Харьков Форум Реклама на форуме
  Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 3.05.2014, 06:43   #161
авилобаджа

Из: UKRAINE
Дописів: 313
Цитата:
Допис від Jane
А какую реакцию у вас вызывает последнее постановление нашего правительства по поводу того, что всё теле- и радиовещание в Харькове должно быть на украинском языке?Я, лично, ничего против этого языка не имею, но меня такое решение коробит. Почему никто не берет в расчет, что большинство населения нашего города русскоязычное?
Мой муж и выучил украинский благодаря ТВ. Притом, не прилагая усилий, Вас должна коробить Ваша ограниченность, скудость, так как - сколько языков знаешь, столько раз - человек. Украинский помогает выучить польский. Почему у детей и молодежи проблемы нет, а у тех кому общаться осталось в основном с нотариусом -это мегапроблема.

Старий 3.05.2014, 07:53   #162
Yuzer_ING

Адреса: Харьков (Греховный Центр)
Дописів: 23301

добавлено

Черкассы, Украина, 1 мая.

Востаннє редагував Yuzer_ING: 3.05.2014 о 07:53
    Вгору
Старий 3.05.2014, 17:59   #163
Liker

Адреса: Харьков
Дописів: 45746

ох напостили ... ладно добавим в этот ви****ет

выходит рано утром дядька-вуйка на улицу, смотрит - мужичок чото ползает по траве

- ти чого тут робишь ?
- а я тут грибочки собираю, они тут такие красивенькие зелененькие, красненькие..
- так.... грибочки збираешь...... *******.... а ти их садив ? ти их сияв ?

Старий 3.05.2014, 18:45   #164
Nickson

Адреса: Львів
Дописів: 117
Цитата:
а у меня в 2001 г. было 3 укр.яз и 1 рус яз в неделю, как-то так. В школе с русским языком преподавания.
Я про фильмы в кино, не в сети. У меня не стоит языковая проблема, я просто считаю, что в стране, где больше половины говорят по-русски, этот язык должен быть государственным, вот и все. В Канаде только одна провинция говорит по-французски, но язык этот там государственный. Ниче, никто не лопнул.
Якби у нас з Росією були такі відносинияк у США з Канадою - ніхто б і не лопнув. Я чесне людське не мала б нічого проти. Але це не є можливим. Усі без виключення повинні знати і поважати мову тої країни, в якій вони живуть. І особливо - росіяни.

Цитата:
Так давайте дождемся, что и на форуме нас обяжут писать на украинском.
Навіть на Львівському форумі завжди говорили і говорять хто як хоче. Єдині хто заборонив у себе двомовність - був - Севаз****льський форум. Там великими червоними літерами писало, ще далеко до цих всіх подій, чим львів'ян дуже образило - ТОЛЬКО НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ. Потім зняли. Результат? Хто тут у нас толерантний?

Востаннє редагував Nickson: 3.05.2014 о 18:55
    Вгору
Старий 3.05.2014, 19:12   #165
Nickson

Адреса: Львів
Дописів: 117
Цитата:
Холхлы ничего общего с Украинцами не имеют. Это особая привилегированная каста, которая заключила с Богом завет.
Не зовсім так. Українці живуть на перехресті всіх шляхів. Немає такого поняття як "справжній породистий українець". Може воно дійсно звідти і пішло, але отримало вже наше, українське трактування. ( Сокіл за чуб в рай винесе), ну, але це наскільки я знаю. Тут тре істориків питати. Не треба забувати, що незважаючи на православ'я, козаки і волхвів поважали.

Старий 3.05.2014, 20:21   #166
utah22

Адреса: Пятидесятая параллель
Дописів: 17977
101103104

Цитата:
Допис від Valma1
Книжный пример: после прочтения детективов о Мегрэ на украинском - русский вариант не катит. Не та передача юмора.
И оччччень много книг ещё. После доброго украинского их невозможно читать на русском.

Цитата:
Допис від Агнеска
Не пойму, что конкретно Вас не устраивает? Лично я с ним полностью согласна. Вы с чем несогласны? Разве русские не оккупанты? Разве украинцы не коренная нация в Украине?

Или для вас осталось тайной, как на протяжении нескольких столетий жестко прессовался в Украине родной язык? Лично я хорошо помню, как при СССР затюкивали и унижали украиноязычных. Лучшее, что они слышали в свой адрес: "Фу, село" и "*****".

У меня на три четверти оккупантской крови всего четверть коренной, но я родилась в Украине, и считаю, что оккупанты не имеют права требовать утверждения своего языка на государственном уровне. Это вопиющая наглость. Лично я - за гражданство "по-прибалтийски". Не знаешь язык - гражданства не получишь.

В быту русский язык никто не запрещает, общайтесь сколько угодно. В официальной документации мы все пользовались украинским языком 23 года, и никого это не напрягало. За два месяца разучились, и срочно понадобился "второй государственный"?
+100500.

Вгору
Старий 3.05.2014, 20:50   #167
IgorVolodimirovich

Адреса: Харків
Дописів: 3098

Цитата:
Допис від PapaPadlo
Ви ж писали про обов'язки, а тут таке вільнодумство
Не перекручуйте слова і факти, не будьте путлером-***лом. Обов'язкове володіння українською держслужбовцям, документація, ЗМІ, а в побуті - та любою.
Цитата:
Допис від PapaPadlo
Я сам собі роботодавець, у мене такої вимоги немає. Тест на володіння теж пізно вимагати, я вже громадянин України, так що маю повне право не володіти... Якщо тільки не призвуть до збройних сил
Ну так припиняйте істерику.

