ТО велосипеда - где, почём, как связаться?

Интересно мнение о мастерской "Пилигрим". Кто пользовался, какое впечатление?
 
Пилигрим-это напротив БПС?

Да
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Недавно пользовался услугами их мастерской, ничего плохого не скажу, но и хвалить не буду, нужно больше разведать, по одному разу судить не могу.
 
Тим паче, що складного там нічого немає. Я лише колеса сам не збираю/рівняю - тут тупо потрібна практика, якої в мене немає. А без цього то тупий пройоб часу, пам'ятаю, як колись намагався - кілька годин крутив спици та ніхера не вийшло, а чуваки в майстернях за пів години колесо збирають та центрують.
 
Тим паче, що складного там нічого немає. Я лише колеса сам не збираю/рівняю - тут тупо потрібна практика, якої в мене немає. А без цього то тупий пройоб часу, пам'ятаю, як колись намагався - кілька годин крутив спици та ніхера не вийшло, а чуваки в майстернях за пів години колесо збирають та центрують.

и вилки сам перебираешь?
и инструмент есть для них?)))
 
и вилки сам перебираешь?
и инструмент есть для них?)))

І вилки, й аморти, й підвіски.

А що там за спец інструмент потрібен? Для реби, наприклад, наскільки пам'ятаю, потрібні:

1 - ключ на 10
Цього вже достатньо для обслуговування "кожні 50-100 годин".

2 - ключ на 24
3 - зтискаючий зйомник стопорних кілець
Цього вже достатньо для повної "до гвинтика" розбірки.

Але це найпростіша вилка. Загалом так, бувають різні спец приспособи потрібні, але такого, щоб реально щось унікальне, що самому зробити з підручної хуйні чи чогось з хозтоварів не можна, то це лише розрізні втулки/тримачі штоків.

Фокси рлц, цдт, ванілла, реба, рекон, фетті, задрочений скотівський аморт TC3, фокс флоат рл, х-ф'южен простий - усе це перебираю сам.
 
І вилки, й аморти, й підвіски.

А що там за спец інструмент потрібен? Для реби, наприклад, наскільки пам'ятаю, потрібні:

1 - ключ на 10
Цього вже достатньо для обслуговування "кожні 50-100 годин".

2 - ключ на 24
3 - зтискаючий зйомник стопорних кілець
Цього вже достатньо для повної "до гвинтика" розбірки.

а для фокса?
 

Таласів в мене немає, нових модних теж.
Флоат зі "старим" рлц картриджем та новішим цдт перебираються лише самими рожковими ключами. Для повної розбірки картриджу потрібен тримач штоку( тіла картриджа), але це нах не потрібно бо усе, що треба, можна зробити відкрутивши лише один бік, будь-який, що не є проблемою.
Там конструкція така, що розбирати його нах не треба - він вічний. Адже навіть коли резинки почнуть сцяти, то все все одно повноцінно працюватиме.
 
Але це найпростіша вилка. Загалом так, бувають різні спец приспособи потрібні, але такого, щоб реально щось унікальне, то це напевно лише
1 - розрізні втулки-тримачі штоків
2 - зйомник картриджу фетті/лефті
3 - голка для накачування компенсаційної камери амортів

ДТ-свисс - свой съемник
Фокс - свои приспособы выбивать башинги

и т.д....

но то такое, специфическое.

сантур можно и на коленке
 
ДТ-свисс - свой съемник
Фокс - свои приспособы выбивать башинги

и т.д....

ДТ-свіс задротство. Сенсу її брати я хз. В мене нема.

Баші - ні, таким я не займаюсь. Я про обслуговування казав, а не ремонт. Для торцювання стаканів рами в мене теж інструмента нема, але обслужити рульову та відторцювати стакан при збірці нового велосипеда чи рихтовці після дтп старого - відчуй різницю.
 
ДТ-свіс задротство. Сенсу її брати я хз. В мене нема.

Баші - ні, таким я не займаюсь. Я про обслуговування казав, а не ремонт. Для торцьовки стаканів рами в мене теж інструмента нема, але ж це не означає, що я не можу рульову обслужити - абсолютно різний рівень.

у меня дома нет места, чтоб сливать масло и все такое.
да и желания нет.

максимум - цепь обезжирить.
 
у меня дома нет места, чтоб сливать масло и все такое.
да и желания нет.

максимум - цепь обезжирить.

Ну в мене є. Мені насправді впадлу цим займатись, але на теперішньому етапі я це іншим не довірю. Бачив багато разів хуйню після тих сервісів. І якщо з колесом все видно - рівне, натяг спиц +- норм, то що там всередині аморти вони намудрили я хз.

Аж до історій аля. Нещодавно на ХТ була.
Купив чувак бу вилку посередині літа. Відвіз на сервіс, щоб мастило поміняли, заодно проінспектували. Все зробили, все ок. Кілька сотень ульра-лайту наїздив, без дощю та говен, а за зиму вилка закисла. Відтягнув в інший сервіс, а там поставили діагноз - вилка мертва, ніг та башів немає. Не за кілька ж сотень по сухому це сталось. Питання - як її обслуговували в першому сервісі?
 
Ну в мене є. Мені насправді впадлу цим займатись, але на теперішньому етапі я це іншим не довірю. Бачив багато разів хуйню після тих сервісів. І якщо з колесом все видно - рівне, натяг спиц +- норм, то що там всередині аморти вони намудрили я хз.

а масло заливаешь то, что производитель рекомендует?

посмотрел, что в Харькове фокс голд нет, надо на байк-компонентс...
 
Ні, звичайно.
Моторку, трансмісіонку - в залежності від потрібної в'язкості.
В демфер теж пох абсолютно, аби демферне.

т.е. синтетика/полусинтетика/минералка - пох?
да не. я буду заливать фирменное.
там много нюансов
 
Назад
Зверху Знизу