Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Активні бої точаться на півночі Харківщини: вже 12 з початку доби – Генштаб

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212739
Адреса: Харків
Genshtab-vojna-dron-FPV-okop.webp


Генштаб ЗСУ у зведенні на 16:00 6 жовтня поінформував, що ворог атакує в районах шести населених пунктів на Південно-Слобожанському напрямку.

“На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили вісім атак ворожих військ, ще чотири бойові зіткнення тривають дотепер. Ворог намагається просунутися в районах Вовчанських Хуторів, Кам’янки, Строївки та в напрямку Бологівки, Колодязного й Одрадного”, – зазначили в Генштабі.

Водночас на Куп’янському напрямку вже не першу добу атак менше, ніж на півночі області: армія РФ здійснила п’ять атак у районі Куп’янська, Радьківки та в напрямку Петропавлівки й Богуславки. Два бої ще тривають.

На сусідньому з Харківщиною Лиманському напрямку окупанти атакували чотири рази з початку доби, два бої ще тривають. Загалом на фронті в Україні зафіксовано 113 боїв.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Зазначимо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
– у зведенні на 08:00 6 жовтня Генштаб зафіксував 31 зіткнення. Найбільш “гаряче” в районі Вовчанська.

Автор: Ксения Щитова

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу