Давай після обіду подкаст

Статус: Offline
Реєстрація: 01.05.2013
Повідом.: 146
Всім привіт! У нас з другом є подкаст на ігрові і навколо ігрові теми. Якщо вам це цікаво, то підписуйтесь, дивіться, коментуйте. Дякуємо!
 
Рідко тут вдається постити, тому одразу закину декілька випусків, які вийшли за цей час. Може комусь буде цікава якась тема. Підписуйтесь, пишіть коменти


 

Експериментальний 123-й випуск подкаста
🎮
Давай після обіду
🎮
в якому ми імитуємо гру Перший мільйон і задаємо питання про ігри та ігрову індустрію. Скільки у вас було правильних відповідей? Пишіть в коментарі, тільки чесно!
🙂
 

В 124-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про історію становлення жанру Roguelike ігор. Довгий час жанр був доволі нішевий і в тіні, але зараз він є досить популярним серед людей. А які ваші улюблені представники цього жанру? Пишіть в коментарях!
 

У 125-му випуску подкаста
🎮
Давай після обіду
🎮
розповідаємо про ігри сервіси, намагаємося розібратися чи це зло ігрової індустрії чи добро. А що ви думаєте? Ви граєте у якісь сервіски? Пишіть в коментарі!
Також просимо підтримати наш збір на FPV дрон для ЗСУ. Інформація на початку відео.
 

У 126-му випуску подкаста
🎮
Давай після обіду
🎮
розповідаємо про неймовірно круту серію ігор GTA. Серія, яка змінила ігрову індустрію, серія яка рухала індустрію вперед і стала легендарною. Яка з частин цієї серії ваша улюблена? Пишіть в коментарі!
 

У 127-му випуску подкаста
🎮
Давай після обіду
🎮
розповідаємо про 7 покоління консолей, а саме про Xbox 360, PlayStation 3 та Wii. Чи були у вас ці консолі? У що ви грали? Пишіть у коментарях!
 

У 128-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про декілька найкращих рімейків ігор. Звісно їх більше ніж чотири, колись поговоримо і про інші. А які ваші улюблені рімейки? Пишіть в коменти!
 

У 129-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про ігри які ми грали за останні пару місяців. Такі собі міні огляди на ігри з нашими коментарями про те, що сподобалося, а що ні. А які ігри грали ви? Пишіть ваші топи у коменти!
 

У 130-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про ігри які можна пройти за один вечір. У нашому дорослому житті іноді не має часу, щоб проходити довгі ігри. Тому коли хочеться пройти ігру повністю, ми вибираємо короткі ігри. А які короткі ігри ви можете порекомендувати? Пишіть в коменти!
 

У 131-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про ігри які з тих чи інших причин не отримали продовження. У більшості випадків винуваті піджаки ігрової індустрії, різні топ менеджери і боси. Нажаль вони на даний час правлять індустрією, а розробники на 2 плані. А які ігри без продовження можете згадати ви? Пишіть в коментарі!
 

У 132-му випуску подкаста Давай після обіду розповідаємо про настолки які стали відеограми. Частіше буває навпаки, але варіант від настолки до відеогри теж ставався. А які ваші улюблені настолки? Пишіть в коментарі!
 

У 133-му випуску подкаста 🎮Давай після обіду🎮 розповідаємо про ігри в яких дійсно можна відпочити після робочого дня, бо вони не напряжні, чілові і релаксові. А які схожі ігри знаєте ви? Пишіть в коментарі!
 

Вам пора купляти Nintendo Switch! У 134-му випуску подкаста
🎮
Давай після обіду
🎮
ми пояснюємо чому.
 
Назад
Зверху Знизу