Українське кіно

Re: Українське кіно

можете посоветовать что-то схожее на "додому"? недавно глянула и до сих пор под впечатлением. фильм конечно нелегкий. но захотелось чего-нибудь еще такого же качества...
 
Re: Українське кіно

можете посоветовать что-то схожее на "додому"? недавно глянула и до сих пор под впечатлением. фильм конечно нелегкий. но захотелось чего-нибудь еще такого же качества...
А я и этот не смотрела. О чем фильм?
 
Re: Українське кіно

Завершено виробництво психологічного трилера “Між нами” Соломії Томащук, в основу якого лягла історія двох жінок, які спираються одне на одну в пошуках шляхів розв’язання власних ціннісних та емоційних проблем. В головних ролях – Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська.

Про це повідомляє Держкіно. Стрічку створено компанією Up Ua Studio, продюсерка Поліна Герман. Фільмування трилеру відбулося влітку 2020 року у Києві.

У фільмі йдеться про складний вибір між близькою людиною та моральними принципами. Дві головні героїні — Саша та Аня змушені його зробити: Саша стосовно власного чоловіка, Аня стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину. Слоган стрічки — “Тільки нікому не кажи!”.

e983a3a3753fb275e.jpg


Головні ролі виконали Анастасія Пустовіт (“Коли падають дерева”, “Перші ластівки. Zалежні”), Ірма Вітовська (“Мої думки тихі”, “Казка старого мельника”), Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах. В одній зі сцен у повному складі знялись музиканти гурту “Вагоновожатые”.

“Між нами” — ігровий повнометражний дебют режисерки та сценаристки Соломії Томащук. Раніше режисерка зняла декілька короткометражних фільмів. Співавтор сценарію та оператор-постановник стрічки Юрій Дунай, добре відомий глядачу по фільму “Черкаси”. Художник — постановник Юрій Григорович, композитор — Антон Байбаков.

Нагадаємо, кінопроєкт став одним з переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Загальна вартість виробництва картини склала 11,2 млн грн (100% державна підтримка).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

кто знает, а где можно этот Між нами посмотреть?
Или он еще не вышел?
 
Re: Українське кіно

Оголошено переможців премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа 2021”
За відносно короткий час свого існування національна кінопремія Золота Дзиґа, організатором якої є Українська Кіноакадемія, встигла стати однією з найочікуванішіих подій для української кіноспільноти. Цогоріч номінанти на премію виходили на пр’ямий зв’язок у Facebook, де глядач міг спитати щось самостійно, а ще (в порівнянні з минулим роком) організувати церемонію нагородження вживу (хоч обмежень і побільшало, як і у випадку “Оскара”).

Найбільшу кількість статуеток п’ятої щорічної церемонії отримав фільм Валентина Васяновича “Атлантида”. Драма про недалеке майбутнє отримала приз за найкращий фільм, найкращу режисерську та операторську роботу й монтаж (всі три — Валентин Васянович), найкращу роботу художника-постановника (Владлен Одуденко) і найкращі візуальні ефекти (Олексій Москаленко).

На другому місті впевнено опинилися “Погані дороги”. Фільм здобув статуетки за найкращі чоловічі ролі як першого (Юрій Кулініч) так і другого (Ігор Колтовський) плану, найкращу жіночу роль другого плану (Оксана Вороніна) та найкращий сценарій. Крім нього на рахунку режисерки Наталки Ворожбит — премія Відкриття року, але вона не піде в копілку нагород самого фільму, тож в сухому залишку стрічка отримала чотири “Дзиґи”.

