Бывалые, посоветуйте добровольцу (або як салага пішов на війненьку 🙂).

Может я херню пишу, пусть поправят.
У вас есть такая фиговина?
1717080549491.png

Это анализатор спектра. Покажет, что над вами летает. В том числе и кастомные частоты.
Если нету, я закажу на алике напряму, и передам. Без форумных сборов и прочей фигни.
Зная пидорские частоты, закажите себе окопник. Это не панацея, и частоты тоже меняются, но так лучше, чем никак.
Дякую, друже. Іноді бувають у нас Цукорок чи Ваніль. Але толку з них мало.
Ми і так знаємо, що в повітрі завжди підорські дрони.
Тож, чуткі вуха, швидкі ноги і, звісно, вдача - це наше всьо. 🤷‍♂️

Дякую за бажання допомогти. 💪🇺🇦

Одно время их в Украину перестали слать. Не знаю, сейчас пришлют или нет. Я их покупал несколько, потом перестали принимать заказ.
На алике предложения висят, и отзывы из Украины свежие. Должны отправить.
Дякую, друже. Іноді бувають у нас Цукорок чи Ваніль. Але толку з них мало.
Ми і так знаємо, що в повітрі завжди підорські дрони.
Тож, чуткі вуха, швидкі ноги і, звісно, вдача - це наше всьо. 🤷‍♂️
Я не знаю, что такое цукорок и ваниль, но предполагаю, что это типы наших рэб. И также могу предположить, почему с них мало толку.
Пару месяцев назад в паблик выложили инструкцию по прошивке елрс на любые частоты. Она и раньше была, но не паблик, а сейчас кто угодно может взять любой дрон с дальнобойкой елрс, и прошить его на любую (в определенном диапазоне) частоту. Нужно только антенну переделать. Поэтому рэбы и не работают - они скорее всего на определенные частоты (старые), например 868 мегагерц, а дрон прошит на 740 мегагерц, и привет.
Поэтому и предложил сканер - зная, на какой частоте по вас работают, вы можете заказать рэб у умельцев на эту частоту. Стоить будет 30-50к (окопник)
Предложение о сканере в силе, если что - в личку.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

да

он же не сканит все частоты сразу

спектральный анализатор о н не для выявления того что на койо частоте работает

по факту это частотный осцилограф

да и в информации "водопада" еще нужно разбираться шо оно там показывет

міст.jpg

IMG_20240601_091836_038.jpg

Останнє редагування:
Хочу задати таке питання, щоб зрозуміти, чи то у мене якась неправильна шкала цінностей та пріоритетів, чи у суспільства.
Якась тьотка в ФБ відкрила збір на корм для коней (для коників, блять, для тварин).
Я намагаюся пояснити, що не на часі, блять, у нас діти вмирають, треба зупиніти ворога...
Як ви вважаєте, що важливіше - збір на корм для коників чи збір на РЕБ, дрони для ЗСУ?

Хочу задати таке питання, щоб зрозуміти, чи то у мене якась неправильна шкала цінностей та пріоритетів, чи у суспільства.
Якась тьотка в ФБ відкрила збір на корм для коней (для коників, блять, для тварин).
Я намагаюся пояснити, що не на часі, блять, у нас діти вмирають, треба зупиніти ворога...
Як ви вважаєте, що важливіше - збір на корм для коників чи збір на РЕБ, дрони для ЗСУ?
То вже кожен для себе сам вирішує, збір добровільний.

Я тільки на потреби ЗСУ скидаю кошти, коли є.

Нормально в тебе все зі шкалою цінностей.
Я давно сказав - поки у нас в країні допомоги потребує хоч одна людина - ідіть усі нахуй.
І зі стрічки вилетіли в бан усі, хто постить мені збори на бездомних тваринок, корм для коників, песиків, приватні притулки для тварин і прочу хуйню.
Я доначу тільки на ЗСУ та НГУ.
По свободі - роблю волантерський проект бескоштовно в рамках своєї професії.
Все.
P.S. дозволяється роздавати в моїй стрічці котиків.

Тобто, якщо людина вирішує, що коникі їй дорожче, ніж ваши діти, захистникі, то норм?
Неможливо влізти в чужу голову. Даже у нас зараз є багато людей котрі не дадуть на ЗСУ, але дадуть на тварин. Мабуть це погано, але ж нічого с цім не поробиш. Нехай хоч конячке допоможуть.

Тобто, якщо людина вирішує, що коникі їй дорожче, ніж ваши діти, захистникі, то норм?
Звісно ні... Але, як на мене, це з тієї ж серії, коли проводять державні тендери на озеленення Краматорська, або облаштування парку десь за 20 км до нуля... Ну як так можна?

Сотні тіток (а іноді й дядьок) збирають на корм для котиків/песиків та інших тварин. Зараз мотивують це як раз війною. Якщо це пройшло повз тебе раніше, то просто пощастило. Так, у сусспільстві існує певний прошарок людей, для яких бідні тваринки важливіші за людей. Кісмет.

Останнє редагування:
Звісно ні... Але, як на мене, це з тієї ж серії, коли проводять державні тендери на озеленення Краматорська, або облаштування парку десь за 20 км до нуля... Ну як так можна?
Кыцюня, ты хоч иноди видпысуйся, бо переживаем за тебе

Назад
Зверху Знизу