Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 23.06.2005, 15:48   #1
Longer

По умолчанию Багато добрих новин!

МВС НАЗВАЛО АХМЕТОВА КЕРІВНИКОМ БАНДИТСЬКОГО УГРУПУВАННЯ

www.ПРАВДА.com.ua, 23.06.2005, 16:06

Виконуючий обов'язки начальника головного управління по боротьбі з оргзлочинністю МВС Сергій Корнич вважає, що Ринат Ахметов є керівником організованого злочинного угрупування.

"Я глибоко переконаний у тому, що Ахметов – реальний керівник організованого злочинного угрупування. Нехай він на мене не ображається", - сказав Корнич у четвер журналістам на питання, чи є в розпорядженні ГУБОЗ матеріали по Ахметову.

Відповідаючи на запитання, чи дають підстави заявляти про причетність бізнесмена до злочинного світу зібрані щодо нього матеріали, Корнич сказав: "Точно".

"Це наша робота. Тому ми збираємо матеріали повністю, потім передаємо їх слідству, порушується кримінальна справа, ведеться розслідування, люди затримуються, передаємо в суд. От це дуже чітка, правильна позиція", - сказав він.

Інтерфакс-Україна

-------------------------------------------------------------

Луценко почекає, поки Янукович "дозріє", а потім порушить справу

www.ПРАВДА.com.ua, 23.06.2005, 16:14

Виконуючий обов’язки начальника головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України Сергій Корнич не виключає можливості порушення кримінальної справи проти екс-прем'єра Віктора Януковича за посадові злочини.

Про це він заявив у четвер в інтерв'ю журналістам у Києві.

"Я глибоко переконаний у тому, що так воно і буде", - сказав Корнич, відповідаючи на запитання, чи можливе порушення кримінальної справи щодо Януковича.

За словами в.о. начальника ГУБОЗа, для того, щоб "більше переконати" Януковича прийти на допит, УБОЗ повинен назбирати більше доказів. "Тоді в нас з'являться законні підстави силою привести", - підкреслив Корнич.

"Плід повинен дозріти. Якщо людина не приходить, вона, напевно, думає про те, що в неї є досить підстав поводитися в такий спосіб", - сказав він.

Корнич відзначив, що ГУБОЗ займається тими матеріалами, які були виявлені останнім часом, зокрема, стосовно Януковича - це посадові злочини (перевищення службових повноважень і т.д.).

"Те, що епізодами десь якось вихоплюється в якійсь області... - дійсно, гроші йшли. Для того, щоб довести це, потрібна кропітка, чітка робота. Цим ми зараз і займаємося", - додав він.

Він також відзначив, що "дуже багато грошей з бюджету направили і на закупівлю всілякого устаткування".

"Тобто не дозріла ще та ситуація... якщо Віктор Федорович буде відмовлятися від явки і надання свідчень, як тільки вона, мається на увазі ситуація, дозріє, тоді ми візьмемо участь і...", - сказав Корнич.

Як відомо, раніше правоохоронці неодноразово запрошували Януковича на співбесіди, однак з різних причин він не приходив.

"Інтерфакс-Україна"

КУШНАРЬОВА ТЕЖ ЗВИНУВАТИЛИ ЗА СЕПАРАТИЗМ І ВЗЯЛИ НА ПОРУКИ

www.ПРАВДА.com.ua, 23.06.2005, 16:05

Генеральна прокуратура висунула обвинувачення екс-голові Харківської обладміністрації Євгену Кушнарьову у справі про посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Кушнарьова звинувачують за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України.

Обвинуваченому Кушнарьову обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки п’ятьох депутатів.

Як відомо раніше, у іншій кримінальній справі подібне обвинувачення висунуте чинному голові Луганської обласної ради Віктору Тихонову.

Обидва брали участь у сепаратистському з'їзді в Сіверодонецьку.

"Українська правда"

ЛУГАНСЬКОМУ КОЛЕЗІ КОЛЕСНИКОВА ВИСУНУЛИ ОБВИНУВАЧЕННЯ У СЕПАРАТИЗМІ

www.ПРАВДА.com.ua, 22.06.2005, 14:22, оновлено 19:36

Генпрокуратура висунула звинувачення голові Луганської обларади Віктору Тихонову у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, звинувачення, висунуте Тихонову за ч. 2 ст. 110 КК України, є "першим офіційним обвинуваченням у кримінальній справі про сепаратизм, досудове слідство по якому проводиться головним слідчим управлінням Генпрокуратури".

Тихонову обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Раніше адвокат Партії регіонів Олена Лукаш заявляла, що Тихонов станом на 15.30 перебуває на допиті в Генеральній прокуратурі, де з ним проводяться відповідні слідчі дії.

Про це вона заявила, коментуючи інформацію про те, що нібито Тихонова затримано та поміщено до Київського СІЗО №13, повідомляє УНІАН.

За словами Лукаш, наскільки стало відомо їй та групі депутатів від Партії регіонів, СДПУ(о), які зараз знаходяться біля будівлі Генпрокуратури, Тихонова викликано на допит у зв'язку з кримінальною справою, порушеною за фактами сепаратизму.

Що ж стосується подальшої долі Тихонова, то Лукаш, посилаючись на запевнення заступника начальника слідства Генпрокуратури Василя Драгана, сказала, що "Тихонов сьогодні буде ночувати вдома з родиною".

Втім, для того, щоб переконатися, що це насправді буде саме так, і голову Луганської облради не буде затримано та позбавлено волі, депутати очікуватимуть його виходу після закінчення допиту біля Генпрокуратури, в тому числі й тому, що допит триває з 11.00.

Ще раніше нардеп Тарас Чорновіл повідомив, що Генпрокуратура затримала голову Луганської облради Тихонова.

