Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Главный

Старый 25.04.2014, 19:18   #8021
Ахиллес

Из: UKRAINE

Цитата:
Сообщение от Znaxar_service
посмотри фильмы о Российских разработках и о том что у них на вооружении.Тополь-М,Град,Смерчь,Сатана-воевода,Молодец,Хризантема.
Ой да, это все советские разработки, я думаю ты не будешь заявлять что Россия сильней США.

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:18   #8022
zac

Цитата:
Сообщение от Aby
В Харькове нет площади Ленина! Об этом знает любой харьковчанин!
не будь-який. переважна більшість колорадо далі власного мікрорайону роками не виходить - нема потреби. я вже таке спостерігав, що люди навіть не знають біля якої станції метро ця "площа леніна" знаходиться. а про топоніми я взагалю мовчу. ви зупиніть колорадо до 30 років на сумській та спитайте, на якій вулиці він знаходиться. він, звісно ж, знає, що в харкові є вулиця сумська, однак, те, що він знаходиться на сумській, в самому серці харкова, він не знатиме. ну і таке буває.

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:19   #8023
марбалей

Выбери меня и получишь сладкую конфету

Старый 25.04.2014, 19:21   #8024
Znaxar_service

762-87-16
Цитата:
Сообщение от Ахиллес
Ой да, это все советские разработки, я думаю ты не будешь заявлять что Россия сильней США.
я не знаю кто из них сильнее.знаю одно,что если войнушка между ними срастется тут, никому не будет хорошо.еще знаю то,что даже если пиздануть все ракеты в пусковых установках на территории самой же России думаю,что никто в мире не возрадуется.а так рассуждения кто из них сильнее напоминают рассуждения двух детей в песочнице чей папа кому наваляет пиздюлей.

Старый 25.04.2014, 19:21   #8025
[email protected]

Help. Помогите забанить во вконтакте идиота из Самары которые призывает развязать в Харькове туже хрень что и в Донецке с Луганском... Призывает тут: http://vk.com/topic-66621324_29708747?offset=1340 Профиль тут http://vk.com/webfab. Просто жмите пожаловаться на его странице (спам).

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:22   #8026
sepsep

Цитата:
Сообщение от zac
вибачаюсь, що коментую пост, адресований не мені, але цікаво, чого ви домагаєтесь? пропитатись такими ж симпатіями до сепаратистів на донбасі, як і до харківських майданівців? ну так наведіть якісь приклади харизматичної поведінки цих вояків, щоб можна було відчути хоч якесь моральне почуття до них.

ви хочете визнання того, що захват харківським майдану ОДА був незаконний. так, об"єктивно - це було незаконно. і так робити не можна. але тут такий делікатний момент, що постраждала сторона (ОДА) не визнає себе постраждалою та не висуває претензій загарбникам.

в слов"янську ж постраждала сторона (держава) визнає, що дії сепаратистів несуть в собі небезпеку для держави. більше того, держава запропонувала амністію усім, хто здасть зброю. тут навіть було порушено неписанний принцип: тільки взявся за зброю - став злочинцем. держава і тут пішла на уступки. але до них це не дійшло.

янукович і ко пропонували майдану амністію? ні. навпаки: прийняли закони 16.01; наймали тітушок, що ті катували та вбивали журналістів, та актівістів майдану; судили та саджали; нелюдську поведінку правоохоронців заохочували. все це є в слов"янську? немає. тому про яке порівняння і симетрію може йти мова?
Ви не зовсім вірно трактували мій акцент в посиланні.
І, хоч я сказала, що не буду встрявати в суперечки, один раз відповім - я мала на увазі тільки те, що всіх, хто стояв на майдані обдають штампом "мирні діточки". Все, не більше того. ОК?
Я не вартую того, щоб Ви, чию точку зору я поважаю, з чиїми думками я в багатьох випадках співпадаю, витрачали свій час на пояснення мені тих класичних понятть, які без сумніву займуть своє місце в підручнику історії під редагуванням міністра молоді і освіти, що співав "колядки" "Хто не скаче, той москаль". На цьому, вибачте, все. Не маю бажання з Вами сперечатися. Я маю своє бачення.
Моє зовсім не таке як у Вас бачення "героїчності" всіх без розбору, хто має причетність до цих, без сумніву величезних подій, основане на тому, що я на дух не переношу любі манюпулювання з психікою людей, які використовувались для заряджання ненависті зі сцени і в натовпі. І особисто я не виношу, коли розумні люди використовують нав'язані ЗМІ штампи, видаючи їх за вагомі аргументи замість доказів.
Дуже нервувала, коли відповідала Вам, прошу вибачення за помилки і "корявость тєкста".