Цитата:
Допис від Slava
Ось зібрав висловлювання пана Ігора Володимировича з декількох постів. Пан, щоб ви знали, на всяк випадок, підтримує партію «Свобода».
Капець, ото вам нічим зайнятися...

добавлено

Цитата:
Допис від Slava
Ось приклад людини, яка поділяє українців на «нас» і «вас». Після цього я починаю замислюватись, чи дійсно для нього «Україна єдина»?
Ну не перекручуйте мої слова. Я українців на "нас" і "вас" не поділяю. Я чітко відокремлюю від українців (а українці у мене це люди всіх національностей з проукраїнським мишленням) усіляку панаєхавшу *****ню з імперсько-триколорнутим колорадським мишленням.
Цитата:
Допис від Slava
В мене є україномовні добрі знайомі з західної України та я з ними не маю непорозумінь. Я з ними спілкуюсь російською, вони зі мною українською. І боронь Боже, щоб вони мені, чи я їм розповідав на який мові розмовляти. Але, нажаль, в мене повне непорозуміння з земляком, харків’янином Ігором Володимировичем.
Ви пальнутий на всю голову? Я хоча б в одному своєму дописі писав, що ви МУСИТЕ розмовляти виключно українською? Що у вас за таргани в голові?
Цитата:
Допис від Slava
Як таке може бути? Людина не бажає нікого чути, крім себе.
Так це про вас. Ви ж навіть значення моїх слів перекрутили на своє шовіністичне бачення.
Цитата:
Допис від Slava
Якщо з ним не згоден - ти зразу провокатор і колорад.
Ну ще скажіть, що воно не так.
Цитата:
Допис від Slava
Йому говорять про розширення прав російської, він це чує як «негативно сприймати розширення прав української мови».
А яке ще розширення прав росіянської ви хочете в Україні? Да ваша росіянська, як мова окупантів і панаєхавших вже має стільки прав в Україні, скільки не має жодна інша мова в аналогічній ситуації в світі. І навіть більше прав за українську в певних обставинах і регіонах. Що вам ще не вистачає?
Цитата:
Допис від Slava
Я, наприклад, встановив українську розкладку на комп’ютері лише за для нього.
Обісратися. Вот і показник вашої лояльності до української. Зазвичай у людей, що є громадянами України стоять три розкладки, одна з яких українська. У вас же її взагалі не було... І ця особа, ще тут пояснічати буде.
Цитата:
Допис від Slava
Можливо це він погано розуміє російську мову, тому йому не зручно те, що бажає більшість харків’ян і взагалі населення східної України - рівні права Украінської та Російської мов на усіх рівнях. Ось так, з великої літери.
Аквафреш, перестань розписуватися за всіх людей. В Харкові дуже багато зросійщених і російськомовних, які хоя і розмовлять через цілий ряд причин і наслідків росіянською, але категорично за українську. Більшості у вас тут не має. Тільки серед аквафрешнутих, колораднутих, совків та панаєхавших. Українцям ваша росіянська тут і задарма не потрібна.
Цитата:
Допис від Slava
Що цікаве, пан сам наробив помилок: імігранти, коріна, панаєхавші, застолбити. Що ж це виходить? Українську він теж погано знає?
Я вже одному колораднутому писав: я досить часто вживаю росіянізми спеціально для гостроти написаного. Не зважайте. Це мій стиль написання. І звичайно ж я жива людина і не професор філології, тому можу й помилки вживати. Слідкуйте краще за собою.
Цитата:
Допис від Slava
До того ж історію він теж погано знає: звідки англійська мова в Америці чи в Індії? Ось там дійсно це мова "окупантів та мігрантів".
Ну давайте ви не будете лізти в історію.
Ви її знаєте ще гірше ніж філологію.
Бо ви знову ж таки в наведених прикладах наводите напів-правду.
Поясню особисто для вас. Англійська є мовою колишніх окупантів у багатьох країнах. Це вірно. Як вірно і те, що США - це країна заселена в більшості англомовними нащадками колоністів. Коріні НАРОДИ (саме народи) США фактично втратили свої історичні ареали. Але сучасна США надає ну надзвичайні привілеї коріним народам. З метою хоч якоїсь компенсації колишніх кривд і неправд. В Україні українці ще не на рівні індіанців Америки. Ми тут ще складаємо значну більшість населення. І ми живемо в межах своєї етнічної території. Тому порівнювати нас і індіанців ну просто некоректно. Краще порівняння для вас - це росіянці та плем'я удеге. Щодо Індії, то англійська там прийнята ОДНІЄЮ з державних мов. І фактично витісняється хінді. А чому так було прийнято? Бо Індія - це так РФ, це багатонаціональна країна. З різними етнічними регіонами. З різними мовами. І на час незалежності лише англійська була для цих регіонів спільною. Зараз її витісняє хінді. Вчіть історію, неук.
Цитата:
Допис від Slava
Моя ж помилка в іншому. Я сподівався щось пояснити форумним тролякам, що ж, тепер буду знати, що це лише марна трата часу. Більш цього робити не буду.
Буду вам вдячний за припинення написання тут дурниць.

Востаннє редагував IgorVolodimirovich: 3.05.2014 о 20:50
    Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід

© 2003–2021, kharkovforum.com