За словами Чорновола, цю інформацію підтвердив екс-голова Луганської обласної державної адміністрації Олександр Єфремов та адвокат Олена Лукаш, яка зараз поїхала в СІЗО, куди перевели Тихонова.

За інформацією Чорновола, Тихонова затримали в Генпрокуратурі, де він давав свідчення.

Вверх
Старый 23.06.2005, 15:53   #2
dimas

Лонгер - намерения МВД начать собирать доказательства не означает что человек виноват. Так что успокойся... Вот посадят, если будет за что, вот тогда можешь радоваться... А щаз нет причины...

Старый 23.06.2005, 16:08   #3
Longer

Ты не понял сути.
Если Ахметова открыто называют уже преступником...
давай делать ставки - как скоро он будет объявлен в розыск? Думаю, к концу июля.
Хотя ему труднее, чем остальным - очень много есть чего терять. Может так просто и не смоется.

Вверх
Старый 23.06.2005, 16:16   #4
Одесса

Цитата:
Сообщение от Longer
Ты не понял сути.
давай делать ставки - как скоро он будет объявлен в розыск? Думаю, к концу июля.
Хотя ему труднее, чем остальным - очень много есть чего терять. Может так просто и не смоется.

Делаем ставки, когда аранжевых вешать начнут!!!!

Вверх
Старый 23.06.2005, 16:23   #5
poni

Одесса, ну что ж ты такой умный. Мне аж страшно....
Лонгер, я не разделяю твой оптимизьм, думаю, что они договорятся...

Старый 23.06.2005, 16:24   #6
dimas

Цитата:
Сообщение от Longer
Ты не понял сути.
Шишка из МВД просто "вважаэ"... Так я тоже "вважаю" Тимошенко преступницей - и что дальше?

Старый 23.06.2005, 16:27   #7
dimas

Цитата:
Сообщение от poni
Лонгер, я не разделяю твой оптимизьм, думаю, что они договорятся...
Это точно - Ахметов же общался уже с Ющенко... думаю близкий вопрос обговаривался... Кстати, думаю что если договорятся, то принципы, которые легли в основу революции, не будут стоить и выеденого яйца - как и заверения Ющенко расследовать деятельность Кучмы (ведь тоже преступник) - ан нет - договорились ->закон опять не одинаков для всех...

Старый 23.06.2005, 16:32   #8
Urry нашедший кнопку

А ещё собираются похерить госзаказ на военную технику.

Зачем Украине своя оборонка? В НАТЕ новое оружие дадут, натовское! Со скидкой.

Не нужны им люди со своим самоваром.

Вверх
Старый 23.06.2005, 16:36   #9
-Коломбина-

[QUOTE]Ессно, крутые пАцАны от "новой" и от "старой" власти договорятся!

Вверх
Старый 23.06.2005, 16:46   #10
no13

Не слухи: Фельдмана приняли во фракцию БЮТ. Слухи: персонал киевского представительства Хонды поголовно вступил в СПУ. Новостей последние дни правда много, но что-то они не всегда радуют. Скорей наоборот.

Старый 23.06.2005, 16:54   #11
-Коломбина-

Цитата:
Сообщение от no13
Не слухи: Фельдмана приняли во фракцию БЮТ.
Вау! Фельдамана, который во всю поддерживал кушнарева и во время революции демонстаративно носил сине-белый шарфик в БЮТ?!
Я ж говорю - крутые пАцАны всегда договорятся!

Вверх
Старый 23.06.2005, 16:59   #12
dimas

А я думаю что они одинаковые - как пиво, которое разливают из одной бочки на Рогани, потом приклеивают разные бирочки и продают как разное... А на вкус - одно и тоже гамно!!!

Старый 24.06.2005, 08:25   #13
illusion

Longer,
я так понимаю что тема переводится "много хороших новостей" (поправь если ошибаюсь). Так вот, то факт, что преступникам предъявляют обвинения - это прекрасно. Но!!! У меня складывается впечатление, что все эти громкие дела - ширма, видимость кипучей деятельности новой власти.
Так вот суть вопроса: Тебе лично как простому гражданину станет ли лучше от того, что какого-то там олигарха посадят??? И скажи пожалуйста много ли новостей/фактов улучшения жизни конкретно взятого человека (уровень цен, экономический рост, социальная сфера, стабильность экономическая и политическая). Объясни, чему радуешься?

Старый 24.06.2005, 10:06   #14
Nekto

Цитата:
Сообщение от dimas
Это точно - Ахметов же общался уже с Ющенко... думаю близкий вопрос обговаривался... Кстати, думаю что если договорятся, то принципы, которые легли в основу революции, не будут стоить и выеденого яйца - как и заверения Ющенко расследовать деятельность Кучмы (ведь тоже преступник) - ан нет - договорились ->закон опять не одинаков для всех...
Фраза из прошлого
"07.07.2004
«Премьер - хозяин своего слова - он его дает, он его забирает»,-Виктор Ющенко, бывший премьер-министр Украины"

Старый 24.06.2005, 10:31   #15
no13

Некто, контекст фразы ты не заметил?

"Это вредит национальным интересам Украины, поскольку внешние инвесторы не хотят иметь дело с непрогнозируемым правительством, которое принимает одно решение, а через несколько месяцев - другое. Премьер - хозяин своего слова - он его дает, он его забирает. И это не первый пример обмана людей. Правительство Януковича давало обещание повысить с декабря прошлого года минимальную зарплату, и он его не выполнил", - сказал Ющенко.

Старый 24.06.2005, 10:42   #16
Nekto

Брал отсюда
http://oligarh.net/?/citations/p_195
Так что ссори... (Там есть над чем улыбнутся

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика