• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

• Так

Голосів: 141 62.4%
  • Ні

Голосів: 85 37.6%

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Так, найближчими тижнями плануємо повертатись. На Північну Салтівку.

У нас в доме квартиранты жили оттуда. Просто рвались домой. Давно вернулись. Может, с начала весны.

Я могла бы быть вашей ранней бабушкой. :)
Вы бы у меня побегали по библиотекам и концертам!
Вам просто повезло. :)
А знаете, Вы большая молодец :клас: Правда
ХФ непростое место для общения, без излишков вежливости и церемоний. Я видела как вас обижали, как вы достойно держитесь. Не срываетесь в грубость, отвечаете с юмором.
Не всегда согласна с вашей точкой зрения, но ваш форумный стиль классный :клас::клас::клас: Искренний респект

Дуже багато знайомих та друзів планують вертатись саме найближчими тижнями. При чому не всі взагалі за кордон виїхали, але якось так співпало.

Дуже багато знайомих та друзів планують вертатись саме найближчими тижнями. При чому не всі взагалі за кордон виїхали, але якось так співпало.
Навчальний рік скінчився. Принаймні в Україні.

То есть, вы с коллегами предлагаете уподобляться рашистам и перенять их методы?
Через два дня можно позабыть о любой западной помощи, а через неделю забыть о существовании и мовы, и веры и всего остального.
Вы и несколько провокаторов из ольгино только этого и добиваетесь, пора уже прекращать этот мовосрач и банить ботов пожизненно.
Они создают статистику форума, никто этих "палычей" не тронет.
Формально и не за что, каг бы.
Сомневаюсь, что это ольгино, но троллевата 100% ная.

Кстати, куда делся тут такой "щiрий" и неугомонный "украинец", с черепком на xxx вольт на аватаре и 100500 постами в день?

Останнє редагування:
это по количеству нативных спикеров т е те кто говорит на языке с рождения а не те кто выучил второй третьий и т д языки
Дело в том что Индия может вытянуть английский на первое место и по количеству для кого английский родной Если же ты озабочен что нации индийской по факту нет ,так и в Китае не лучше но языки обсуждаемый то они учат с рождения

То есть, вы с коллегами предлагаете уподобляться рашистам и перенять их методы?
....
Вы и несколько провокаторов из ольгино только этого и добиваетесь, пора уже прекращать этот мовосрач и банить ботов пожизненно.
Ну от. Старий досвічений троль і тут таке. Це може спрацювати з молодими і зеленими, як хєр у жаби. Але тут не спрацює. Ну старий же як світ "прийомчік".
Т.є. вьі прєдлагаєтє .... Самому не смішно? Ані авторка цитати, ані колеги не пропонували того, чого ти їм спочатку приписав і потім шикарно розписав наслідки-фантазіїї приписанного.
Нізачот. Іди тренуйся)))

Якщо в суспільстві є заклики на російську мову тут же їх раздмухують. Різного роду наволоч на захисті угнєтьонних. Все по класиці.

Антиукраїнське бидло та депутат зі Слуги народу Бужанський принципово відмовився перейти на українську.

Доречі для російськомовних в цій темі . Як ви відноситесь до того , що українців вбивають лише тому , що вони розмовляють української , шанують своїх героїв і так далі . Прикладів багато . Я про мирне населення . Буча , Ізюм , Ірпінь.
Як ви ставитеся до того , що саме україномовних нищать першими ?

Доречі для російськомовних в цій темі . Як ви відноситесь до того , що українців вбивають лише тому , що вони розмовляють української , шанують своїх героїв і так далі . Прикладів багато . Я про мирне населення . Буча , Ізюм , Ірпінь.
Їм пох. Той же самий Ізюм показав що російськомовних українців кацапня вбиває так саме завзято :(

Думаю, на одного знищеного україномовного десь тисяч десять російськомовних, або більше. Такі справи.
Бєй своіх, як говориться...
Ааааа , ось яка пісенька . Цікаво . То якби в бік від геноциду , га?

Антиукраїнське бидло та депутат зі Слуги народу Бужанський принципово відмовився перейти на українську.
Гнати його нахуй з депутатiв!!! :відстій:
вони нищать громадян України , і роблять це без зайвих питань.
Отож....

ТС, вы провокатор, который пытается сеять междоусобицу среди украинцев в военное время. По Харькову, где большая часть населения - русскоязычная, были нанесены первые удары (вам, заблаговременно эвакуировавшемуся во Львов, возможно, это неизвестно).

Не роздмухуйте срач, майте совість.

Как же заебали харьковско-одесские олени "разговаривал и буду разговаривать". Та разговаривайте, кто вам не дает. Только украинский должен иметь приоритет 300 лет. Для равновесия природы. Не доходит ?
ПС/ Встреча З. и Алиева - полностью прошла на английском. Вот это уровень.

Назад
Зверху Знизу