• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

• Так

Голосів: 141 62.4%
  • Ні

Голосів: 85 37.6%

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Но, блеать, отписываются в основном якобы харьковчане - нихуя они не собираются возвращатся.
Они и не уежали нихуя.
Возвращаясь к топигу и предмету дискуссии ...

Тему топіку легко розкрити в одному реченні. Буде робота - повернуться , не буде - ні . А чи буде чи не буде вже від багатьох чинників. Чи можна перемогти без політично - соціальних змін в Росії? Які будуть супроводжуватись руйнівними подіями ?

Но, блеать, отписываются в основном якобы харьковчане - нихуя они не собираются возвращатся.
Они и не уежали нихуя.
Возвращаясь к топигу и предмету дискуссии ...
Предмет дискуссии не имеет перспектив.
В моем подъезде вернулись те, кто был в пределах страны.
Ни одна душа из-за границы не вернулась.
Моя подруга, у которой более широкий круг общения, сказала, что из этого круга никто не собирается возвращаться. Во всяком случае, пока.
Может, старики вернутся квартиры сторожить.

Предмет дискуссии не имеет перспектив.
В моем подъезде вернулись те, кто был в пределах страны.
Ни одна душа из-за границы не вернулась.
Моя подруга, у которой более широкий круг общения, сказала, что из этого круга никто не собирается возвращаться. Во всяком случае, пока.
Может, старики вернутся квартиры сторожить.
Возвращаются и из- за границы те, кому необходимо… Приятельница из Испании- не смогла там себя найти, вернулась тут искать… у другой муж погиб, вернулись с дочкой из Германии, возвращаться не собираются, друзья мужа, пара, еле выжили под обстрелами с обеих сторон в Ц., при фашистах,в голод и холод, с большим трудом выбрались и добрались до Норвегии, пожили там и вернулись обратно, уже и дом подправили, живут…На днях соседка с ребенком вернулась из Нидерландов, не знаю почему, но муж служит, может в отпуске… Из всех только непонятно, чего пара вернулась, острых причин не было, там тоже не сладко, хоть и на жизнь хватало …
Наши тоже все время порываются из Латвии, внук чемодан свой собрал, все игрушки… Я их торможу и сводки мои не радуют, мне здесь спокойно, когда они там… Тем более компенсации продлили на три месяца, а там уже будет видно…

Привет!
А есть кто в Северной Ирландии, пишут - выплата составляет 208 евро в неделю (830 евро в месяц) на человека + жилье + еда.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Идея личной свободы сейчас нэ на часи.
только в том случае если это не твою личную свободу нарушают, а кого-то другого. А вот если бы лично тебя скрутили на улице, посадили в бобик и повезли в окопы - запела бы ты совсем по-другому

А інших - то немає. Я з радістю поступлюся посадою , триматися не буду за неї. Але ви з початку доведіть , що зможете якісно впливати на російськомовне місцеве середовище з ціллю переконати їх в хибності займаємої позиції .
В Харкові (кажуть, що у Львові теж) є добра традиція: якщо хтось вилазить на трибуну та починає розповідати всім, що вони живуть неправильно, і тільки ото цабе знає, як правильно, то його кидають у смітник. Ви вже обрали собі район, де виступатимете, чи тільки кнопки топтати духу вистачає?
Ну, і ще трохи іноземної поезії:
Не бойтесь хвалы, не бойтесь хулы,
Не бойтесь мора и глада,
А бойтесь единственно только того,
Кто скажет: "Я знаю, КАК НАДО!"
Кто скажет: "Идите, люди за мной!
Я вас научу, КАК НАДО!"

В Харкові (кажуть, що у Львові теж) є добра традиція: якщо хтось вилазить на трибуну та починає розповідати всім, що вони живуть неправильно, і тільки ото цабе знає, як правильно, то його кидають у смітник. Ви вже обрали собі район, де виступатимете, чи тільки кнопки топтати духу вистачає?
Ну, і ще трохи іноземної поезії:
Скажіть відверто , чому ви не хочете розмовляти українською ? Вам некомфортно ? Незручно . Чи є ще щось ? Я прекрасно розумію , що то важко , я і сам погано то роблю , але намагаюсь поліпшувати, вдосконалюю навички . А що вам заважає . Будьте чесними .

Скажіть відверто , чому ви не хочете розмовляти українською ? Вам некомфортно ? Незручно . Чи є ще щось ? Я прекрасно розумію , що то важко , я і сам погано то роблю , але намагаюсь поліпшувати, вдосконалюю навички . А що вам заважає . Будьте чесними .
Чесно? Я думаю перевавжно російською. Тому що думав нею 40 років. А розмовляю трьома мовами, в залежності від співбесідника.
А тепер питання навзаєм - з вами я якою мовою спілкуюсь?
Тому не треба розповідати про виключно російську мову в Харкові, сидячи у Львові.

Чесно? Я думаю перевавжно російською. Тому що думав нею 40 років. А розмовляю трьома мовами, в залежності від співбесідника.
А тепер питання навзаєм - з вами я якою мовою спілкуюсь?
Ви зі мною спілкуєтесь єдиною правильною мовою . Дякую за відвертість . Ви 40 років думали - думали російською . Чому так сталося ? Бо тато і мамо так навчили , бо всі друзі так , більшість харків'ян . Напевно , і ваші діти теж так вами навчені . А якщо це помилка ? Уявляєте ?" Кто- то хитрый и большой " вкрав з вашої родини маленьку частку душі ... Тобто , наприклад , ваша Прабабця була україномовною ,жила собі на селі з прадідом, розмовляли українською , як і переважна більшість простих людей в Україні, а потім одна імперія змінила іншу , і поховала в своїх підручниках мову , історію , знання ваших пращурів . І сказала : отакот, не модно , не сучасно . Більшість шкіл російські , вузи теж , викладачі - всі. Замість самобутності - одна на всіх КПРС, великі гулаги, будівництва , ніщєта. І народились ви . Без вітчизни . Бо союз то не батьківщина , а тюрьма . Без мови , бо її вкрали , без історії своїх діда- баби , бо їх закатували , без літератури бо вона під забороною . Без святих місць України , бо вони всі викреслені з пам'яті радянським чоботом . Живете такий собі безхатченко , і тут ця наволоч починає вас бомбити . І ви , гімно таке , мені кажете , що так звикли. Та той бобер з Покотиловки має більше честі і поваги до загиблих за свободу України . Яку виборювали століттями . До всіх закатованих і ненароджених. Як ви так можете ? Жити і не думати , що в застінках нквс вмирали за право розмовляти мовою , а вам незручно ?