Продолжаю помогать ВСУ. Для вопросов-ответов стучитесь в ЛС.
Україна переможе!
    Вверх
Старый 25.04.2014, 19:23   #8027
Lexxxxa

Из: RUSSIAN FEDERATION

[QUOTE=Oldpepper;44791403]Есть данные, что стрелял по кличке "Бабай"

Настоящий ГРУшник. Только таких набирают в Донецк. Бородач, пенсионер...

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:25   #8028
atroxs1972

Цитата:
Сообщение от Aby
Поражают такие люди:

#7 DenisTr » 07 апр 2014 18:34

На очереди Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Луганск, Николаев, Одесса, Харьков и Херсон...
Вообще граница России - это Германия и Австрия...
с таким подходом как бы вообще можно потерять такую страну как расея

Старый 25.04.2014, 19:26   #8029
Ахиллес

Цитата:
Сообщение от Znaxar_service
я не знаю кто из них сильнее.знаю одно,что если войнушка между ними срастется тут, никому не будет хорошо.еще знаю то,что даже если пиздануть все ракеты в пусковых установках на территории самой же России думаю,что никто в мире не возрадуется.а так рассуждения кто из них сильнее напоминают рассуждения двух детей в песочнице чей папа кому наваляет пиздюлей.
Я полагаю нужно сделать дабы рашка "обасралась" силам НАТО максимум сконцентрировать свои войска на границах с ней.
Но пока только чувство того что нас все сливают.

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:26   #8030
zac

Цитата:
Сообщение от D_1
Вертаємось до мого першого посту на цю тематику - ми надто бідні. Я рівноцінність не мала на увазі, може не надто чітко висловилася. Я писала що ми маємо бути заможніші та водночас зробити легкий в'їзд.
ще нікому не вдавалось так легко мене переконати, як це вдалося вам щодо легкого в"їзду іммігрантів можна сперичатися (я б краще жінку ще пару разів в декрет відправив), але нашої думки питати не будуть. хоча є надія, що цими іммігрантами будуть не безробітні з середньої азії, а російський і білоруський креативний клас.

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:26   #8031
Ахиллес

Цитата:
Сообщение от dima-2006
да уже вроде движ утихает... в стране с слава богу
сели за чтол переговоров давно пора
Кто и где и когда?

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:30   #8032
Ihtis

Старый 25.04.2014, 19:31   #8033
sepsep

Цитата:
Сообщение от Ihtis
Сын Путина внебрачный, не?

Продолжаю помогать ВСУ. Для вопросов-ответов стучитесь в ЛС.
Україна переможе!
    Вверх
Старый 25.04.2014, 19:33   #8034
марбалей

Старый 25.04.2014, 19:36   #8035
atroxs1972

и долго он так марширует?

"Народный губернатор" Донецкой области Павел Губарев заявил о начале голодовки. Об этом сообщается на его странице.

"Павел Губарев через своего адвоката заявил, что он готов отныне не спать и не есть, чтобы тем самым иметь возможность хоть как-то разделить тяготы своего народа, против которого киевская хунта натравила украинскую армию и националистов из "Правого сектора", — говорится в сообщении.

я рад что мои налоги не пойдут на кормление этого пидара

Старый 25.04.2014, 19:37   #8036
Aby

Цитата:
Сообщение от zac
не будь-який. переважна більшість колорадо далі власного мікрорайону роками не виходить - нема потреби. я вже таке спостерігав, що люди навіть не знають біля якої станції метро ця "площа леніна" знаходиться. а про топоніми я взагалю мовчу. ви зупиніть колорадо до 30 років на сумській та спитайте, на якій вулиці він знаходиться. він, звісно ж, знає, що в харкові є вулиця сумська, однак, те, що він знаходиться на сумській, в самому серці харкова, він не знатиме. ну і таке буває.
Как- то была проходила на Иванова еще зимой и спросила у " харьковчанина" с рашевском акцентом где Пушкинская так он мне показал в другую сторону после этого вообще перестала верить что там есть харьковчане или есть но в малом количестве .

