составляем заявление в суд (БФ)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.03.2007
Повідом.: 19828
составляем заявление в суд (БФ)

(с претензией на скрепку)
заява будет состоять из нескольких частей: шапка, основная часть и финальная.
рассмотрим по порядку:
1. шапка
пишем в правой половине листа, выравнивание по левому краю:
До <район в котором Вы прописаны> районного суду м.Харкова
м.Харків, <почтовый индекс суда>, <адрес суда>

Позивач <свои ФИО в именительном падеже>
м.Харків, <полностью свой домашний адрес с индексом>
Тел. <свой телефон, можно несколько>

Відповідач: ІДПС БДПС ВДАІ в м. Харкові
<ФИО гайца в именительном падеже>, <звание гайца>
м.Харків, вул.Шевченко 315а

ПРЕДМЕТ ПОЗОВУ: про оскарження рішення відповідача –
постанови АХ<номер постановы> від <дата вынесения постановы>
У справі про адміністративне правопорушення, передбачене <переписываем статью из постановы> КпАП України,
после этого пишем на весь лист посередине:
АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про оскарження рішення відповідача - суб’єкта владних повноважень
шапка готова и наш иск приобретает деловой вид :). сразу же можно дописать
3. финальная часть:
пишем в конце заявы
На підставі викладеного, а також керуючись стст.287, 288 КпАП України,
далее по середине листа:
и опять слева:
1.Оскаржувану постанову від <дата вынесения постановы> скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
2.Призупинити дію постанови до розгляду справи

Також прошу повідомити мене про час та місце розгляду справи усіма вказаними у цьому позові засобами зв’язку.

Додатки:
1.копія постанови АХ<номер постановы> від <дата>
2. копія протоколу АХ<номер протокола> від <дата>
3. квитанція про сплату держмита
если добавляете еще какие то документы, то их тоже можно включить в этот список.

теперь займемся самым интересным, т.е.
2. Основная часть заявы.
вначале описываем, как нас обидел гаец:
Постановою від <дата> року, ІДПС БДПС ВДАІ в м. Харкові <ФИО гайца в родительном падеже> на мене було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу (у розмірі <сумма штрафа> грн. 00 коп.) за адміністративне правопорушення п.<переписываем из протокола> ПДР України, відповідальність за що передбачена <переписываем из протокола статью> Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За ствердженням інспектора я рухався <переписываем из протокола то, что гаец туда наваял>
далее поясняем, что не считаем себя верблюдом и намекаем на свои знания закона:
З постановою я не згоден, оскільки рухався згідно правил дорожнього руху в межах дозволенної швидкості. Вважаю що постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав:
и перечисляем нарушения в постанове :) тут уже полный полет для творчества. обязательно должно быть указано, что у гайца нет никаких доказательств Вашей вины, остальное "бонусы" :)
эту часть вписывать не буду, так как она специфична для каждого случая, именно ее и будем обсуждать на форуме в каждом конкретном случае.
заполняя эту часть помните, что суть данного заявления не "наехать" на гайца, а отбелить себя... т.е. тут не надо писать, что гаец требовал взятку и тому подобное, только факты, которые можете подтвердить и которые указывают на Вашу невиновность или показываете несостоятельность утверждений гаишника.
 
Останнє редагування:
_SOm - сом ты определись только, "заявление" или иск!!! т.к. заявление в суд пишут не много для других целей.
 
Саня, это типа темка для рыб исковых заявлений?
 
Думаю, что таки да - было бы неплохо собрать стайку "рыб" по разным нарушениям ;)
 
ссылка с образцами
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
E2ard1967, имхо автохоббитские поинтереснее заявы будут, чем неизвестно чьи :)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а вот тут ещё больше vjatkamnet.at.ua
 
Вот решила скинуть сою заяву. Может кому пригодится...
Суть - превышение скорости, ловили на фен.


