• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Безуглая

Цей тиждень остаточно поховав сподівання запесівців на військовий заколот...
🧌
🧌
🧌
🧌
🧌
🧌

_nc_ohc=WfvkhRGE4CwAX9o--6k&_nc_ht=scontent-lhr8-1.jpg

Natalia Abramova

Колись з ранку, дай Боже, я прокинусь і почую звістку про те, що ми перемогли цю п'яту колону кремля, яка під час війни засіла в українському парламенті і не давала нам спокійно дихати..!
А вже потім і путіна.
Бо колотила, і колотила воюючу Україну, саме ця порошенківська колона.
І це буде не сон, а дійсність.
І це буде наша перша Перемога!
Оцих всіх недобитків порохоянуковичів, про що розповідає нам той самий недобиток.
І це буде початок нашої перемоги над кремлем.
А поки що....
Він сміється над нами, він такий самий як і путін, який розповідає про: шуШкевича, папа Зеленского воєвал, я єму звоніл, он мнє нє отвєтіл.
Порошенко-Жмурук-Лоліта нічим не відрізняється від путіна, але він набагато гірший, бо він прикрився нашою вишиванкою.
Коли путін розповідає, що Україна напала на розію, йому вторить порошенко-треба знищити недобитків януковича.
Два із ларца, одинаковые с ліZа.
Я сьогодні в черговий раз всцикалась від страху того, що на Кривий Ріг знову летять бля&іни.
А хто сьогодні на Кривий Ріг направив ракети? Саме порошенко, який путіну і дав на це добро.
Як там в порошенко було: наркоман, нацист, шмаркля, бубочка должен отвєтіть за то, што я порошенко не президент!
Але, я хочу вірити в ранок без порошенко!
Я хочу це побачити на власні очі! Поки вони мене не вбили...
Бо саме порошенко сьогодні повинен був дивитися на ванну в Харкові, а не ми з вами, де заживо згоріла мама з дітьми, і вити від болю. Не я/ти, а саме він!
Бо це саме його провина.
Це саме він сказав путіну: прійді і спасі мєня.
І той прийшов, і почав напалмом знищувати жінок і дітей..
Якщо ви не помітили, порошенко ніколи на своїй сторінці не робив публікації, про те, що путін вдарив по Херсону, Одесі, Харкові, Миколаєву чи Кривому Рогу, він навіть ротяку свою не відкрив, коли його дружбан підірвав Каховську ГЕС..
В порошенко своє кіно про шини і колеса..
В мене одне питання до нашої влади: чи доживу я до того часу , щоб ті хто привів війну в Україну, були покарані?
Я знову сьогодні бігом мила голову і сушила її феном, бо знову летіли ракети на Кривий Ріг.
Я вже не кажу про те, що після останнього бомбардування, тепла в нас немає вже 10 днів..
А це місяць лютий...І в нас не просто холодно...
Я хочу одного-покарання для тих, хто мене морально вбив ще того, 24 лютого.
А зараз підвісив мене на шибеницю, і я вже два роки чекаю на те, хто виб'є з під мене цю табуретку: путін , чи порошенко?
А може досить?
Може вже треба розібратися з тими, хто зазивав до мене в оселю путіна?
( Знову завила тревога,
☄️
В укриття. Ракета в бік Кривого Рогу.)....
Ворожі ударні БпЛА курсом на Кривий Ріг.....)
Блд, навіть не встигла дописати.

А мені цікаво, коли ми дочекаємося слушної нагоди та дізнаємося, що кремлівський агент вже за гратами?
🧐

_nc_ohc=LKxO0bfSfwwAX8KOlzi&_nc_ht=scontent-lhr8-1.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Назад
Зверху Знизу