Харьков Форум Реклама
Примітки

Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 24.02.2014, 16:40   #7221
Iva11-11

Адреса: Харьков
Дописів: 826

Цитата:
Допис від Руслан23-10
да что мне смотреть !майдан в киеве должен на это соответственно реагировать !!!
Я полностью согласен, надо арестовать Гепа-Допу, срочно и что то им предъявить! А только что? Ничего, мы, как говориться, разберемся как следует и накажем кого попало...

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:41   #7222
Руслан23-10

Адреса: алексеевка
Дописів: 753

Цитата:
Допис від Ворскл
Дак по моему что в Белгороде что в Харькове один и тот же народ. Во всяком случае я разницы не вижу. Нам вместе жить, и нас тоже касается что в соседнем городе происходит соседей не выбирают. Не фиг нас банить. У меня только один вопрос как майданутые памятник Ленину валить собираются? Он как бы тяжелый и высокий не то что в других городах. Да еще по моему под ним ветка метро проходит. Смотрите чтоб как в Москве не случилось. Там сваю в метрополитен забили. А в Харькове целый памятник забьют))))
будет ленин в метро стоять .

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:41   #7223
LyudmilaViktorovna

Адреса: Харків українське місто
Дописів: 5 839

Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_27605.jpg
Переглядів: 167
Розмір:  167.3 КБ
ID:	8396552

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:41   #7224
Анита0

Дописів: 2 459
Цитата:
Допис від Руслан23-10
да что мне смотреть !майдан в киеве должен на это соответственно реагировать !!!
майдан с киева послали в харьков воевать с дедушкой лениным, и майдан, как ***** стадо побрело на эту страшную войну века
майдан свое дело сделал - майдану пора уходить...
а вобще - вас еще что-то удивляет, после того, как правый сектор и самооборона орали - мусоров на виселицу, а сегодня ходят вместе с теми *******и по району и с гайцами ездят по дорогам? ха-ха-ха...вас опять кинули, смиритесь...

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:42   #7225
Внук Линча

Дописів: 16 616

Цитата:
Допис від Ворскл
Дак по моему что в Белгороде что в Харькове один и тот же народ. Во всяком случае я разницы не вижу. Нам вместе жить, и нас тоже касается что в соседнем городе происходит соседей не выбирают. Не фиг нас банить. У меня только один вопрос как майданутые памятник Ленину валить собираются? Он как бы тяжелый и высокий не то что в других городах. Да еще по моему под ним ветка метро проходит. Смотрите чтоб как в Москве не случилось. Там сваю в метрополитен забили. А в Харькове целый памятник забьют))))
тут уже предлагали прятать памятник под землю. как ракету в шахту

Старий 24.02.2014, 16:42   #7226
артефакт
Аккаунт удалён

Дописів: n/a
Цитата:
Допис від Ворскл
в Белгороде что в Харькове один и тот же народ. Во всяком случае я разницы не вижу.
В Белгороде больше пьют!

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:42   #7227
Анита0

Цитата:
Допис від kost74
В точку определение. Кто оправдывает приезд фашиков в город, обоснуйте их необходимость? Они только подняли напряжение в городе, есть законные силовики пусть и разбираются у кого рыльце в пушку. Тем более аваков из той среды где такие рыльца, ему вникать не надо.
А СБУ, которые проворонили госпереворот, вообще распустить как дармоедов.
браво!!!

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:42   #7228
MrPleyshner

Адреса: Pell City Alabama 35128
Дописів: 2 402

Цитата:
Допис від -z-
его уже приняли правые на майдане
Полностью ЗА! Смена элит - всегда оздоравливает общество .

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:42   #7229
артефакт
Аккаунт удалён

Дописів: n/a
Цитата:
Допис від Iva11-11
срочно и что то им предъявить! А только что? Ничего,
Ты или глупый, или заказной болтун.

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:43   #7230
MrPleyshner

Адреса: Pell City Alabama 35128
Дописів: 2 402

Цитата:
Допис від артефакт
В Белгороде больше пьют!
Та да - чай .

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:43   #7231
bismark211

Дописів: 465

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:43   #7232
Анита0

Цитата:
Допис від Iva11-11
Вот Юленьку не торгать! Она святая! И вообще спина болит...

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:43   #7233
Владимир 138

Дописів: 328

Цитата:
Допис від Теща51
Когда найдут конкретных людей, кто отдал приказ стрелять в людей
А че их искать. Федорыч сказал Портнову либо Клюеву, типа как я уже устал, сделайте шо нибудь. Дальше Клюев например звонит Захарченко - Виталь давай уже шо нибудь решать. Вот виталя и порешал.

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:43   #7234
-z-

Дописів: 3 606

Цитата:
Допис від Iva11-11
Вот Юленьку не торгать! Она святая! И вообще спина болит...
к ней "есть вопросы" у руководства майдана

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:44   #7235
Внук Линча

Дописів: 16 616

Цитата:
Допис від kost74
В точку определение. Кто оправдывает приезд фашиков в город, обоснуйте их необходимость? Они только подняли напряжение в городе, есть законные силовики пусть и разбираются у кого рыльце в пушку. Тем более аваков из той среды где такие рыльца, ему вникать не надо.
А СБУ, которые проворонили госпереворот, вообще распустить как дармоедов.
репа не лезет. **** гоу хоум!

