Трехмиллиардный штраф согласилась выплатить Правительству США компания GlaxoSmithKline, чтобы урегулировать де

Статус: Offline
Реєстрація: 04.10.2010
Повідом.: 1544
Трехмиллиардный штраф согласилась выплатить Правительству США компания GlaxoSmithKline, чтобы урегулировать де

Правительство США получит от британской фармацевтической корпорации GlaxoSmithKline три миллиарда долларов. Это самый крупный в истории Америки штраф за мошенничество в сфере здравоохранения. Суд признал компанию виновной в том, что она продвигала на американском рынке несколько медицинских препаратов, не имея на то разрешения федеральных властей.

Кроме того, следствие доказало, что фармацевтический гигант подкупал врачей, чтобы те выписывали больным неодобренные лекарства. Руководство GlaxoSmithKline в итоге решило пойти на сделку с правосудием. Корпорация признала свою вину и согласилась выплатить штраф в обмен на обещание не заводить против нее новые дела.

Источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Чтобы эта информация не казалась столь непрактичной, выкладываю общую информацию по деятельности компании, применительно к украинцам.
Вот надписи большими буквами на главной странице "украинского" сайта компании:
"Щосекунди...
ми дистриб'ютуємо понад 35 доз вакцин
Щохвилини...
на продукцію ГСК здійснюється понад 1 100 призначень
Щогодини...
ми витрачаємо понад 300 000 фунтів стерлінгів (562 000 доларів США) на пошуки нових лікарських засобів
Щодня...
понад 200 мільйонів чоловік користуються зубними щітками і зубними пастами торгової марки ГСК
Щороку...
на наших заводах виробляється 6 мільярдів таблеток Панадол і 600 мільйонів тюбиків зубної пасти."


Неплохо, не правда ли?

Вот один из разделов, наиболее рекламируемой продукции:
"Продукти для здоров'я

Ми постачаємо продукцію для догляду за ротовою порожниною, безрецептурні лікарські засоби і харчові напої для мільйонів осіб. Багато наших брендів, таких як Панадол, Аквафреш, Лукозад і Нікоретт/Нікітін, відомі в усьому світі.

Напрямок охорони здоров'я клієнтів забезпечує нашій компанії додатковий динамічний вимір, проте, стосовно всіх наших продуктів, рушійною силою нашого напрямку охорони здоров'я клієнтів є наука. З чотирма спеціалізованими центрами ДіР напрямку охорони здоров'я клієнтів і відділом нормативно-правових актів бізнес реалізує наукові інновації так само серйозно, як і вдосконалення маркетингової діяльності, і має провідні можливості в обох цих напрямках.

Нижче наведено перелік наших основних товарів. В цьому розділі надані Інструкції з використання препаратів. Ця інформація надала для спеціалістів охорони здоров’я та не має на меті замінити собою консультацію кваліфікованого лікаря."


А теперь логично выплывает вопрос: если США заставило компанию так раскошелиться, при их-то продвинутой системе контроля качества; то сколько ураинцев уже несколько лет являются подопытными крысами?

Никакого предвзятого отношения, есть факты и действительность.
Всю информацию Вы можете увидеть на сайте украинского представительства компании, которая для замятия скандала, согласна сунуть несколько миллиардов баксов (!)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Надеюсь, теперь понятно, для чего нужно просматривать международные разделы новостей, а самое главное, как это можно использовать в своих интересах, в данном случае, при походе в аптеку.
 
я думаю так действуют все компании, если их не споймали не значит что они лучше
 
Фармацевти-шахраї. Подробности.

Махінації на здоров’ї коштують три мільярди доларів.
Такий штраф має сплатити британський фармацевтичний концерн «GlaxoSmithKline» за обман і недобросовісне просування препаратів.
Претензії до фармацевтичного гіганта ще з 2004-го року мали Сполучені Штати Америки.
Вона отримає мільярд із вказаної суми. Решта піде на виплати за цивільно-правовими позовами.
Компанію звинувачують у підкупі мільйонів лікарів. Фармацевти переконували медиків прописувати препарати не за прямим призначенням.

Натомість оплачували лікарям відпочинок на курортах, спонсорували обіди та SPA-програми.
Попри рекордний для фармацевтичних компаній штраф, концерну скандал – як з гуся вода.
Керівництво переконує, що звільнило всіх, причетних до махінацій і змінить роботу відділів реклами та маркетингу.
Крім того, стягнення ніяк не відіб’ється фінансові звітності компанії.
2011-го «GlaxoSmithKline» заробила понад 43 мільярди, а роком раніше – 45 мільярдів доларів.

Акції ростуть, а інциденти з недобросовісною рекламою швидко, і схоже, безслідно, розчиняються у минулому.
Фармацевтичні компанії процвітають і жодна криза не роз’їдає їхніх бюджетів.
Можливо, саме через це штрафи для спекулянтів за останні кілька років збільшилися на три нулі.
На думку оглядачів, влада США просто заздрить доходам фармацевтів.

Источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


P.S. Вот красными буквами, чем не сюжет из "Секретных материалов"? Только вот происходит это в реальности, а нам рассказывают, что мы просто должны сходить к психиатру...
 
Назад
Зверху Знизу