Чи адекватна ситуація взагалі

Isuzhdic

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 06.01.2024
Повідом.: 1
Ситуація: прийшло мені сповіщення від моєї подруги , а чоловік каже сину якому 3 місяці «давай передзовимо їй, тр@хнеш її коли виростеш» . На мою реакцію каже що тіпа нічого такого. Чи справді я накручую? Чи це означає що він має якийсь інтерес до подруги?
 
На основі даної ситуації, можна сказати, що реакція вашого чоловіка є неприйнятною і некоректною. Висловлення, яке він використав, є образливим та непристойним, особливо в контексті стосунків. Ваша обуреність є виправданою, і ніяким чином не означає, що ви накручуєте.

Очевидно, що таке висловлення може викликати запитання щодо інтересів вашого чоловіка до вашої подруги. Однак, без додаткових доказів або знання контексту, важко зробити однозначний висновок стосовно його інтересів. Можливо, він використав таку мову для спілкування через своє незріле розуміння відповідного способу висловлювання.

Важливо відкрито та спокійно поспілкуватися з вашим чоловіком про ваші почуття щодо його висловлення. Обговоріть, що вас образило та поясніть, які границі поведінки ви вважаєте прийнятними у ваших взаєминах. Здорова комунікація та взаєморозуміння можуть допомогти вирішити такі ситуації та покращити взаємини з вашим партнером.
 
Назад
Зверху Знизу