Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

22 рази атакували росіяни на Харківщині: ранкові дані Генштабу

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212274
Адреса: Харків
Genshtab-vojna-tank-6.webp


Де зафіксували штурми окупантів у Харківській області минулої доби, повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 08:00.

На Південно-Слобожанському напрямку українські війська зупинили десять атак противника в районах населених пунктів Красне Перше та Вовчанськ.

атаки на Харьковщине

Фото: Генштаб ЗСУ

На Куп’янському напрямку вчора відбулося 12 атак загарбників. Українські воїни відбивали штурмові дії ворога у районах населених пунктів Куп’янськ, Петропавлівка, а також у бік населеного пункту Моначинівка.

атаки на Харьковщине

Фото: Генштаб ЗСУ

«Загалом протягом минулої доби зафіксовано 166 бойових зіткнень. Вчора противник завдав 81 авіаційного удару, скинув 150 керованих авіабомб. Крім цього, здійснив 4 809 обстрілів, зокрема 60 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 5 173 дрони-камікадзе», – зазначили у Генштабі.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Виктория Яковенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу