На Харківщині розстріляли родину лелек (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196957
На Харківщині розстріляли родину лелек (відео)

30.08.2019 15:31

На Харківщині розстріляли родину лелек (відео)

*Птахи мешкали в гнізді на околиці району. Двом з них вдалося вижити, доля інших маленьких чорногузів – невідома

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



*Птахи мешкали в гнізді на околиці району. Двом з них вдалося вижити, доля інших маленьких чорногузів – невідома.*

Лелеки гніздилися на водонапірній вежі. Цьогоріч в пари було аж п’ятеро пташенят. Місцеві милувалися птахами, аж доки невідомі не вбили сім’ю чорногузів. Очевидців немає, але постріли люди чули.

Галина Полівода, мешканка Золочева
Я особисто чула вистріли, десь п’ять хлопків.* Це не люди, а звірі, розумієте? Таку птицю!

Сімейство лелек понад 20 років тішило тутешніх мешканців. Селяни не втямлять – чим могла заважати родина чорногузів їхнім убивцям.

Наталія Ткач, мешканка Золочева
Внучка ж приїжджає отак от – бабуля, там вже голови торчат! Там вже нєсколько етіх самих! Ну, нє знаю! Ето…. Ето очень тяжело!

Вбили не всіх лелек – одне поранене пташеня прибилося до оселі пенсіонерів.

Тетяна Панченко, мешканка Золочева
Ну крило праве розправляв, а ліве не розправляв отак от . Я думаю що да – людська жорстокість.

У подружжя Панченків пташеня мешкало майже місяць. Весь цей час вони піклувалися про свого маленького гостя наче про дитину.

Володимир Панченко, мешканець Золочева
*Купували курячі шийки, рибку. Колись вночі вийшов, шо жаба пригала, ну упіймав її. У відро кинув, а на утро поставив, а вона і з’їла.

Бачили люди і ще одного чорногуза, який вижив. Птах також був поранений та кульгав. Прилетів він до оселі Панченків – навідати свого родича.

*Галина Катриченко, мешканка Золочева
Щось там балакали-балакали по своєму. А потім, каже, це ж осталося, а то полетіло і більше воно не прилетіло. І їх не стало, я ото знаю, шо вони по-своєму там побалакали.*

Хто ж так жорстоко розправитися з беззахисними птахами? Не на камеру люди натякають на одного з місцевих мешканців. Але його дружина причетність свого чоловіка до загибелі лелек – заперечує.

Наталія Рибіна, мешканка Золочева
У мого чоловіка ні оружия немає. Ніякого! Абсолютно! Ніде не зареєстріровано воно ружьо. В нього нема нічо! Це на нього наклеп Йшли бабки. Казали, що бачили, як зграя собак напала на цих лелек. Вони їх порозривали.*

Осиротіле лелеченя відвезли до харківського екопарку. У звіринці припускають, що від тварин родина лелек постраждати не могла. Зараз почуває себе птах вже набагато краще.

Володимир Переходович, завідувач сектору птахів харківського екопарку
*Он был слабенький, всего боялся, он прятался и забивался в угол. Но сегодня, вы видели, он совсем по-другому себя чувствует, встал на ноги, уже пытается делать взмахи крыльями.

Лелеченя привозять до озера, де воно оселиться.

*Я думаю, что ему будет здесь хорошо. Давай, дружочек, иди.

Пташеня невпевнено крокує та розправляє крила. Наступного року вже з новою родиною воно зможе полетіти у вирій.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
нахер они кому понадобились? вот долбики..
 
Везде есть свои уроды- у нас, возле дачи на озере всегда жили лебеди. Пока кто- то из извращенцев не пострелял ...кто- то из птенцов выжил... Но в этом году уже не прилетали...
 
А охотники, таки действительно не нормальные. На открытии по перу, перебили всё что движется, и чаек, и лелек, и даже каких то водяных крыс. Притчем стреляли чуть ли не в людей, не соблюдая никаких правил.
 
Да , и этим индейцам легализовать оружие ? То что есть и то отобрать нужно
 
Конченные уебаны, таких выблядков лишнехрососомных надо сразу в живьем в кислоте растворять, чтобы и следа не осталось. Сколько же этих припездней свиноматки навылупляли ((
 
кто обижает аистов плохо кончает...скоронесчастье с тем уебаном случиться
 
Лишнехромосомные. Увидел бы, отпиздил выблядков
 
Назад
Зверху Знизу