Окрім двох безперечних фаворитів нагороди було розподілено наступним чином:

Премія за внесок у розвиток українського кінематографа — Роман Балаян;
Найкращий звук — Ігор Барба та Борис Петер за фільм “В. Сильвестров”;
Найкращий грим — Марія Петровська за фільм “Безславні кріпаки” (докладніше);
Найкращі костюми — Галина Отенко та Марія Керо за фільм “Толока”;
Найкраща музика — Антон Байбаков за фільм “Черкаси”;
Найкращий короткометражний ігровий фільм (з цього оку премія носить ім’я продюсера Ю.В. Мінзянова) — “Бульмастиф” Анастасії Буковської;

Найкращий анімаційний короткометражний фільм — “Історія України за 5 хвилин” (можливо найбільша несподіванка цьогорічної премії, адже це кліп групи Танок на Майдані Конґо);

Найкраща пісня — “Пола-ла-ла” з фільму “Віктор_робот” (докладніше), слова Марисі Нікітюк, музика Антона Байбакова, виконання гурту Dakh Daughters та Софії Байбакової;
Найкращий ігровий серіал — “Спіймати Кайдаша”;
Найкращий документальний фільм — “Земля блактина, ніби апельсин”;
Премія глядацьких симпатій — “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” (докладніше про цей фільм у відео МаріАм);
Найкраща жіноча роль — Марина Кошкіна за фільм “Забуті”.

Слід наголосити, що українському кіно 2020 року довелося доходити до глядача з додатковими перепонами через пандемію коронавірусу COVID-19. Втім, до кінця липня ви маєте нагоду вплиунти на повернення певних кінострічок в кінотеатри до 30-річчя Незалежності України.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

Уся трилогія “Гобіт” на Netflix отримала український дубляж
Щоразу більше фільмів та серіалів отримують Netflix український дубляж. З прем’єрами ситуація вже досить втішна, але на додачу до новинок і чинний каталог теж поступово набуває нового звучання.

Скажімо, сьогодні українське озвучення отримала кінотрилогія “Гобіт” Пітера Джексона (2012-2014).

Формально це те ж саме озвучення, із яким трилогія перебувала в українському прокаті. Ним свого часу займалася студія Postmodern, яка вже досить давно є офіційним партнером Netflix в Україні. Тому варто чекати, що найближчим часом інші “театральні” озвучення Postmodern теж перекочують до Netflix.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

В Україні розпочалися зйомки документального фільму про Чорнобиль
У червні кінокомпанія «ММД ПРО» та німецький продакшн Looks Film розпочали зйомки документального серіалу «Чорнобиль», що виграв на 14-му пітчинґу Держкіно.

«Чорнобиль» розповідає не лише про саму трагедію на ЧАЕС, а й про події, що їй передували – від радянської розбудови Прип'яті та побудови перших реакторів до катастрофи та її наслідків для України та світу. Серіал представить унікальні свідчення учасників подій, які бачили «місто майбутнього» таким, як його уявляли тоді. Свої історії розкажуть головний інженер ЧАЕС Микола Штейнберг, пожежний Петро Хміль, старший інженер управління на четвертому енергоблоці Олексій Бреус, підполковник ПВС Сергій Володін, партсекретар атомної електростанції Сергій Парашин, вертолітник Ігор Письменський та інші. До того, у проєкті вперше будуть розкриті ексклюзивні архівні матеріали, інформація з яких замовчувалася роками, вперше ЧАЕС будуть знімати з води, а також покажуть вид зсередини реактора. Уперше відеоінтерв’ю дасть головна архітекторка міста Прип’ять Марія Проценко.

«Коли ми взялися за цей проєкт, я звідусіль чув лише одне запитання: у чому ж його унікальність? Так от, наш «Чорнобиль» – це не серіал про трагедію. Це стрічка, яка показує життя міста-мрії, розкриває передумови та причини трагедії, показує обличчя людей, які вірили в краще майбутнє і будували його, і які все втратили за один день. Наш проєкт – про зв’язок поколінь і зв’язок між подіями тих часів і майбутнім кожного з нас», – розповідає продюсер проєкту Роман Мартиненко з кінокомпанії «ММД ПРО».

До проєкту залучені українська команда на чолі з продюсером серіалу Романом Мартиненком і режисером Андрієм Алферовим, німецька знімальна група компанії Looks Film, зокрема, продюсер Гуннар Дедіо, автори і сценаристи проєкту Дірк Шнайдер та Аріане Рікер. Ексклюзивний саундтрек, а також музичне оформлення до серіалу спеціально пише гурт ONUKA. До проєкту долучилися також Держкіно та німецький телеканал ZDF.

