Бухарест

Статус: Offline
Реєстрація: 10.11.2010
Повідом.: 2407
Бухарест

Бухарест виявився набагато цікавішим, ніж я очікував.
Але в той же час і доволі брудним.

Покажу центр, позаяк житлові масиви такі ж звичайні як і увсіх постсовкових країнах. Хоча вони по-трохи покращують їх.










А це церква в національному румунському стилі Бринковяну


Як бачимо, історичний центр доволі непоганий






















А тепер додам трохи совку


Хоча подекуди соціалістична архітектура напрочуд вдала






А це найбільша будівля Європи і друга в світі після Пентагону. Щоб її збудувати. Чаушеску знищив третину старого міста, такого як було на початкових фотках


Але споруда дійсно грандіозна


А це звичайний житловий масив, у них масово утеплюють і фарбують фасади


І трохи вечірнього міста












з.і. забув, їхні дороги в порівнянні із нашими просто космос
а наші дівчата в порівнянні з їхнімі просто фантастичні, хоча наші у порівнянні із усіма іншими такі, ну хіба що польки ще можуть конкурувати із нашими
 
Красивый город!
 
грязный очень вроде?
 
Класс! Я вот так недавно Будапешт для себя открыл А думал по незнанию, что это задворки Европы. А как вы туда/обратно добирались и какой месяц на фото?
 
та Будапешт взагалі є одним із найкрасивіших міст світу

а я був не лише в Румунії, в Бухаресті був по дорозі в Болгарію і Туреччину
був в липні
 
Красиво.
 
та справа в тому, що росіяни усюди, від них не сховаєшся ніде, навіть у Відні із Будапештом))
я їхніх туристів зустрічав навіть в Черкаській області, коли подорожував там в травні))
 
был проездом в Румынии, в Слобозии, Констанце и какой-то там Маре - страна кошмарная, еще хуже Украины. единственные позитивные впечатления - местами очень симпатичные феи, неплохие дороги и вино.
 
Румунія дуже неоднорідна - ті ж Трансильванія, Буковина, Марамуреш дуже охайні і на рівні, а такі регіони як Добруджа, Мунтенія (Бухарест там) дійсно виглядають не дуже.
А Слободзія і Констанца саме тут))
 
а вот в Трансильванию да, надо будет как-нить сьездить, люблю такие "знаковые" места.

у меня вообще первое впечатление от Румынии - цыган, идущий пешком от границы вдоль дороги и время от времени показывающий жопу едущим машинам. очень стереотипно))
 
та я так спочатку і уявляв собі румунів))
особливо після фільму "Борат"

але вийшло трохи не так, побачив лише парочку, та й то невідомо ще, чи то цигани були))