Ви зі мною спілкуєтесь єдиною правильною мовою . Дякую за відвертість . Ви 40 років думали - думали російською . Чому так сталося ? Бо тато і мамо так навчили , бо всі друзі так , більшість харків'ян . Напевно , і ваші діти теж так вами навчені . А якщо це помилка ? Уявляєте ?" Кто- то хитрый и большой " вкрав з вашої родини маленьку частку душі ... Тобто , наприклад , ваша Прабабця була україномовною ,жила собі на селі з прадідом, розмовляли українською , як і переважна більшість простих людей в Україні, а потім одна імперія змінила іншу , і поховала в своїх підручниках мову , історію , знання ваших пращурів . І сказала : отакот, не модно , не сучасно . Більшість шкіл російські , вузи теж , викладачі - всі. Замість самобутності - одна на всіх КПРС, великі гулаги, будівництва , ніщєта. І народились ви . Без вітчизни . Бо союз то не батьківщина , а тюрьма . Без мови , бо її вкрали , без історії своїх діда- баби , бо їх закатували , без літератури бо вона під забороною . Без святих місць України , бо вони всі викреслені з пам'яті радянським чоботом . Живете такий собі безхатченко , і тут ця наволоч починає вас бомбити . І ви , гімно таке , мені кажете , що так звикли. Та той бобер з Покотиловки має більше честі і поваги до загиблих за свободу України . Яку виборювали століттями . До всіх закатованих і ненароджених. Як ви так можете ? Жити і не думати , що в застінках нквс вмирали за право розмовляти мовою , а вам незручно ?
Я можу ще й не так. Одна моя бабця жила в Білорусі за межею осідлості і розмовляла російською та на ідіш. Друга - в Дніпрі, і розмовляла українською, російською та на ідіш. Я живу в Харкові, розмовляю російською, українскою та англійською (деякими іншими європейськими мовами та на івриті по десятку слів - то не розмова) . Доречі, свого часу в університет я не зміг поступити завдяки пану, який розмовляв щирою українською, але поводив ся печерним антисемітом. Це не завадило мені отримати вищу освіту в іншому ВИШі та згодом набути вчений ступінь, який геть не пов’язаний із філологією. Пройде років 30 - поговоримо, яка мова є головнішою, та чи є таке взагалі. А хто патякає "українська понад усе і всюди, хто говорить іншою мовою - зрадник", я відсилаю читати Конституцію, ст. 10.
P.S. Останні років 10-12 я намагаюсья думати виключно українською, але не виходить, тому що я починаю згадувати про нашу владу, і одразу ж на думку спадає виключно російська лайка. Чому б це?

Я можу ще й не так. Одна моя бабця жила в Білорусі за межею осідлості і розмовляла російською та на ідіш. Друга - в Дніпрі, і розмовляла українською, російською та на ідіш. Я живу в Харкові, розмовляю російською, українскою та англійською (деякими іншими європейськими мовами та на івриті по десятку слів - то не розмова) . Доречі, свого часу в університет я не зміг поступити завдяки пану, який розмовляв щирою українською, але поводив ся печерним антисемітом. Це не завадило мені отримати вищу освіту в іншому ВИШі та згодом набути вчений ступінь, який геть не пов’язаний із філологією. Пройде років 30 - поговоримо, яка мова є головнішою, та чи є таке взагалі. А хто патякає "українська понад усе і всюди, хто говорить іншою мовою - зрадник", я відсилаю читати Конституцію, ст. 10.
P.S. Останні років 10-12 я намагаюсья думати виключно українською, але не виходить, тому що я починаю згадувати про нашу владу, і одразу ж на думку спадає виключно російська лайка. Чому б це?
Бо ви здебільшого єврей ніж українець ?

Якось дивно , що наприкінці 90 когось в інституті цікавила ваша національність .

Останнє редагування:
Якщо серйозно , то просто небажання від нерозуміння . Небажання вчитися розмовляти , бо є нерозуміння необхідності .

только в том случае если это не твою личную свободу нарушают, а кого-то другого. А вот если бы лично тебя скрутили на улице, посадили в бобик и повезли в окопы - запела бы ты совсем по-другому
Ирочка в более широком смысле говорила о личной свободе. Зачем сводить права к военкомату?

Я можу ще й не так. Одна моя бабця жила в Білорусі за межею осідлості і розмовляла російською та на ідіш. Друга - в Дніпрі, і розмовляла українською, російською та на ідіш. Я живу в Харкові, розмовляю російською, українскою та англійською (деякими іншими європейськими мовами та на івриті по десятку слів - то не розмова) . Пройде років 30 - поговоримо, яка мова є головнішою, та чи є таке взагалі.
Интересно, что при Союзе сажали за мову и иврит.
А идиш чуть ли не пропагандировали. :)
От идиш евреи сами отказались, увидев свои перспективы в русском языке.
А вот когда они заинтересовались ивритом, власть напряглась.
В иврите власть увидела еврейское будущее вне страны и начала жесткие посадки.
Что такое идиш? - это память о черте оседлости, о преследованиях и унижениях.
Вот и отказались.
Мова тоже была направлена в будущее вне страны, но с нюансами. И эти нюансы власть четко отслеживала.
В отличие от еврейской истории мова напоминала не только о временах преследований и унижений, но и о временах сопротивления. Олекса Довбуш и другие. Поэтому могли посадить и за отдельную от общерусской трактовку истории.
Пришлось выдумывать единую общность - советский народ и утверждать единый язык в качестве межнационального.

