В Россию по доверености.

ну это ж таможне надо давать!а пограничникам за что?
 
Ты,мил человек,не малейшего понятия не имееш.А хочеш себя проявить.Ты хоть раз границу с далека видел?

прикинь,седня приехал с России)))на электричке.на машине ездил,но не на своей и не за рулем)))
 
Подскажите кто знает! Хочу через месяц сьездить в Россию, я не хозяин, есть на машину ген.довереность, имееться 1 неоплаченый штраф(выустят наши)? Что потребуеться от меня на границе дополнительно! То что нужно рос.страховку покурать я знаю!!!!!

ещё в 2007 создавал тему и подробно всё описывал.
До сих пор ничего не поменялось.
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=131795
 
я вроде уже задал вопрос,деньги давать надо и тем и тем??раскажи подробнее сам процесс!

Если ты мало-мальски умен то проедеш без проблем.Нужна дополнительная информация в личку .
 
Останнє редагування:
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Згідно пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 87 від 13 лютого 2012 року («Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів»), у пункті 51 Постанови № 1388 від 7 вересня 1998 року сталися зміни:
«В абзаці першому пункту 51: перше речення після слів “на підставі” доповнити словами “заяви власника транспортного засобу або”; друге речення після слів “на період поїздки” доповнити словами “за їх бажанням”.»

і зараз він звучить таким чином:
«Порядок допуску транспортних засобів до поїздки за кордон. 51. У разі відсутності права власності на транспортні засоби оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами. Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у відповідних підрозділах Державтоінспекції. {Абзац перший пункту 51 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87 ( 87-2012-п ) від 13.02.2012 }. Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному підрозділу Державтоінспекції не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.»
Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Керуючись ст. 5, 6, Закону України «Про інформацію», а також враховуючи вищевикладене, прошу надати відповіді на такі питання:

1. Чи можливо громадянину України, резиденту, не власнику транспортного засобу, маючи лише:
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке зареєстроване у МРЕВ ДАІ України на іншого власника (звичайний автомобіль, придбаний в Україні, на українських номерах)
- нотаріальне доручення від власника транспортного засобу (з правом виїзду на ньому за межі України)
виїхати за межі України?

2. Чи потрібно у вищевказаному випадку обов`язково оформляти, як це було раніше, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на їм`я довіреного?

Прошу, по можливості, надати однозначні відповіді на питання № 1 та № 2 («так» чи «ні»).

Заздалегідь дякую за відповіді, та прошу їх надiслати письмово на мою адресу в строк, передбачений чинним законом України про звернення громадян.

В`ячеслав ____________________ « _____» __________ 2012 року.


ответ таможни
41d6e36bebb7.jpg


34ba39242bc5.jpg


крупнее
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


5a8ac2d94f4a.jpg


крупнее
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
так и что это означает?можно или нет?
 
ну там просто как-то по непонятному написано,сформулировано "по дебильному"!!!!))

поехать то можно,но чтоб не завернули ж!
 
ну ген доверенность есть,значит можно.спасибо!)
надо будет распечатать эти листовки и если что.предъявлять.Бо у меня седня мамка через границу ехала-ей сказали.что нельзя по доверке.
 
Назад
Зверху Знизу