А ти вже форматнув?

Ти форматнеш?

  • Так форматну!

    Голосів: 0 0.0%
  • Ні! У мене фотачкі!

    Голосів: 2 100.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2
Статус: Offline
Реєстрація: 05.09.2011
Повідом.: 11268
А ти вже форматнув?

Зараз як форматну під корінь всі свої жорсткі диски!
Windows 10 - зло, я через неї вже 2 роки не наводив порядок - сміття море зібралось.
Тож форматнути, безжально, разом з вєндою.
 
почти
сливаю вот на терабайтное облако говно все
 
У меня переносной винчестер для таких целей.Храню фоточки там.
 
Кто и какими облаками пользуется для слива?
 
Кто и какими облаками пользуется для слива?
были десятки мейл ру по теру
продал
остался один...на всяк случай (еще поимел код что б расширить...и иметь возможность лить файлы до 32гиг)
ща вот на том что запостил скрин сижу (два по теру-нидерланды)
естественно все даром)
 
почти
сливаю вот на терабайтное облако говно все
Нажаль не все лайно можна злити на хмару, сміття що вінда залишає навіть десятка, та власна дурість, через встановлення не хорошого софту + просто всяке-різне що не розібрав та забув.
Мені наприклад вже не вистачає 100гб на системному розділі, так отака вона десятка. Конкретно, графічний редактор свопом легко з'їдає пару десятків ГБ коли працюєш з кількома шарами 8к зображення.
 
та я лью говно)
конкретно вот собирал музло
и забыл пароль
600гиг
 
кстати на том облаке можно гостевой делать вход
могу за пивко дать
50 гиг - 2 гухардена больших
100-4
и тд

условие- все в архивах с паролями
 
На этот, голландский, все можно лить? А то яхоо тоже 1тб дает, но там кромё фоток и музла ничкего не закачаешь.
 
В мене вінда на SSD.
Файли на NAS.

Проблема не маю вже ... з часів виходу сімки.
 
Точно и поставить ХР!!
 
В мене вінда на SSD.
Він то "сила" і все таке, але перечитай стартпост, я не про те зовсім. Пропонуєш мені сорувати сміття чи намагатись "врятувати" напівдохлу вінду з купою "латок", коли значно швидше й розумніше все знести? То не мої методи.
 

А зачем "всё"? У тебя всё на одном диске? У меня на С только винда и дежурны софт.
 
Тому що засмітилось все, місця в обріз, перебирати довго й нудно, що важливе вже давно на зовнішніх носіях... Плюс для здоров'я файлової системи корисно.