Бо ви здебільшого єврей ніж українець ?

Якось дивно , що наприкінці 90 когось в інституті цікавила ваша національність .
Від єврея в мене тільки характерна зовнішність, бо я не знаю мови та сало їм :)
Я, мабуть, неточно написав, бо поступав я наприкінці 80-х, тоді цікавило.
І де ви бачите небажання розмовляти? Я просто не люблю наглого примусу. Все має йти по черзі.
Интересно, что при Союзе сажали за мову и иврит.
А идиш чуть ли не пропагандировали. :)
От идиш евреи сами отказались, увидев свои перспективы в русском языке.
А вот когда они заинтересовались ивритом, власть напряглась.
В иврите власть увидела еврейское будущее вне страны и начала жесткие посадки.
Что такое идиш? - это память о черте оседлости, о преследованиях и унижениях.
Вот и отказались.
Мова тоже была направлена в будущее вне страны, но с нюансами. И эти нюансы власть четко отслеживала.
В отличие от еврейской истории мова напоминала не только о временах преследований и унижений, но и о временах сопротивления. Олекса Довбуш и другие. Поэтому могли посадить и за отдельную от общерусской трактовку истории.
Пришлось выдумывать единую общность - советский народ и утверждать единый язык в качестве межнационального.
У нас вполне себе преподавали и украинский язык, и литературу, разумеется, с идеологическими поправками. Просто считалось, что говорить на украинском - это по-сельски, а все ведь такие городские... Ничего, кто приехал из украиноговорящих мест, вполне говорили по русски, а если сбивались на украинский, никто их мордочкой не тыкал, как-то уже не принято было.
Точно так же, сейчас слушаешь "високопосадовців", говорящих на "азировке" с рязанским акцентом, и понимаешь - вот он, испанский стыд.

Останнє редагування:
такие как ты учится, вступают в партию, делают карьеру, пользуются положением над соотечественниками, а потом говорят - я хотел развалить изнутри )))
был бы ты или твои родители такие свидомые - сидели б на Сахалине в лучем случае на состояние 1991.

такие как ты учится, вступают в партию, делают карьеру, пользуются положением над соотечественниками, а потом говорят - я хотел развалить изнутри )))
был бы ты или твои родители такие свидомые - сидели б на Сахалине в лучем случае на состояние 1991.
Пані Фаріон теж була членом КПРС з лютої ненависті, мабуть. Ні, я знаю, від мого тестю-небіжчика теж вимагали подати заяву на кандидати в КПРС, без цього дисертацію до захисту не приймали. Ну, що, захистив та й усе, ніякої партії, бо після кандидату треба ще заяви якісь писати, а він був чесною людиною і від усього серця комуняк ненавидів. Тому й докторську не захистив, незважаючи на десяток написаних підручників та 20+ років деканства та завідування кафедрою за спеціальністю, яку сам створював, бо вимагали бути членом КПРС, а він сказав, хай вдавляться.
А ось вищезгадана особа була весь час в активі. Тобто займалася переслідуванням іншодумців, як і зараз. Гібрид флюгера та тріщалки.

А чому ви думаєте , що в мене немає репресованих ? Тому що вам звично в своєму світі пристосуванців ? Тому що ви мов той обоізлий цуцик хочете лизати московську руку ?

А чому ви думаєте , що в мене немає репресованих ? Тому що вам звично в своєму світі пристосуванців ? Тому що ви мов той обоізлий цуцик хочете лизати московську руку ?
седьмая вода на киселе... может быть.

я четко написал ни ты, ни родители.

короче, ты унылый, скучный, понятный, фу...

Назад
Зверху Знизу