Харьков Форум Реклама на форуме
  Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 21.10.2004, 17:41   #1
no13

Адреса: Харьков, Левада - Красный луч
Дописів: 1586
Сало

Взято с http://maidan.org.ua/n/free/1098313203

21-10-2004 02:00, Пані
Соціологічна служба "Сало"

Вчора традиційно водила зарубіжного гостя по базару. Були на Благбазі, купували серед іншого сало, як найбільшу екзотику для заокеанських гостей. Пройшли рядами, вибрала я на вид нормальне сало, на продавців нуль уваги, бо зайнята була розмовою з гостем.

Питаю, не роздивляючися кого, "попробувать можна?" Мені у відповідь - "не можна, 20 гривень, купуйте і пробуйте". Я офігела трохи, думаю, що ж робиться на ринку, я ж рідко дуже купую щось сама, ну і дивлюся на продавців. Пара років сорока, обкладена газетками, явно передвиборчого спрямування, чорнобілими та дешевими на вигляд, здалека не скажеш за чи проти кого.

Вони побачили, на що я дивлюся і питають "а ви за кого будете голосувати?". Я миттєво "за Ющенка". І тут: "Ой. пробуйте, пробуйте! За Ющенка по 16, і пробуйте скільки хочете!"

Я у відповідь "Я за Ющенка в вас і по 20 куплю". "Та ні, ми своїм не треба! Свло гарне (і справді) - беріть! А ви знаєте, який Янукович гад? Від же мафіозі!" Я кажу: "Тю, а що ви раніше не знали?" Вони - "нє, що гад знали, а що такий мафіохзі - ні, ось тут пишуть... (маше мені газеткою під назвою ПравДА, на першій сторінці мордяки Я та Ахметова)

"А ви, кажетца грамотна, скажіть, хто ето поруч з Я?" Я відповідаю "Ахметов". Мужик - бабі: "А я ж тобі казав!"

Народу навколо було мало (день і час не для натовпу), але всі хто був поруч до розмови ставилися з явною зацікавленістю, та схвально.

Я спитала чи є в них газети з анекдотами про яйце (в мене пачка в машині лежить), а вони "нажаль, пороздавали всі! в нас були, так ми їх пороздавали". Я спитала "скільки принести?" Вони, радісно "Скільки є! Роздамо всі, бо якраз же яйця до сала!"

Після цього я провела гостя по базару, посадила на машину і повернулася до пари продавців, щоб віддати газети про яйця. Вони в цей час обробляли наступного виборця, тобто покупця.

Діалог повторювався з точністю до фрази. Виборець, щоправда, на відміну від мене, сказав, що голосуватиме за Черновецького, за що йому пробувати сало дозволили, а ціну не скинули. І провели словами, що краще б він ще раз подумав і послухав самого Черновецького і голосував за Ющенка одразу, щоб цей цирк не продовжувати, і щоби вибори закінчилися в першому турі.

Я віддала їм газети і трохи порозмовляла. Виявилося, що вони вже два тижні ведуть таким чином аматорське соціологічне опитування. За власною ініціативою, "бо цікаво, чи справді Харківщина за Януковича, як пишуть на кожному розі чи ні".

"Ну і як, - питаю я, - "так справді чи ні?"

"Чи ні чи - відповідають фразой, яку я вже сто років не чула, - За два тижні аж один круто упакований тип сказав "за Януковича", але його морда - це точно ілюстрація до того, що тільки бандити за Януковича".

Виявилося, що більше ніхто у виборі Я не признався. Аматори соціології записів, нажаль, не вели, тому точних даних про електоральні симпатії в них нема. Найбільше, кажуть, відповідають "не знаю за кого" або "всі вони гади" і йдуть собі. Але кілька людей потім повернулися і призналися "що мабуть за..." і отримали своє сало на пробу.

За кандидатом "не знаю" далі йде Ющенко, потім Симоненко, та з великим відривом Черновецький та Кінах. Виборців інших кандидатів вони не зустрічали.

Взяла з них обіцянку вести записи. Провідаю наступного тижня і доповім про результати.

Вгору
Старий 23.10.2004, 21:26   #2
оксана

Дописів: 218

Все нормально, только кто-то может посчитать это подкупом избирателей.

Вгору
Старий 28.10.2004, 15:25   #3
no13

http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2004/10/28/55332

Источник: Деловая неделя

Коммерческие банки в Украине начали устанавливать ограничения на продажу населению наличной валюты, прежде всего долларов, из-за ажиотажного спроса, передают Українські Новини.

В центре информационной поддержки Укрсоцбанка сообщили, что лимит по продаже долларов физическим лицам составляет 100 долларов на человека за одну операцию.

"100 долларов в руки. Не более", - сказал представитель банка.

Такое же ограничение установил Приватбанк.

Ощадбанк и Проминвестбанк отказались комментировать ситуацию.

В центре информационной поддержки банка "Аваль" Українським Новинам сообщили, что банк приостановил продажу долларов.

"На некоторое время приостановлена продажа (долларов). Точно когда начнут продавать, сказать сложно. Звоните после выборов", - сказал представитель банка.

В последние дни на рынке наличного обмена в связи с повышенным спросом населения сформировался дефицит валюты.

Ассоциация украинских банков считает, что ажиотажный спрос населения на наличную иностранную валюту спровоцировали последние решения Кабинета Министров, в частности, резкое повышение пенсий и социальных выплат.

Национальный банк предпринимает меры по стабилизации наличного валютного рынка, проводя интервенции по продаже наличных долларов банкам по курсу 5,3150 UAH/USD.

Одновременно НБУ ввел 2% ограничение отклонения курса купли-продажи наличной валюты от официального (сейчас такой коридор составляет от 5,2004 до 5,4126 UAH/USD).

НБУ, по заявлению его руководства, готов продать из резервов до $1 млрд для обеспечения стабильности курса гривны.

Вгору
Старий 28.10.2004, 15:28   #4
no13

http://www2.maidan.org.ua/n/free/1098968347

З каналу «1+1» через цензуру звільнились 7 журналістів
28.10.2004 16:10
Відсьогодні сім журналістів Студії “1+1” не будуть готувати випуски “Телевізійної служби новин”. Наталка Фіцич, Юлія Бориско, Віктор Заблоцький, Ігор Скляревський, Федір Сидорук, Галина Бецко та Мар’яна Воронович добровільно звільнились з каналу після того, як провалились всі спроби переговорів з керівництвом ТСН про відмову від політики темників та цензури.

“Ми відмовляємось брати участь в інформаційній війні. Її влада розв’язала проти власного народу”, - про йдеться у заяві, яку отримало Громадське радіо. Ця заява є власною ініціативою журналістів, і з діяльністю журналістської профспілки цей крок не пов’язаний.

Джерело: форум УП

В ЖЖ Скляревского есть заметка, как он не послушал доброго дядю Пиховшека.

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Орбит "Сало" gnum LOL 3 17.09.2007 09:22
Ппц...Права за сало:) yaros_r Главный 10 4.07.2007 21:11
Любите ли вы САЛО ? -) -Кузьмич- Главный 114 29.06.2006 14:26
Господа, а почём щас сало? Urry нашедший кнопку Главный 4 20.10.2005 15:38