Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Мені вистачило пожити в Німеччині пару місяців щоб зрозуміти як дома круто. Міфи про "комфортне життя у Німеччині" знищені повністю.
нашёл куда ехать)))) в Германию)))) немцы то и сами оттуда съёбывают, самое депрессивное место на планете Земля
 
В фб наткнулась на комент - типа прифронтовая зона за Россию всегда голосовала, поделом ей.
Говорю челу - 73% как то до фига, как для прифронтовой зоны.
 
еще добавлю свежего пиздеца:
За работу с детьми со спецпотребностями - зарплата 350 евро
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
где вы такое гимно находете?? там работы валом, как в савецкое время из одних ворот вышел в другие вошел, минималка 1000 евро, работа по 12 часов вдень, 2 суток работаешь, двое отдыхаешь
 
смех а не улыбка незнакомому человеку. кацапов сразу видно, их перекошенные злые ебала сразу в глаза бросаются.
кстати тоже не раз замечал в харьковском метре у многих именно такие ебала, как будто им все денег должны и не отдают, неудачники по жизни
 
кстати тоже не раз замечал в харьковском метре у многих именно такие ебала, как будто им все денег должны и не отдают, неудачники по жизни
Чего только ни узнаешь о себе от тех, кто удачлив по жизни и возвращаться не собирается.
 
Це звучить цинічно. Але, країна очищається від російськомовних. Адже, основна частина біженців російськомовні.
Все може змінитися звісно. Гуляю часто з російськомовними в минулому. Був вчора на одному заході... Серед усіх лише одна дівчина була з Рівного, всі інші зі сходу і півдня, з російськомовних міст України. Але всі вирішили спілкуватись українською мовою. І то було так крутезно. Десь суржиком але сам факт переходу на мову, якою до війни ніхто не говорив то величезний прогрес у суспільстві

Сумно, що країни викрадають наших людей. Інші біженці не асимілюються, вирішили наших. (
Шо за бред! Кто их «викрадае»… Люди вынуждены были выехать - кто захочет вернется обратно, никого насильно держать не станут…
… и твоё-«звучит цинично», звучит даже не цинично, а по- фашистски - русскоязычные это наши украинцы и тебе никто не давал права оскорблять и обижать людей… и это именно ты дискредитируешь нашу демократическую страну, где не запрещают говорить на том языке, на котором привык общаться с детства … пойди еще в окопы расскажи про русскоязычных, диванный философ…( … и да - называешься ты как- то странно- на букву, вызывающую некие, не очень хорошие ассоциации))
 
Чего только ни узнаешь о себе от тех, кто удачлив по жизни и возвращаться не собирается.
Висловлювання, в тому пості, ще ті але, по великому рахунку я теж їх підтримаю. Без дорікання чи глумління. Воно, насправді так є. Сам таким був і не звертав на це жодної уваги. Живу тут, вже сім років і, з першого приїзду в України, помітив настільки разючу відмінність у виразі облич що, це одразу кинулось в очі. На, жаль. Наступного разу приїжджав із приятелем (із місцевих). Вже по дорозі назад, він сам мене про це запитав. Сказав що соромився запитати про це раніше.
 
Перепрошую. Згоден з вашою думкою. Нічого не маю проти російськомовних. Навпаки, нам штучно робили поділ та ненависть.
Мій нік, від швейної машинки Zinger. Я давно зареєстрований.
Вот и хорошо… про буковку я пошутила
 
Це звучить цинічно. Але, країна очищається від російськомовних. Адже, основна частина біженців російськомовні.
Все може змінитися звісно. Гуляю часто з російськомовними в минулому. Був вчора на одному заході... Серед усіх лише одна дівчина була з Рівного, всі інші зі сходу і півдня, з російськомовних міст України. Але всі вирішили спілкуватись українською мовою. І то було так крутезно. Десь суржиком але сам факт переходу на мову, якою до війни ніхто не говорив то величезний прогрес у суспільстві

Сумно, що країни викрадають наших людей. Інші біженці не асимілюються, вирішили наших. (
У людей чоловіки і старші діти в Україні.
Повернеться багато.
 
Висловлювання, в тому пості, ще ті але, по великому рахунку я теж їх підтримаю. Без дорікання чи глумління. Воно, насправді так є. Сам таким був і не звертав на це жодної уваги. Живу тут, вже сім років і, з першого приїзду в України, помітив настільки разючу відмінність у виразі облич що, це одразу кинулось в очі. На, жаль. Наступного разу приїжджав із приятелем (із місцевих). Вже по дорозі назад, він сам мене про це запитав. Сказав що соромився запитати про це раніше.
Хорошо что в марте метро не работало. А то некоторые увидели бы те еще выражения лиц и в целом вид уставших, ошалевших от первоначального ужаса, плохо одетых, со следами подвальной грязи на одежде после ночей, проведенных в сырости и холоде.
Когда заработало метро, когда некоторые из уехавших начали появляться в городе посмотреть, что тут и как, разница еще была заметна.
Теперь она почти стерлась. Кто-то улыбается, кто-то о своем думает, и ему не до улыбок. В общем, жизнь как жизнь и город как город.

Однажды ждала соседку за пределами касс в АТБ, о своем думала.
Проходит мимо добрый человек, глянул на меня - улыбнитесь, я точно знаю, что вам пойдет улыбка! О! Вот так лучше!

Это Харьков. :) Таким я его и люблю.
 
Шо за бред! Кто их «викрадае»… Люди вынуждены были выехать - кто захочет вернется обратно, никого насильно держать не станут…
… и твоё-«звучит цинично», звучит даже не цинично, а по- фашистски - русскоязычные это наши украинцы и тебе никто не давал права оскорблять и обижать людей… и это именно ты дискредитируешь нашу демократическую страну, где не запрещают говорить на том языке, на котором привык общаться с детства … пойди еще в окопы расскажи про русскоязычных, диванный философ…( … и да - называешься ты как- то странно- на букву, вызывающую некие, не очень хорошие ассоциации))
Скажіть , а у вас в родині діди - прадіди , хтось спілкувався українською ? До якого коліна ви знаєте пращурів?
 
Тобто, щоб тобі просто посміхнулися, треба це спочатку заслужити?
Ніт, це звичайний кацапізм міжушного ґанґлію.
Тогда на ХФ большинство кацапов.
Уж ТАК улыбнутся тебе иной раз, что и на улице не увидишь такого.
 
Скажіть , а у вас в родині діди - прадіди , хтось спілкувався українською ? До якого коліна ви знаєте пращурів?
Авжеж…вся мамина родня из Сумской области, хотя и недалеко от курской границы… Там и сейчас остались родственники в селе, которое нещадно обстреливают … И что ? Какое это имеет отношение к языку? Ваш выбор - это только ваш выбор… так же, как и мой… спорить я с вами не собираюсь , вопрос чисто риторический… всё, что хотела, написала выше к другому комменты… все ваши нагнетания далеки от свободы выбора… ну если у нас еще свободная и демократичная страна… А она именно такая, независимо от отдельных личностей …
И да … такие нагнетания вызывают совершенно противоположную реакцию… у меня…. по крайней мере
 
Хорошо что в марте метро не работало. А то некоторые увидели бы те еще выражения лиц и в целом вид уставших, ошалевших от первоначального ужаса, плохо одетых, со следами подвальной грязи на одежде после ночей, проведенных в сырости и холоде.
Когда заработало метро, когда некоторые из уехавших начали появляться в городе посмотреть, что тут и как, разница еще была заметна.
Теперь она почти стерлась. Кто-то улыбается, кто-то о своем думает, и ему не до улыбок. В общем, жизнь как жизнь и город как город.

Однажды ждала соседку за пределами касс в АТБ, о своем думала.
Проходит мимо добрый человек, глянул на меня - улыбнитесь, я точно знаю, что вам пойдет улыбка! О! Вот так лучше!

Это Харьков. :) Таким я его и люблю.
Я ж, писав не про конкретну ситуацію, тим більше, сьогоднішню. Звісно що, зараз, не до виразу на обличчях.
Ваш приклад із добрю людиною, скоріше рідкісний випадок, ніж правило. Але, це тільки з моїх власних спостережень. Правда, Ви не уточнили, хто конкретно була ця людина. Причини, для такого поступку, у жінки і чоловіка, можуть бути досить різні. :)
І, останнє, про любов до Харкова. Прошу вибачення, я не сенсі повчання чи глумління але: люблять не "за щось" а, "незважаючи на". Це дуже важливо.
 
Назад
Зверху Знизу