналітиків, геолокаційні кадри показують, що українські воїни просунулися у центрі Куп’янська. Тим часом, продовжують в ISW, росіяни нещодавно мали успіхи у напрямку Борової.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Виктория Яковенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу