МТС Бонус - а стОит ли?

Статус: Offline
Реєстрація: 15.12.2007
Повідом.: 208
МТС Бонус - а стОит ли?

Вот услышала про этот Мой МТС бонус, и решила подключиться. Предложение заманчивое, но, прочитав официальные правила программы лояльности, я призадумалась.

Вот, например: "Бонуси, нараховані за програмою Мій МТС Бонус для абонентів МТС Передплата можуть бути використані для отримання послуг MТC та послуг партнерів MTC на спеціальних умовах. Обсяг послуг та умови їх надання встановлюються та змінюються без узгодження з користувачами послуги МТС Передплата.

MTC має право анулювати бонуси на рахунках абонентів у будь-який момент без попередження і пояснення причин.

MTC має право змінювати ці правила без попередження. Діюча версія правил розміщена на сайті my.mts.com.ua.

Перевірка абонентом стану додаткового рахунку для накопичення бонусів або обміну бонусів на послуги, означає, що учасник згоден з цими правилами.

MTC має право призупинити програму Мій МТС для абонентів МТС Передплата у будь-який момент без попередження та узгодження з користувачами послуги."

Вот. Как-то стремно! Может кто-то подключался уже к этой программе лояльности - расскажите свои впечатления! Всем заранее спасибо :)

P.S. Не хочу обидеть того или другого оператора - у меня их три, просто хотелось бы знать ваше мнение!
 
Это везде и всегда так написанно. Так шо не парься)
 
Назад
Зверху Знизу