Анонимные Деды Морозы - 2017

Волею долі, в мене два АДМи і дві онуки.
Одна з гри, інша - Анонім :)
Через посередника мені прийшла пропозиція отримати новорічний подарунок від Аноніму. Але в силу власної природної сором'язливості, та й негоже чоловікам отримувати подарунки - було прийняте рішення обмінятися подарунками.
Тепер в мене дві онуки і два подарунки :D Одна з гри, інша - Анонім.

Ну і поки мій АДМ мовчить та не надсилає мені подарунок, похизуюся подаруночком від Аноніма :)
Може вона цю тему перечитує))) Я його доніс :)

attachment.jpg


Це мій подаруночок від Аноніма і в середині щось булькає))
Ось думаю, його зараз відкривати, чи почекати до Нового Року. Бо ж недобулькає :D

Ля, нормально??? Похвастался и думает, открывать или нет:(
Открывать, конечно, и нам показывать!! Нам же интересно:збентежений:
И, если Аноним почитывает, то ему тоже интересно узнать отзыв :)
 
Не, ну нормально? Я, может, тоже хочу кому нибудь лично подарок сделать. Почему это тебе можно, а нам нет. :D
 
Открывать, конечно, и нам показывать!! Нам же интересно
не можу, ми зараз зі с котом допиваємо ром :ги:

Я, может, тоже хочу кому нибудь лично подарок сделать. Почему это тебе можно, а нам нет.
зроби :D мені ось зробили, і нічого не завадило :D

А подаруночком мабуть слід ділитися))) Щоб всі бачили що і як слід дарувати на Новий Рік. Як відчував, що в тій коробочці найкращій настрій на весь Новий Рік. Мабуть всім чоловікам слід побажати такого аноніма на кожен рік. Вчиться як слід робити чоловікам подарунки))

Так і кортить дізнатися цього аноніма та придушити обійняти його за цей чудовий настрій
Єжа в мене подаруночок краще :ги:
 
Мій любий Аноніме. Не знаю, читаєш ти це, або ж ні. Не знаю хто з нас Чаклун, але тобі вдалося подарувати найчудовіший новорічний настрій))
Дякую за гарний подарунок :любов:

attachment.jpg


attachment.jpg


Гаманець в жерстяній коробці (на жаль, без грошей - перевіряв). Ром, коробка цукерок до нього, новорічний дощик, та листівка з гарним настроєм.
Дякую своєму Святому Миколаю :любов: :нр:
 

Вкладення

  • 2017-12-23 19.14.56.jpg
    2017-12-23 19.14.56.jpg
    97.6 КБ · Перегляди: 512
  • 2017-12-23 19.16.18.jpg
    2017-12-23 19.16.18.jpg
    84.9 КБ · Перегляди: 477
Отдельно хочу поблагодарить Geralt z Rivii за организацию отличной игры!
А я хочу подякувати тобі за участь в цій грі :нр:
Гарних свят, чудового Нового Року. Щастя, добра, виконання побажань та успіхів в новому році. :нр:
 
тогда надо елку держать в одной комнате, а кота с мультиками в другой, чтобы не было казуса:)

Зная нашего кота, не то шо казус будет, а большой бада-бум! нам обеспечен. Бандитская морда, шо ж.
 
Мій любий Аноніме. Не знаю, читаєш ти це, або ж ні. Не знаю хто з нас Чаклун, але тобі вдалося подарувати найчудовіший новорічний настрій))
Дякую за гарний подарунок :любов:

Отличный подарок :клас:

И как же классно, когда люди радуются:кручусь:
Замечательная тема:браво:
 
о, сколько замечательных подарков уже получили :клас::клас::клас:

Мій любий Аноніме. Не знаю, читаєш ти це, або ж ні. Не знаю хто з нас Чаклун, але тобі вдалося подарувати найчудовіший новорічний настрій))
сделала вывод, если буду играть в сл году и мне внучок достанется - значит надо 100% дарить что то булькающее :D

Все подарки классные, но все таки во многих не хватает открыточек, вот как у ведущего)) Маленькая открытка, а настроение сразу удваивается:кручусь:
 
І не кажи. Найбільше радості чомусь доставляє саме листівка))
А мне стеснительный Санта достался, открытку постеснялся прислать. :) С дугой стороны, сам подарок как открытка - с огромным вкусом всё подобрано, редкий дар для мужчины - ощущение цвета и уместности.
 
Назад
Зверху Знизу