Найкращий фільм:
"Назви мене своїм ім'ям"
"Темні часи"
"Дюнкерк"
"Пастка"
"Леді Берд"
"Примарна нитка"
"Секретне досьє"
"Форма води"
"Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Найкращий режисер:
Гільєрмо дель Торо
Крістофер Нолан, "Дюнкерк"
Джордан Піл, "Пастка"
Грета Гервіг, "Леді Берд"
Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка"
Гільєрмо дель Торо, "Форма води"
Найкращий оригінальний сценарій:
"The Big Sick"
"Пастка"
"Леді Берд"
"Форма води"
"Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Найкращий адаптований сценарій:
"Назви мене своїм ім'ям"
"Горе-артист"
"Логан"
"Гра Моллі"
"Ферма Мадбаунд"
Найкраща актриса:
Саллі Хоукінс, "Форма води"
Френсіс Макдорманд, "Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Марго Роббі, "Я, Тоня"
Сірша Ронан, "Леді Берд"
Меріл Стріп, "Секретне досьє"
Найкращий актор:
Тімоті Шаламе, "Назви мене своїм ім'ям"
Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка"
Деніел Калуйя, "Пастка"
Гері Олдмен, "Темні часи"
Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq."
Найкраща жіноча роль другого плану:
Мері Джей Блайж, "Ферма Мадбаунд"
Еллісон Дженні, "Я, Тоня"
Леслі Мелвілл, "Примарна нитка"
Лорі Меткалф, "Леді Берд"
Октавіа Спенсер, "Форма води"
Найкраща чоловіча роль другого плану:
Віллем Дефо, "Проект Флорида"
Вуді Харрельсон, "Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Річард Дженкінс, "Форма води"
Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу"
Сем Роквелл, "Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Найкращий фільм іноземною мовою:
"Образа"
"Нелюбов"
"Про тілі і душі"
"Квадрат"
"Фантастична жінка"
Найкраща анімація:
"Бейбі бос"
"Коко"
"Фердинанд"
"З любов'ю, Вінсент"
Breadwinner
Найкраща робота оператора:
Роджер Дікінс, "Той, що біжить по лезу 2049"
Бруно Дельбоннель, "Темні часи"
Хойте ван Хойтема, "Дюнкерк"
Рейчел Моррісон, "Ферма "Мадбаунд"
Ден Лаустсен, "Форма води"
Найкращий монтаж:
"Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
"Я, Тоня"
"Дюнкерк"
"Малюк на драйві"
"Форма води"
Найкращі спецефекти:
"Той, що біжить по лезу 2049"
"Правоохоронці галактики 2"
"Конг: Острів черепа"
"Зоряні війни: Останні джедаї"
"Війна за планету мавп"
Найкраща музика:
Ханс Ціммер, "Дюнкерк"
Джонні Грінвуд, "Примарна нитка"
Олександр Деспла, "Форма води"
Джон Вільямс, "Зоряні війни: Останні джедаї"
Картер Бервелл, "Три бігборди біля Еббінга, Міссурі"
Найкраща пісня:
"Mighty River", "Ферма "Мадбаунд"
"Mystery of Love", "Назви мене своїм ім'ям"
"Remember Me", "Таємниця Коко"
"Stand Up for Something", "Маршал"
"This Is Me", "Найбільший шоумен"
Найкращий дизайн костюмів:
"Красуня і чудовисько"
"Примарна нитка"
"Форма води"
"Вікторія і Абдул"
"Темні часи"
Найкращий грим:
"Темні часи"
"Вікторія і Абдул"
"Чудо"
Найкраща робота художника-постановника:
"Красуня і чудовисько"
"Темні часи"
"Дюнкерк"
"Форма води"
"Той, що біжить по лезу 2049"
Найкращий звук:
"Той, що біжить по лезу 2049"
"Малюк на драйві"
"Форма води"
"Дюнкерк"
"Зоряні війни: Останні джедаї"
Найкращий звуковий монтаж:
"Той, що біжить по лезу 2049"
"Малюк на драйві"
"Дюнкерк"
"Форма води"
"Зоряні війни: Останні джедаї"
Найкращий анімаційний короткометражний фільм:
"Dear Basketball"
"Garden Party"
"Lou"
"Negative Space"
"Revolting Rhymes"
Найкращий ігровий короткометражний фільм:
"DeKalb Elementary"
"The Eleven O'Clock"
"My Nephew Emmett"
"The Silent Child"
"Watu Wote / All of Us"
Найкращий документальний короткометражний фільм:
"Edith + Eddie"
"Heaven Is a Traffic Jam on the 405"
"Heroin (e)"
"Knife Skills"
"Traffic Stop"
90-та церемонія нагородження "Оскар" -2018 відбудеться 4 березня. Ведучим церемонії другий рік поспіль виступить популярний телеведучий Джиммі Кіммел.