Анонимные Деды Морозы - 2018/2019

Саме перше - мій подарунок був в такій неймовірній коробці:любов:
0bbcje.jpg
[/URL][/IMG]
За мої вічні 18 років життя це моя перша по-справжньому новорічна подарункова коробка:любов::кручусь:
І сам подарунок:кручусь:
ffgh7j.jpg
[/URL][/IMG]
В мене тепер є патріотичний килимочок для миші:) ( в мене з килимками складні відносини)І я буду його берегти.
Тепер,завдяки моїй Снігуронькі в мене знову є бутилка:спорт4:
Крем для рук:клас::клас::клас: я його фанатка, і в мене він йде з косміічною швидкстю через тонку і суху шкіру.І я вже намастила ручки - вони пахнуть червоними яблуками:оплески:+ зручно брати в дорогу.
А ще в мене повно чорного шоколаду ( в тому числі з Харкова) :кручусь:Його, в моєму оточенн їм тільки я ,тож він весь мій:кручусь:
+ лавандові свічки.Я обожнюю цей аромат,палю масло в аромалампі ,купую кондиціонери для прання з ароматом лаванди.
Для мене всі ці речі - це складові мого персонального релаксу,коли можна заварити міцного чорного чаю, з"їсти шматочок гіркого шоколаду, навкруги пахне лавандою як на полях Грасу:кручусь:Я ціную такі моменти спокою і затишку.
А))і святкові серветки:D нарешті мої подруги, які прийдуть до мене після НР перестануть мене попрікати спартанським відношенням до аксесуарів.
Так що ти люба Снігуронька цим подарунком,сама не знаючи,потурбувалась про мій імідж - ти додала йому жіночності:іржач::клас:
 
Саме перше - мій подарунок був в такій неймовірній коробці:любов:
0bbcje.jpg
[/URL][/IMG]
За мої вічні 18 років життя це моя перша по-справжньому новорічна подарункова коробка:любов::кручусь:
І сам подарунок:кручусь:
ffgh7j.jpg
[/URL][/IMG]
В мене тепер є патріотичний килимочок для миші:) ( в мене з килимками складні відносини)І я буду його берегти.
Тепер,завдяки моїй Снігуронькі в мене знову є бутилка:спорт4:
Крем для рук:клас::клас::клас: я його фанатка, і в мене він йде з косміічною швидкстю через тонку і суху шкіру.І я вже намастила ручки - вони пахнуть червоними яблуками:оплески:+ зручно брати в дорогу.
А ще в мене повно чорного шоколаду ( в тому числі з Харкова) :кручусь:Його, в моєму оточенн їм тільки я ,тож він весь мій:кручусь:
+ лавандові свічки.Я обожнюю цей аромат,палю масло в аромалампі ,купую кондиціонери для прання з ароматом лаванди.
Для мене всі ці речі - це складові мого персонального релаксу,коли можна заварити міцного чорного чаю, з"їсти шматочок гіркого шоколаду, навкруги пахне лавандою як на полях Грасу:кручусь:Я ціную такі моменти спокою і затишку.
А))і святкові серветки:D нарешті мої подруги, які прийдуть до мене після НР перестануть мене попрікати спартанським відношенням до аксесуарів.
Так що ти люба Снігуронька цим подарунком,сама не знаючи,потурбувалась про мій імідж - ти додала йому жіночності:іржач::клас:
Обалденный подарок! Вот это круто!:кручусь:
 
Сама вражена:любов: трохи приберу безлад в хаті( я сьогодні 4 посилки отримала) заварю собі чаю і буду смакувати цей момент:кручусь:
 
Саме перше - мій подарунок був в такій неймовірній коробці
Вах...

В мене тепер є патріотичний килимочок для миші
Килимочок взагалі залік. Аж самому собі закортіло :D

Так що ти люба Снігуронька цим подарунком,сама не знаючи,потурбувалась про мій імідж - ти додала йому жіночності
А ось оце взагалі добре :клас:

З Новим Роком та Різдвом тебе. Щастя та гарних Свят. Хай щастить весь Рік :нр: :клас:
 
сама в шоці :)

Килимочок взагалі залік.
в мене був проф.килимок.Не пам"ятаю виробника, але в них лого - такий зелений візеруночок (типу кельтського).Довелося подарувати братові,він йому сподобався))
З бутилкою те саме,подарувала подрузі. Але зараз у мене крута бутилка.А була просто рожева у білі фламінго.))

вітаю подарунок дійсно чудовий
Дякую:)
Всім дякую:любов: гарна традиція, сподіваюсь не припиниться, і наступного року пограємо ще:браво:
 
:кручусь:Я получила посылочку!Начнем с того, что я люблю сюрпризы и подарки,все эти мелочи новогодние начиная от игрушек до мишуры меня погружают в детство:)и в предыдущих Дедах морозах ничего конкретного не заказывала,но этот Новый год для моей семьи особенный,мы ждем сыночка аккурат на Новый год:)Посему снегурку попросила все для ляльки.И получила более чем.Качественные грызушки и жмакалки,все музыкальное и мигающее.Очень рада,спасибо!:збентежений::збентежений::любов:
Как здорово,малыша уже Дед Мороз поздравил))))))Легких Вам родов!
 
Почитав, дуже радий за всіх, хто отримав подарунки! Усі подарунки просто неймовірно чудові!
А я все ніяк не відправлю своїй онуці подарунок, бо досі докупи його не зібрав!
Але сподіваюсь, якщо перевізники не підведуть, на вихідних відправлю)))
 
В Харьков приедет "сказочный" грузовик Coca-Cola
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В Харьков приедет "сказочный" грузовик Coca-Cola
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

у них всегда такая красивая реклама)) хотелось бы увидеть вживую его))
 
Лично у мя - Снегурк. Переживаю за нее. Хочется что бы дед Мороз. который ей попадется, исполнил ее капризы на все 300.
 
я вот в АДМ 2019 не принимал участия, но мне тоже прислали новогодний подарок, может я его по ошибке получил, завтра отправлю назад:)
c7fbcg.jpg
 
Назад
Зверху Знизу