Харьков Форум Реклама на форуме
  Харьков Форум > Харків > Головний

Старий 14.04.2006, 15:41   #1
Христя
 
Аватар для Христя
 
Реєстрація: 3.04.2006
Дописів: 23
Україна посідає 4-е місце за кількістю нелегалів

Україна входить до першої п’ятірки країн, де проживають міжнародні мігранти, і посідає 4-е місце в цьому списку. Про це мовиться в новій доповіді Генерального секретаря ООН Кофі Аннана.
Маємо майже 7 мільйонів гостей
в Росії проживають 12,1 млн. мігрантів
в Німеччині - 10 млн.
в Україні - майже 7 млн.
в Казахстані - 2,5 млн., мігрантів

Стаття тут - http://ua.proua.com/news/2006/04/03/142428.html
http://uatoday.net/news?categ=2&date=1144061121&mat=44675&.phtml
.............................................................
Фельдман: Украине нужна «миграционная амнистия»

Украине нужна «миграционная амнистия» - заявил журналистам народный депутат Фельдман (фракция БЮТ), президент Ассоциации национально-культурных объединений и вице-президент Совета Еврейских Парламентариев Мира А.Фельдман.
По мнению А.Фельдмана, после известных событий во Франции, Германии и Бельгии, необходимо серьезно пересмотреть не только политику в сфере межнациональных отношений, но и миграционную политику в Украине. Ни для кого не секрет, что в Украине сегодня присутствуют несколько десятков тысяч иностранцев.
И если власть решится на миграционную амнистию, т.е. на введение упрощенной процедуры регистрации и предоставления гражданства, для тех иностранцев, которые хотят жить в Украине, то мы сможем решить демографическую проблему и т. д. ...
Подробности.ua
.....................................
Фельдман вважає, що в Україні готуються репресії проти нелегалів
Версія для друку

В Україні готуються «міграційні репресії» проти нелегалів, метою яких є розпалювання нетерпимості до іноземців. Про це заявив народний депутат Олександр Фельдман, відзначивши, що він, як керівник Асоціації національно-культурних об’єднань України і віце-президент Ради Єврейських Парламентаріїв Миру, щодня одержує безліч тривожних сигналів з місць, повідомили в прес-службі депутата.
На думку Фельдмана, «облави» МВС в східних регіонах, зростання кількості звинувачень іноземців в тому, що це вони «завезли» черевний тиф до Закарпаття, безперервні хуліганські провокації проти інородців на місцевому рівні можуть свідчити про те, що тема боротьби з нелегальною міграцією може бути широко використана для передвиборчої пропаганди».
Фельдман вважає, що нормальна державна міграційна політика не має нічого спільного з нинішньою політикою «закручування гайок» і боротьбою з наслідками явищ, а не з самими явищами.
« Потрібно прийняти Державну концепцію міграційної політики, яка уже декілька років лежить без руху в парламенті. Потрібно створити ефективну міграційну службу. Потрібно прийняти зміни в закони про статус іноземців, мігрантів, нелегалів, біженців. Потрібні нові положення про надання громадянства ...

З метою впорядковування державної міграційної політики Фельдман підготував законопроект. Цим законопроектом Кабінету Міністрів пропонується розробити Державну програму міграції.
РЕПОРТЕР


    Вгору
Старий 14.04.2006, 16:25   #2
Wurger
 
Аватар для Wurger
 
Реєстрація: 27.06.2005
Адреса: Харьков
Дописів: 22237
 
Специально в политику не хожу, чтобы всякой ерунды не читать, так нет же, и в главный раздел пролезли.


__________________
I'm OK with the events that are unfolding currently.
    Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харьков Форум > Харків > Головний

Швидкий перехід© 2003–2021, kharkovforum.com