Старый 25.04.2014, 19:37   #8037
марбалей

Старый 25.04.2014, 19:45   #8038
Aby

Цитата:
Сообщение от [email protected]
Help. Помогите забанить во вконтакте идиота из Самары которые призывает развязать в Харькове туже хрень что и в Донецке с Луганском... Призывает тут: http://vk.com/topic-66621324_29708747?offset=1340 Профиль тут http://vk.com/webfab. Просто жмите пожаловаться на его странице (спам).
Сделала

Старый 25.04.2014, 19:51   #8039
Lexxxxa

Из: RUSSIAN FEDERATION

Цитата:
Сообщение от Ахиллес
Причем здесь США? У нас со штатами разные методы. Мы по границам окучиваем. Они папуасов в Африке демократии приучают.

Вверх
Старый 25.04.2014, 19:55   #8040
zac

Цитата:
Сообщение от sepsep
І, хоч я сказала, що не буду встрявати в суперечки, один раз відповім - я мала на увазі тільки те, що всіх, хто стояв на майдані обдають штампом "мирні діточки". Все, не більше того. ОК?
все правильно! згоден. до речі, згадався випадок з захватом бійцями ПС мін"юсту. що навіть самооборона майдану ставила ультиматум ПС, якщо вони не звільнять мінюст, самооборона почне штурм. це між іншим згадалося.
Цитата:
Сообщение от sepsep
міністра молоді і освіти, що співав "колядки" "Хто не скаче, той москаль"
ну вас, як руську, це певно зачепило. даремно. ви ж знаете, що на майдані також були і руськи, і росіяни. і себе зі словом "москаль" вони не утотожнювали. у антіна мухарського пісня була "убий у собі москаля", так в ній доносився тезис, що москаль - це не національність, і не образа національної гідності, а "чорт", який жеве у руській душі. щось таке.

а ще пригадує, років зі 5 назад був у балаклаві (передмісті чи районі севастополя), де і місцеві мешканці і туристи на 100% відчувають себе росіянами. і там на їх набережній продають сувенири. так от на кожній ятці продавалися футболки "дякую боже, що я не москаль". і їх покупали росіяни. чому? бо сама футболка - це стьоб, і вони це прекрасно розуміють. так і з колядкою, це - стьоб, хоча, згоден, - на грані фолу.
Цитата:
Сообщение от sepsep
Моє зовсім не таке як у Вас бачення "героїчності" всіх без розбору
даремно ви так вважаєте. я вдячний майдану, і за великим рахунком, моє місце було на майдані. проте і питань багато. мене також не влаштовує те, що на заході людей змушували привселюдно ставати на коліна та просити прощення. може відповідальність тут буде зайвою, але об"єктивно оцінити та осудити такі ініціативи, вважаю потрібно. чому досі не осудули? часу не було, певно. бачете, як стрімко розгортаються події: майдан - бігство януковича - крим - донбас. де тут до об"єктивних оцінок.
Цитата:
Сообщение от sepsep
я на дух не переношу любі манюпулювання з психікою людей, які використовувались для заряджання ненависті зі сцени і в натовпі.
справедливо.
Цитата:
Сообщение от sepsep
І особисто я не виношу, коли розумні люди використовують нав'язані ЗМІ штампи, видаючи їх за вагомі аргументи замість доказів.
згоден. то був якийсь кризис жанру. але погодьтесь, що на загальну оцінку подій євромайдану ці подробиці не надто впливають. проте, розібратись з цими деталями також потрібно.
Цитата:
Сообщение от sepsep
Дуже нервувала, коли відповідала Вам, прошу вибачення за помилки і "корявость тєкста".
все буде добре!

Цитата:
Сообщение от Aby
Как- то была проходила на Иванова еще зимой и спросила у " харьковчанина" с рашевском акцентом где Пушкинская так он мне показал в другую сторону после этого вообще перестала верить что там есть харьковчане или есть но в малом количестве .
то ви ще самеровський провулок, або вулицю воробйова не шукали

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Главный