До Київського районного суду м. Харкова
61168, м. Харків, вул. Блюхера, 7 б
ПОЗИВАЧ: ФИО ваше
ВІДПОВІДАЧ: Інспектор ДПС БДПС ВДАІ з обслуговування м. Харкова Фио гайца
61013,м. Харків, Шевченко ул. 315
тел. (057)7070102



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови про адміністративне правопорушення

Згідно п.2 ч.1 ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні: усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача. Позивач мешкає за адресою: м. Харків, вул. … – Київський район м. Харкова, тобто справа підсудна Київському районному суду м. Харкова, як адміністративному суду.
У відповідності до приписів ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
17.08.2010 року о 9 год. 21 хв. інспектором ДПС БДПС ВДАІ з обслуговування м. Харкова Костенком Володимиром Володимировичем був складений протокол про адміністративне правопорушення – серія АХ1 № 030544.
В даному протоколі було зазначено, що розгляд справи буде назначено на 17.08.2010 р. на 9 год. 25 хв.
Але не зважаючи на це інспектором ДПС БДПС ВДАІ з обслуговування м. Харкова Костенком Володимиром Володимировичем не було розпочато розгляд справи у час визначений у протоколі.
Інспектор, не розглядаючи справу повідомив мені, що постанова про накладення адміністративного стягенення мені буде направлена поштою.
У відповідності до ч. 1 ст. 277 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в п'ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.
У відповідності до ч. 2 ст. 69 КАС України суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Тому прошу суд витребувати у відповідача постанову, що була винесена на підставі протоколу про адміністративне правопорушення – серія АХ1 № 030544 від 17.08.2010 р.
Вважаю, що винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення від 17.08.2010 року підлягає скасуванню з наступних підстав:
17.08.2010 року їхавши по Салтівському шосе на власному транспортному засобі ВАЗ 21099 (державний номер АХ … ВЕ ), який належить мені на праві власності.
Знаючи, що я рухаюсь по населеному пункту (м. Харків), я їхала зі швидкістю 65 км/год.
Інспектором ДПС БДПС ВДАІ з обслуговування м. Харкова Костенком Володимиром Володимировичем було зупинено мій автомобіль та складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до якого 17.08.2010р. о 09.21 год. в м. Харків по Салтівському щосе, водій транспортного засобу «ВАЗ», державний номерний знак АХ ,,, ВЕ рухався зі швидкістю 86 км/год. та перевищив встановлену швидкість руху на 26 км/год., чим порушила п.12.4 ПДР України.
Швидкість вимірювалась приладом «Беркут» № 0704063.
На мої намагання пояснити, що інспектор помилився або переплутав мій транспортний засіб з іншим, пояснити ситуацію, інспектор Костенко В.В. ніяк не відреагував.
Я попрохала інспектора ДПС надати сертифікат на прилад вимірювання швидкості, але мені було відмовлено у наданні його для ознайомлення, також прохала інспектора вислухати пояснення свідка, яка їхала зі мною в автомобілі, а саме ФИО свидетеля , але мені також було відмовлено.
Відповідно до п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 року N 14 «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КпАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.
В письмових поясненнях до протоколу про адміністративне правопорушення я тільки підписалася, оскільки інспектор не надав мені можливості висловити свої пояснення.
Вважаю, що приладом «Беркут» № 0704063 було ймовірно заміряно швидкість іншого автомобіля, який рухався в потоці попереду в кількох десятках метрів від нього з більшою швидкістю.
Прилад «Беркут» № 0704063, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходився у співробітника ДАІ, керувався ним безпосередньо, покази цього приладу не мають жодної прив’язки до конкретного автомобіля, місцевості та часу здійснення заміру.
Між тим, ст.14-1 КУпАП передбачає, що фіксація має вестися засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
Прилад «Беркут» № 0704063, що використовувався відповідачем, не має функцій фото-кінозйомки чи відеозапису, що спростовує мою причетність до скоєння адміністративного правопорушення. Використання вказаного приладу здійснювалося всупереч вимогам законодавства.
В постанові не вказано, чи пройшов цей прилад повірку або державну метрологічну атестацію.
Таким чином, можна зробити об’єктивний висновок, що дані приладу «Беркут» № 0704063 не є належним доказом достовірності фіксації вказаної швидкості саме моїм автомобілем.
Інспектором не було враховано мої заперечення, не допитано у якості свідків особи, яка перебувала в автомобілі, а тому порушено моє право на всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Крім того, інспектрор – Костенко В.В. після зупинки мого транспортного засобу порушив вимоги п. 15.5 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС затвердженою Наказом МВС України від 27.03.2009 року N111., не чітко й не зрозуміло відрекомендувався, не назвав свою посаду, звання та прізвище.
Всі ці відомості про особу яка склала оскаржувану постанову я дізналась лише після ознайомлення з оскаржуваною постановою.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. ст. ст. 1, 6, 17, 18, 19 104, 105 Кодексу адміністративного судочинства України,-

ПРОШУ СУД :

1. Прийняти до розгляду адміністративний позов.
2. Витребувати у відповідача постанову, що була винесена на підставі протоколу про адміністративне правопорушення – серія АХ1 № 030544 від 17.08.2010 р.
3. Задовольнити адміністративний позов.
4. Скасувати постанову – що була винесена на підставі протоколу про адміністративне правопорушення – серія АХ1 № 030544 від 17.08.2010 р.
5. Провадження в справі про адміністративне правопорушення щодо ФИО ваше (61168, м. Харків, вул. …) закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
6. Викликати в судове засідання у якості свідка ФИО свидетеля (61195, м. Харків, вул. ,,,, кв. 16)
7. Судові витрати стягнути з відповідача.


