Харьков Форум Реклама на форуме
  Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 1.04.2005, 12:48   #1
Capricorn
 
Аватар для Capricorn
 
Реєстрація: 20.10.2003
Адреса: Украина
Дописів: 12125
 
Раскрываются новые подробности революции :)

Цитата:
Про підготовку до люстрації

Для утримання діяльності кожного державного службовця у світлі ідеалів помаранчевої революції, з метою очищення урядовців від найменшої тіні підозр у нечистоплотності рук - з одного боку; враховуючи стратегічну необхідність збереження у коридорах влади професійних та компетентних адміністративних кадрів, що мають великий дореволюційний стаж - з іншого боку; - п о с т а н о в л я ю:

1. Затвердити підготовлений Секретаріатом Президента України "Компромісний реалістичний проект люстрації", сутність якого полягає у обладнанні всіх адміністративних приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні помаранчевими люстрами.

2. Виділити кошти з державного резерву на закупівлю 50 000 помаранчевих люстр, що передбачено "Компромісним реалістичним проектом люстрації".

3. Даний Указ підлягає засекречуванню згідно процедурі, встановленій Указом Президента України N 76/2005 від 22 січня 2005 р.

Від імені і з мовчазного дозволу народного Президента України - Генеральний Цензор Демократичної Масонської VIP Ложі "Наша Україна"

В'ЮЩЕНКО
http://www.livejournal.com/users/cekpetapiat/

Цитата:
Ющенко поддерживали инопланетяне?
Базирующаяся в пригороде Киева секретная база пришельцев "Армагеддон-13" официально подтвердила свое участие в "оранжевой революции".

- Мы совершенно безвозмездно поставляли теплую погоду в период между вторым и третьим туром выборов, - заявил Президент Межпланетной ассоциации им. агента Смита Сигурни Андерсон. - Конечно, все прошло не без проволочек, но в целом мы довольны проделанной работой и полученным результатом.

Пользуясь случаем, мы хотели бы обратиться к президенту Украины Виктору Ющенко с просьбой защитить нашу базу в Конче-Заспе от посягательств со стороны новой власти и взять расследование под свой патронат.

Мы будем и дальше следить за развитием событий в этом нелегком деле
Цитата:
Важливе повідомлення
Шановні учасники проекту!


У зв'язку із утисками новою владою позицій незалежних медіа-проектів, зокрема телеканалів "НТН", "Україна", інтернет-видань "Форум", "From-UA" та інших "Українська правда" заявляє про свій перехід у жорстку опозицію до діючого недемократичного режиму Ющенко-Тимошенко.

Ми завжди були на хвилі громадського спортиву в Україні, лишаємося на ній і тепер.

Завтра розпочинаємо марафон із перекладу сайтів "Комітет виборців донбасу" та офіційних сайтів двох найбільш потужних лідерів демкоратичної української опозиції: Віктора Януковича та Віктора Медведчука.

Уркаїна з нами!
Разом нас багато, нас не подолати.
http://www.livejournal.com/community/pravdateam/64695.html

Цитата:
Установчий з'їзд Партії любителів брехні

1 квітня, 16-30,
біля офісу телеканалу Інтер (Дмитрівська, 30)

Ми звикли до брехні, на ній були виховані наші батьки у Радянському Союзі, на ній виховувалися ми, спостерігаючи за телеекранами. Але останні зміни в державі призвели до небезпечної тенденції зникнення брехні з новин телеканалів, радіо та газет. Бре*** телеканалів привчила нас до пасивності, але із її зникненням ми змушені полишити звичні дивани і вийти на вулиці.

Найбільше нас непокоїть те, що бре*** зникає і на нашому улюбленому телеканалі - Інтері. Інтер є нашою останньою надією. Ми вимагаємо повернути брехню на всі телеканали! Ми хочемо бачити в ефірі улюблені програми "Проте" та "Епіцентр"! Ми хочемо більше брехні в новинах! Ми чекаємо, що телеканал Інтер першим виправдає наші сподівання! Поверніть темники! Ні правді! Ганьба П'ятому каналу та інтернет-виданню "Майдан" (http://maidan.org.ua) за їхні
чесні новини!

Одним влучним ударом розрубуючи гордіїв вузол ненависної правди, ми ініціюємо створення "Партії любителів брехні"! Запрошуємо Вас на установчий з'їзд партії, що відбудеться під головним офісом телеканалу "Інтер" (вул. Дмитрівська, 30, о 16-30). Місце з'їзду знаходиться неподалік від Цирку, обіцянка адміністрації якого про безоплатну оренду виявилася брехливою.

Наша кінцева мета - перемога брехунів на парламентських виборах 2006 року. На установчому зборі ми маємо зібрати 10 000 підписів, необхідних для реєстрації нашої партії! Кожен бажаючий зможе залишити скільки завгодно підписів, а нам їх треба багато!

Соціологи на нашому боці. За результатами останніх опитувань, рейтинг "Партії любителів брехні" становить 256,32%! Враховуючи такий високий рейтинг, ми обов'язково переможемо на виборах і контролюватимемо парламентську більшість. Більше того, ми зможемо вносити зміни до
Конституції України і зробимо її ще більш брехливою, хоч і зараз вона далеко не завжди виконується
http://ham.com.ua/node/631


__________________
A journey of a thousand miles begins with a single step.
    Вгору
Старий 15.04.2005, 09:10   #2
v_av
 
Аватар для v_av
 
Реєстрація: 20.12.2004
Дописів: 1866
 
Цитата:
По более современным источникам Саддам Хусейн страдал столбобоязнью и в Ираке не осталось ни одного столба.
В силу нешибкого знаная умных слов спорить с автором не могу, но соотнести цитируемую фразу с телерепортажами из Ирака в состоянии. Ну и сделать соответствующие выводы о ценности остальных идей и утверждений автора.
Что б не быть голословным http://www.gazeta.ru/iraq/photoreport.shtml?photo20 (последнее фото на странице)Востаннє редагував v_av: 15.04.2005 о 09:21
    Вгору
Старий 15.04.2005, 09:54   #3
Dimoks
Админ
 
Аватар для Dimoks
 
Реєстрація: 14.08.2003
Адреса: Харьков
Дописів: 75063
 
изначально понятно что это бред.
я много раз видел Багдад по ящику.
современный город. там есть все и уж тем более столбы.
и здания повыше на порядок чем в Харькове.

похоже столбобоязнь у того кто писал эту статью


__________________
На свете много дорог, каждая найдёт своего путника (с) Китайская пословица
      Вгору
Старий 15.04.2005, 10:26   #4
v_av
 
Аватар для v_av
 
Реєстрація: 20.12.2004
Дописів: 1866
 
А зачем?
Кто думает - сам поймет, у кого мозги синие или оранжевые - или пошлет или будет распространять где ни попадя, не давая себе труда обдумать информацию.


    Вгору
Старий 15.04.2005, 11:55   #5
v_av
 
Аватар для v_av
 
Реєстрація: 20.12.2004
Дописів: 1866
 
Та я без наездов вобщем-то


    Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід© 2003–2021, kharkovforum.com