«Чорнобиль давно перестав бути просто техногенною катастрофою, він став культурним феноменом. Рефлексуючи на тему цієї трагедії, ми й не помітили, як сильно збагатили не тільки національну культуру, а й світову. Створили нове життя після катастрофи. Цей серіал – ще одна спроба заглибитися в тему Чорнобиля, а через неї – в людську природу. Нашу з вами природу», – каже режисер проєкту Андрій Алферов.

Фільмувати «Чорнобиль» будуть до кінця осені. Прем’єра в Україні запланована на весну 2022 року, а глядачі німецького телеканалу ZDF зможуть побачити стрічку у квітні 2022-го.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

нда.
тему в главном похоронили вместе с автором походу.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


раз такое дело - повторю тут, в профильной.

100 найкращих українських фільмів усіх часів за версією кінокритиків

Національний центр Олександра Довженка презентував список 100 найкращих фільмів в історії українського кіно за версією кінокритиків.

Рейтинг формували на основі опитування близько 70 українських кінофахівців.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



ZW5NMZfJ_o.png

vcqxsglz_o.png

wZnAc1tk_o.png

Xcs3epQq_o.png

aE06KTb9_o.png

5B6YOAOz_o.png

h4uzQWPc_o.png

4WXYibKx_o.png

D9NrmuKm_o.png
 
Re: Українське кіно

У вітчизняних кінотеатрах покажуть програму «Нове українське кіно»
19 серпня, напередодні Дня Незалежності, в українських кінотеатрах стартує проєкт «Нове українське кіно». На великих екранах продемонструють добірку українських фестивальних хітів і фільмів-подій, створених у незалежній Україні.

До програми «Нового українського кіно» увійшли сім стрічок, визнаних закордоном і на батьківщині:

Зі стрічки «Плем’я» (2014) Мирослава Слабошпицького розпочалася історія визнання українського кіно на великих міжнародних фестивалях. Картина здобула одразу три з чотирьох можливих нагород «Тижня критики» Каннського кінофестивалю 2014, включно з Ґран-прі. Кримінальна драма, знята мовою жестів, розповідає про молодого хлопця, який потрапляє в спеціалізований інтернат для тінейджерів з проблемами слуху. Хлопець намагається зайняти своє місце в ієрархії школи, де побутує кримінальна організація «Плем'я», і бере участь в кількох пограбуваннях. Та коли він зустрічає своє кохання, йому доводиться порушити неписані закони спільноти.
tribe-3-c-drafthouse-films-1.jpg


Призер Каннського кінофестивалю і претендент від України на «Оскар» 2018 року фільм «Донбас» (2018) Сергія Лозниці – це тринадцять коротких сюжетів, які показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу. Тут «зелені чоловічки» не можуть пригадати назви свого «рідного містечка, тут поруч». Тут німецького журналіста на блок-посту зустрічають криком «фашиста зловили!». Тут святкують весілля та влаштовують вуличні розправи, експропріюють на благо «республік» машини та гроші, живуть у підвалах, рятуючись від обстрілів. Фільм Сергія Лозниці шукає відповідь на питання: де в цьому калейдоскопі проходить грань між правдою і вигадкою?
still-20-DONBASS-1.jpg


Фільм «Додому» (2019) Нарімана Алієва – учасник Канн, володар Ґран-прі Одеського міжнародного кінофестивалю та претендент від України на «Оскар» 2019 року. Стрічка розповідає про кримського татарина Мустафу, в якого помирає первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.
5fsdfg-1.jpg


Комедія Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» (2019), окрім здобуття призів кінофестивалів у Карлових Варах і Одесі, стала також справжнім глядацьким хітом, протримавшись у прокаті сім тижнів, а також пройшовши повторний прокат. Стрічка розповідає про молодого звукорежисера Вадима, який, зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку за кордоном. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється мама Вадима.
lasmkvdfbdk-1.jpg


У 2020 році претендентом на «Оскар» від України стала антиутопічна драма «Атлантида» (2019) Валентина Васяновича – призер Венеційського кінофестивалю. Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас знову у складі України, але його території визнані непридатними для проживання. Попри пустку і безвихідь, на тлі спустошення зароджується нове кохання.
vdksovskd-1.jpg


Документальний фільм Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» (2020) став призером американського кінофестивалю «Санденс», а також переможцем національного та міжнародного конкурсів Docudays UA. Картина розповідає про сім’ю, яка живе в «червоній зоні» Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Мама й діти мають різні захоплення, грають на різних музичних інструментах і навіть знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.
jvfjvijdfv-1.jpg


Анімаційний фільм «Віктор_Робот» (2020) Анатолія Лавренішина – володар Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю, найкращий анімаційний фільм 2020 року за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо» та хіт Чілдрен Кінофесту. Сюжет розгортається у далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, ламається. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він зникає за загадкових обставин. У стрічці звучать хітові саундтреки у виконанні Dakh Daughters, Антона Слєпакова («Вагоновожаті»), Мар’яни Головко та Марка Галаневича («ДахаБраха»). Композитор стрічки – Антон Байбаков.
9-sc016-58f-viktor-lagody-mov-snapshot-00-02-416-1.png
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно



Страшная автомобильная катастрофа в корне меняет жизнь главной героини. Молодая украинская легкоатлетка Оксана получает много тяжелых травм и почти теряет зрение. Но сила воли, длительная реабилитация и изнурительные тренировки приводят ее к золотому триумфу на Паралимпиаде в Пекине.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

ПУЛЬС. //Прем"єра 22 липня.



Жанр: спортивна драма

Режисер: Сергій Чеботаренко
Оператор: Юрій Король
Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш
Художник-постановник: Марія Островська
Художник з костюмів: Руслан Хвастов
Художник із гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани),
Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина),
Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс),
Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)
 
Re: Українське кіно

🔥ЗОШИТ ВІЙНИ (War Note) вийде на екрани до 30 річниці Незалежності України!🔥

10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.
Прем’єра за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30.
Фільм, створений з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією - у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.
Режисер стрічки – Роман Любий, Продюсер - Марко Супрун
Лінійні продюсери - Андрій Котляр, Володимир Тихий, Виробництво - Babylon 13
Cвітова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020-му році, де він здобув приз глядацьких симпатій та 2 спеціальні нагороди.
Партнери релізу - БФ «Повернись живим», Міністерство у справах ветеранів.
Промокампанія картини здійснюється за підтримки Держкіно.
Прокатником стрічки є компанія 86PROKAT.

Інформація про квитки та кінотеатри
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

Проект Обери СВОЄ кіно!
«Марафон фільмів» до 30-ї річниці Незалежності України



Який український фільм ви б бажали подивитись на річницю Незалежності?
Є можливість висловити свою думку:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Наведені списки фільмів є далеко не повними:
більше інформації можна знайти у каталозі на сайті
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Також є можливість додати свій варіант відповіді.

Опитування триватиме до кінця липня.
Стрічки, які будуть вибрані глядачами,
вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні, до 30-ї річниці Незалежності України.

НА ОМКФ ПРИВІТАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ "МАРАФОНУ ФІЛЬМІВ" ДЕРЖКІНО ДО 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
За вагомий внесок у розвиток вітчизняного кінематографа та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України були вручені Подяки Міністра культури та інформаційної політики України. Церемонія нагородження українських кінематографістів пройшла в межах Одеського міжнародного кінофестивалю. Подяками відзначено колективи авторів фільмів, які отримали понад 10% голосів за результатами голосування глядачів під час "Марафону фільмів: 30 років Незалежності", який проведено Державним агентством України з питань кіно.

e52513325f0019d48c30.jpg


За напрямом "Фільми широкої глядацької аудиторії" найбільшу кількість голосів отримали наступні картини:

"Мої думки тихі", режисер Антоніо Лукіч
"Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв .

45127f8769c64297652452.png


За напрямом "Авторські фільми":

"Плем'я", режисер Мирослав Слабошпицький
"Додому", режисер Наріман Алієв
"Атлантида", режисер Валентин Васянович .

8710a0c59c02b799264fea74.jpg


За напрямом "Документальні фільми":

"Земля блакитна, ніби апельсин", режисерка Ірина Цілик
"Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго", режисерка Надія Парфан
"Міф", режисери Леонід Кантер, Іван Ясній
"ЮКІ", режисер Володимир Мула.

Щиро вітаємо переможців марафону!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 12-ГО ОДЕСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ!
Тріумфатором 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю стала стрічка режисерки Катерини Горностай "СТОП-ЗЕМЛЯ", створена за підтримки Держкіно. За результатами глядацького голосування фільм отримав Гран-прі фестивалю.

305877b0ee3568ea.jpg


За одностайним рішенням міжнародного журі Найкращим фільмом також визнана картина Катерини Горностай "СТОП-ЗЕМЛЯ", а команда непрофесійних акторів-підлітків, що знялась у стрічці, отримала нагороду за Найкращу акторську роботу.

77b0fad4f9c67d8f5b5c044.jpg


Золотого Дюка за Найкращу режисерську роботу отримав Нікон Романченко за фільм "Leopolis Night".

a3292f571bf2a877b910e.jpg


Найкращий короткометражний фільм – "Папині кросівки" Ольги Журби. Також ця картина отримала нагороду Міжнародної федерації кіноперси Fipresci.

608dcef3936c1aa76b.jpg


Приз Fipresci за найкращий повнометражний фільм отримала стрічка Тараса Дроня "Із зав'язаними очима".

8865cb92c5e71f24.jpg


Спеціальною відзнакою міжнародного журі відмічено картину "Суперник" Маркуса Ленца.

478cb3dc5b13dfc31f254.jpg


Вітаючи зі сцени переможців кінофестивалю, Голова Держкіно Марина Кудерчук зазначила, що дуже символічно, що у рік 30-річчя Незалежності України, фестиваль зробив акцент саме на національному кіно.

eb183fd9a8cea152fe74df.jpg


Я дуже щаслива, що саме на національний конкурс було зроблено ставку цього року. Ми бачимо, що українського кіно достатньо для показу на такому масштабному кінофестивалі, як Одеський МКФ. І я бажаю, щоб фестиваль, як і українське кіно, і надалі розвивалися та становилися ще більш масштабними. І щоб так, як протягом цього кінофестивалю представники кіноіндустрії підтримували одне одного, так і надалі ви залишалися однією кіноспільнотою, єдиною індустрією. А ми вас підтримаємо.

Голова Держкіно Марина Кудерчук
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Українське кіно

впечатление от просмотра

с первого моего просмотра еще в 90- х этот фильм скорее всего до конца моей жизни врезался в сознание

здравствуйте
все думал, пытался понять, а теперь , думаю, понял , чем меня цепляли и цепляют кинофильмы советских постсоветских времен до начала двухтысячных- в те времена создатели фильмов были более гОлодны и бедны, они через собственные страдания переживали сюжет их фильма, он был олицетворением части их личных внутренних переживаний .
сейчас время другое, и режиссеры и актеры просто пытаются окунуться в образ, будучи на самом деле "сытыми"- но наигранная фальшивость чувствуется.

не помню где услышал- что творческая личность должна быть бедной , голодной- лишь тогда она всецело и ярко выплеснет наружу в фильме спектакле картине песне стихотворении свою внутреннюю историю.
 
Re: Українське кіно

Українська анімаційна стрічка «Віктор_Робот» вже доступна для перегляду – ексклюзивно в національному онлайн-кінотеатрі sweet.tv.

«Віктор_Робот» – володар Гран-Прі Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 та найкращий анімаційний фільм за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо» 2020.

Події стрічки відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

Режисер-постановник фільму – Анатолій Лавренішин, учасник та переможець міжнародних кіно- та анімаційних фестивалів, серед яких Міжнародний Роттердамський кінофестиваль, Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів у Клермон-Феррані, Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів в Аннесі та інші.

Героїв стрічки озвучили зіркові українські актори Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.

До виконання саундтреків стрічки долучилися Dakh Daughters, Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»), Антон Слєпаков («Вагоновожаті»). Композитор стрічки – Антон Байбаков. Пісня «Пола-ла-ла» (гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова, музика – Антон Байбаков, слова – Марися Никітюк) відзначена «Золотою Дзиґою» 2021 як Найкраща пісня.

Виробництво фільму тривало понад три роки, а працювало над стрічкою майже 200 професіоналів.

Фільм створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютор стрічки – компанія «Артхаус Трафік».
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу