Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

россия напала на Украину

Американские сланцевые компании готовятся разморозить тысячи скважин...
.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
22b3550537fb147d9fe.webp
 

Я читал закон об этих поправках. Херня там написанная, ни хорошая ни плохая. Никак ни на что не влияющая, ни за ****** ни против.
А значит это голосование нужно Хутину как голосование о доверии к нему. Смотрите мол, раз 96% участвовали в этом голосовании, значит 96% признают легитимных это государство со мною во главе.
Поэтому разделение на козлов и людей будет проходить не по линии кто за поправки а кто против. А по линии кто участвовал в этом цирке организованном оккупационной администрацией, а кто нет.
 
d8cd893119359c4d6bf7b9a.webp

все что нужно знать о состоянии мозга пересiчних
причем, чувак далеко не *****, однако, бывший кадровый вояка,
я понимаю, например, в кемерово начитали - и непонятные личности поперлись. но ЭТО что?
я понимаю, у них там своего Канта нету и не будет. Так и у нас нету. И не будет.
Одно расстройство, в общем. :(
Помню, были попытки связать ватност с в/о. Потом с техническим в/о. Не срослось. Тепереь вот кадровых военных щупают. Результат немного предсказуем.

Я подозреваю, что тебе немного некомфортно читать мои сообщения. Возможна резь в глазах и приступы тошноты. Но раз ты не пользуешься игнором - уж уважь слегка.

Вот это про конкретного кадрового военного, лично знаком.
Вот это - взагали моё видение вопроса по военным.
Ещё могу про "правительство Порошенко поднимает цены на почтовые услуги, чтобы разделить народ!"
Телу нужно было посылку отправить из Ха к Уральским горам. От озвученной Укрпочтой суммы у тела полыхнуло. Взять же карту, линейку и решить пропорцию ума не хватило.
 
Я подозреваю, что тебе немного некомфортно читать мои сообщения. Возможна резь в глазах и приступы тошноты. Но раз ты не пользуешься игнором - уж уважь слегка.
прочел, спасибо.
обычная не только для вояк тема: людей объединяло совместное дело/движение, а потом *****ы оказались вот таким абсолютным ****ом.

насчет игнора - перманентный **** между своими надоел настолько, что список пополняется довольно часто, но это все чепуха.
 
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Війна в Лівії та дайджест подій на Близькому сході. 18 червня 2020 року

США знов нагадали про військові літаки росії в Лівії. Американські військові значно активізувалися в Сирії, на шкоду росії.
...Африканське командування США знов опублікувало докази російської присутності в Лівії. І власне йдеться не про Вагнер, який москва називає приватною компанією, мова як раз йдеться саме про збройні сили ерефії.
Так в опублікованому сьогодні релізі USAFRICOM (
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
) надані фотодокази наявності російських літаків на військовій базі Аль-Джафра, а саме Міґ-29 та Су-24. Які за даними американців, вже приймали участь у підтримці озброєних груп Хафтара під час боїв під містом Сірта.

d011a4ba1eda2b3ca.webp

Що цікаво, американці не згадують іншу принадлежність цих літаків, крім як російську. “Ми знаємо, що ці винищувачі не були в Лівії і їх ремонтували”, – сказав полковник Кріс Карнс (Col. Chris Karns), директор з громадських справ USAFRICOM. «Зрозуміло, вони прибули з росії. Вони не приїхали з іншої країни”.

Але американці відкидають пілотування цих літаків професійними «їхтамнетами». Бригадний генерал USMC Бредфорд Герінг (U.S. Marine Corps Brig. Gen. Bradford Gering), директор з операцій USAFRICOM: “Викликає занепокоєння, що ці російські літаки пілотуються недосвідченими, недержавними найманцями ПВК, які не будуть дотримуватимуться міжнародного права; і вони не пов’язані традиційними законами збройного конфлікту”. “Якщо це правда і відбудеться бомбардування, життя невинних лівійців буде під загрозою”, – додав він.
 
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Незважаючи на антитурецькі заяви Макрона, йому не вдалося змінити повістки зустрічі партнерів по НАТО. Як і планувалося, міністри оборони НАТО, провели зустріч в режимі телеконференції та обговорили загрози для країн-союзниць, викликані нарощуванням росією свого ядерного і ракетного потенціалу, і погодили пакет політичних і військових заходів з протидії цій загрозі.

«СOVID-19 не означає, що інші виклики зникли. Державні та недержавні гравці продовжують спроби дестабілізувати і розділити союзників. Робота НАТО полягає в тому, щоб зберігати готовність до захисту всіх союзників проти будь-яких загроз. Сьогодні ми розглянули активні дії росії щодо збільшення арсеналу ракет, здатних нести ядерну зброю, і їх вплив на безпеку НАТО », – зазначив керівник Альянсу.

Але Франція не зупинилися на тому і вирішила підсилити свою участь у операції IRINI, після того як фрегат турецьких ВМС завадив їм перехопити турецьке вантажне судно, 10 червня. Кажуть, що для цього французи виділять ще два бойових кораблі – багатофункціонального фрегату FREMM та фрегату класу La Fayette, а ще морський патрульний літак Atlantique 2.

Як там не було, але дипломатичні зусилля країн спонсорів Хафтара змусили союзні лівійсько-турецьки сили взяти паузу в активних бойових діях.
 
Мелкий вовик побежал демонстрировать свою "непутьковость"



После того, как Зеленский сказал, что ******ы и Советы ничем не отличаются, путин сделал заявление о том, что риторика Зеленского негативно повлияет на отношения с Украиной и что у украинцев не было таких трудностей, как сказал Зеленский во Второй мировой войне.
 


Майкл Маккей
@mhmck
· 10 ч
Владимир Зеленский делает все то, что сделал бы российский агент, если бы он был президентом Украины. Я предупреждал об этом еще до того, как украинцы проголосовали за то, чтобы сделать его своим военным лидером. #RussiaInvadedUkraine http: // radiolemberg.com/ua-articles/ua -allarticles / zelenskiy-russias-агент хаоса-против-украины
 
Назад
Зверху Знизу