Старий 24.02.2014, 16:45   #7236
Руслан23-10

Адреса: алексеевка
Дописів: 753

или так
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  getImage.jpg
Переглядів: 291
Розмір:  37.5 КБ
ID:	8396582

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:45   #7237
Juste une opinion

Дописів: 395

Цитата:
Допис від Despotina
почему неделю? третий день. со щитами, палками и в масках потому что были неоднократные нападения с использованием травматического оружия. Охраняют оставшуюся документацию. и почему обязательно бандеровцы? там люди которым *****ц как надоело царство ****ида и его дэбильного друга
какая под памятником документация?!
совсем чокнулись от постоянного употребления "чая, бутербродов и печенек"

кстати, в Харькове тоже сердобольные их прикармливают? а гадят "мирные" за денежку или под елкой в сквере?

Старий 24.02.2014, 16:47   #7238
Golosevich

Дописів: 1 696

Цитата:
Допис від Руслан23-10
бред полный ,какого хера аваков о чем то говорит с гепо-допой??он же их гросился посадить,***ня редкостная новая власть !!клеменко в отпуске,арбузов на больничном,рыбак в раде !как народ может терпеть очередную лапшу ?аваков нихера не делает!значит о чем то договорился в том числе и с гепой !!не к добру все это !
На Еспрессо выдвинули такую версию:
Цитата:
Усі задають питання - чому Аваков не йде за Добкіним? З двох причин. По-перше, справа проти нього не має стати пшиком, як це сталося у 2005 році зі справою Бориса Колеснікова.

По-друге, Добкіну і К не можна інкримінувати сепаратизм, щоб не робити з них "мучеників за ідею".

Зараз вже багато хто починає сумніватися, а чи дожене кара усіх представників кривавого режиму, адже, навіть такі одіозні його представники як Добкін і Кернес повертаються і ніби почувають себе спокійно. Утім, не будемо аналізувати почуття, які зараз переживають Добкін з Кернесом, спокійні вони чи ні, хоча є підозри, що їх спокій удаваний, адже, виглядає так, що вони просто не змогли сховатися в Росії, де їм, як і Януковичу відмовили у притулку. І зараз Добкін з Кернесом почували би себе набагато спокійніше, якщо б їх заарештували і бажано за «сепаратизм».

Чому? Тому що вони добре пам’ятають як їх вчителя Євгена Кушнарьова, а також Віктора Тіхонова в 2005 році кілька разів тягали в прокуратуру, але на тому вся справа про їх сепаратизм і закінчилася. А обидва стали героями для «біло-голубого» електорату і були включені у першу десятку списка ПР, хоча ані Кушнарьов, ані Тихонов до ПР до цього не належали. Отже Добкін і Кернес дуже чекають, що нова влада повторить помилки 2005 року і зробить з них «мучеників за ідею», після чого будь які інші справи проти них будуть розглядатися як «політичні репресії» та «вибіркове правосуддя». Отже, зараз не треба робити їм цього подарунку і слід забути про футболки «Беркута», відокремлення Галичини та інші політичні заяви Добкіна та Кернеса.

Далі. Мало хто сумнівається у тому, що крім політичних заяв у цих героїв є й інші «кістяки в шафі», які стосуються їх господарської діяльності , але й тут не можна «махати шаблею». Хто не пам’ятає гучну справу Колеснікова? Звісно, він був звільнений з СІЗО аж через чотири місяці з доброї волі Ющенка, який досяг компромісу з ПР. Як би там не було, але справа Бориса Колеснікова закінчилася нічим, насамперед, тому що не було достатньої доказової бази і знову-таки Партія регіонів отримала супершанс говорити про «політичне замовлення».

Треба розуміти, що зараз важливо у всіх справах дотримуватися процедури навіть у дрібницях, адже, будь-який фігурант обов’язково піде у той же ЄСПЧ і нова влада може опинитися в ролі своїх попередників. Треба розуміти, що операція «чисті руки по-українськи» - це справа не одного дня, і навіть не місяця. Треба розуміти, що зараз важлива не разова помста (до речі, Борис Колесніков досі вважає, що просто став жертвою помсти, а не якоїсь системної боротьби), а системна люстрація.

Те саме стосується і розформування «Беркуту» чи арешту когось із «альфівців». Поспішивши зараз, ми маємо всі шанси отримати глобальні проблеми в регіонах, які ще не зовсім контролюються новою владою. Всі мають зрозуміти, що «Беркут» буде розформовано, але через кілька тижнів.

І останнє. Гарячі голови, які вже зараз вимагають «крові», мають зрозуміти, що головною подією останніх днів стала не втеча Януковича, а відкриття Межигір’я. Партія регіонів посипалася насамперед тому, що в масовій свідомості нарешті відклалися масштаби крадіжок Януковича та його оточення. Тому, ті, хто хоче посадити Добкіна вже зараз, мають зрозуміти, що його садити треба тоді, коли народ побачить його «межигір’я».
http://espreso.tv/article/2014/02/24...m_vzhe_sohodni

Старий 24.02.2014, 16:47   #7239
Iva11-11

Дописів: 826

Цитата:
Допис від артефакт
В Белгороде больше пьют!
Я вам скажу, один моряк, который обьездил весь мир и бухал с разными людьми, сказал, что пьют больше нас очень многие, те же китайцы, поляки, японцы и немцы закладывают так, что только держись. Но только никто не уходит в запой! Побухал, хоть до четырех утра, все равно-на работу, и никто скидок не делает что у тебя было ДР.

Вгору
Старий 24.02.2014, 16:47   #7240
-z-

Дописів: 3 606

Цитата:
Допис від MrPleyshner
Смена элит - всегда оздоравливает общество .
по поводу элит - слабо сказано
в верховную раду, вместо выехавших/болеющих депутатов собираются ввести представителей майдана
и введут... примут три - четыре сотни законов по 360 голосов в течение пятнадцати минут и будет все по ЗАКОНУ

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід

© 2003–2021, kharkovforum.com