Додатки:
1. Копії позовної заяви та доданих до неї документів для відповідачів.
2. Копія протоколу про адміністративне правопорушення серія АХ1 № 030544 від 17.08.2010 р.
3. Копія паспорту позивача.



27.08.2010 року. ФИО ваше



P.s.: название про скасування постанови про адміністративне правопорушення у меня потому, что он протокол мне не отдал. Если у вас на руках есть протокол, пишите про скасування протоколу и т.д.
 
Останнє редагування:
"Позивна заява"

Вот недавно выиграл суд ,по рядности движения по полосам. Пример заявления в суд прикладываю, может кому то пригодиться :

До Харківського районного суду Харківської області

_________
__________________________________
__________________________________

Позивач:
________________________________

Харківська область, Харківський район,
____________________________________
тел. дом. __________
тел. моб. __________

Відповідач:
посадова особа – Інспектор _______________________
ІДПС БДПС ДАЇ сержант міліції
Управління ДАЇ в Харківській області
Батальйон ДПС з обслуговування
м. Харкова
61013, м. Харків, вул. Шевченка, 315


А д м і н і с т р а т и в н и й п о з о в
про скасування постанови

_____________ року відносно мене, ___________, інспектором ІДПС БДПС ДАЇ в Харківській області сержантом міліції ___________ була винесена постанова серії АХ №_______, згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 КУпАП і накладено штраф в сумі 340 грн. 00 коп.
Так, згідно вказаної постанови я о 15 год. 30 хв., керуючи автомобілем марки «______________», державний номер АХ _________, по пл. Пролетарська в м.Харкові повернув ліворуч на Полтавський Шлях з другого ряду,чим порушив вимогу дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах».
Із вказаною постановою я не згідний і вона підлягає скасуванню за наступних підстав.
Відповідно до ст. 7 КУпАП «ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом».
В постанові по справі про адміністративне правопорушення вказано, що я проігнорував вимогу дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах». З даним твердженням погодитись не можна. Так, 13.07.2010 року я дійсно керував автомобілем марки «_____________», державний номер АХ _________по пл. Пролетарська в м.Харкові. На перехресті мигав дозволяючий (зелений) сигнал світлофора і я виконав поворот ліворуч саме з лівого ряду на вул. Полтавський Шлях у відповідності з правилами дорожнього руху. Після виконання маневру був зупинений інспектором ДПС. Зі слів співробітника ДПС я нібито виконав маневр ліворуч з середнього ряду.
Правил дорожнього руху я не порушував, рухався із всіма правилами дорожньої розмітки. Проте мої покази не були прийняті до уваги працівником ДАІ,який спілкувався зі мною в грубій формі, на мої пояснення не реагував і склав протокол та постанову про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст.ст.9,7 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна(умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за який законом передбачено адміністративну відповідальність.
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов»язаний з»ясувати : чи винна дана особа у вчиненні правопорушення, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Окрім того, згідно п.1.6 розпорядження № 466 Міністерства внутрішніх справ України «Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки,відеозапису» від 21.05.2009 року, є вимога до начальників ГУМВС виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Інспектором ДПС не було з»ясовано вищевказаних обставин, до постанови та протоколу про адміністративне правопорушення не надано та не складено підтверджуючих документів дійсності порушення мною вимоги дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах»,не допитано свідків події.
Мої пояснення може підтвердити свідок _____________,який знаходився в моєму автомобілі на пасажирському сидінні.

З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 287,288,289 КУпАП, ст.ст. 2,4,18,71,104 КАС України,
П Р О Ш У :
1. Скасувати постанову серії АХ № ________,винесену _______ року інспектором ІДПС БДПС ДАЇ сержантом міліції УДАІ в Харківській області ____________ ,________________. за ч.1 ст. 122 КУпАП.
2 Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно _________________ закрити за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.
2. Допитати в якості свідка _________________________
3. Повідомити мене про дату,час і місце судового розгляду справи.
Додатки:
1. Копія адміністративного позову (2 екземпляри).
2. Копія постанови серії АХ № ______ від ________ року (2 екземпляри).
3. Копія протоколу від _________року (2 екземпляри).
4. Копія паспорту.
5. Квитанція та її копія про сплату судового збору.




«___» _________ 2010 року ______
 
закинь основную часть в мою тему про написания позовов... чтобы хоть какая-то организованность была
 
До Харківського районного суду Харківської області

_________
__________________________________
__________________________________

Позивач:
________________________________

Харківська область, Харківський район,
____________________________________
тел. дом. __________
тел. моб. __________

Відповідач:
посадова особа – Інспектор _______________________
ІДПС БДПС ДАЇ сержант міліції
Управління ДАЇ в Харківській області
Батальйон ДПС з обслуговування
м. Харкова
61013, м. Харків, вул. Шевченка, 315


А д м і н і с т р а т и в н и й п о з о в
про скасування постанови

_____________ року відносно мене, ___________, інспектором ІДПС БДПС ДАЇ в Харківській області сержантом міліції ___________ була винесена постанова серії АХ №_______, згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 КУпАП і накладено штраф в сумі 340 грн. 00 коп.
Так, згідно вказаної постанови я о 15 год. 30 хв., керуючи автомобілем марки «______________», державний номер АХ _________, по пл. Пролетарська в м.Харкові повернув ліворуч на Полтавський Шлях з другого ряду,чим порушив вимогу дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах».
Із вказаною постановою я не згідний і вона підлягає скасуванню за наступних підстав.
Відповідно до ст. 7 КУпАП «ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом».
В постанові по справі про адміністративне правопорушення вказано, що я проігнорував вимогу дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах». З даним твердженням погодитись не можна. Так, 13.07.2010 року я дійсно керував автомобілем марки «_____________», державний номер АХ _________по пл. Пролетарська в м.Харкові. На перехресті мигав дозволяючий (зелений) сигнал світлофора і я виконав поворот ліворуч саме з лівого ряду на вул. Полтавський Шлях у відповідності з правилами дорожнього руху. Після виконання маневру був зупинений інспектором ДПС. Зі слів співробітника ДПС я нібито виконав маневр ліворуч з середнього ряду.
Правил дорожнього руху я не порушував, рухався із всіма правилами дорожньої розмітки. Проте мої покази не були прийняті до уваги працівником ДАІ,який спілкувався зі мною в грубій формі, на мої пояснення не реагував і склав протокол та постанову про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст.ст.9,7 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна(умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за який законом передбачено адміністративну відповідальність.
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов»язаний з»ясувати : чи винна дана особа у вчиненні правопорушення, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Окрім того, згідно п.1.6 розпорядження № 466 Міністерства внутрішніх справ України «Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки,відеозапису» від 21.05.2009 року, є вимога до начальників ГУМВС виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Інспектором ДПС не було з»ясовано вищевказаних обставин, до постанови та протоколу про адміністративне правопорушення не надано та не складено підтверджуючих документів дійсності порушення мною вимоги дорожнього знаку 5.18 «Напрямок руху по смугах»,не допитано свідків події.
Мої пояснення може підтвердити свідок _____________,який знаходився в моєму автомобілі на пасажирському сидінні.

З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 287,288,289 КУпАП, ст.ст. 2,4,18,71,104 КАС України,
П Р О Ш У :
1. Скасувати постанову серії АХ № ________,винесену _______ року інспектором ІДПС БДПС ДАЇ сержантом міліції УДАІ в Харківській області ____________ ,________________. за ч.1 ст. 122 КУпАП.
2 Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно _________________ закрити за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.
2. Допитати в якості свідка _________________________
3. Повідомити мене про дату,час і місце судового розгляду справи.
Додатки:
1. Копія адміністративного позову (2 екземпляри).
2. Копія постанови серії АХ № ______ від ________ року (2 екземпляри).
3. Копія протоколу від _________року (2 екземпляри).
4. Копія паспорту.
5. Квитанція та її копія про сплату судового збору.




«___» _________ 2010 року ______



Может кому-то пригодиться, лично я выиграл суд, чего и всем желаю .
 
Я писал в графе ответчик - областное управление ГАИ,иначе могут отказать
 
Назад
Зверху Знизу