Тема для велофлуда

Re: Тема для велофлуда

Открыл вчера сезон.
Никогда бы не подумал что велосипед станет мне средством передвижения а не спортивным снарядом. Даже несколько пешеходов высказались что мол "вот это транспорт!":клас:
Хе, ну и заодно попал крепко вчера под обстрел вначале Жуков.
 
Re: Тема для велофлуда

я очкую їздити. Воно то й ходити на вулицю не дуже хочеться бо некомфортно з-за постійних обстрілів. Навіть на моїй армійській-масельського, що є на зараз найбезпечнішими районами, куди прилітало лише кілька разів за увесь час й не сильно.
А на велі взагалі ппц, навіть залягти не вийде.

Але приходиться.

Взагалі вели будуть популярні бо авто та міського транспорту та мереж багато знищено, швидко купити нові авто та відновити транспорт не вийде - тож потрібен буде альтернативний транспорт.



А сезон я, як і останні роки, не закривав натурально - крутив педалі в новий рік саме о 00:00.
Да й до цього теж можна сказати, що не закривав - їздив й 31, й 1 потім. О 12 чек на йолці та в лісопарк на ксп.
 
Re: Тема для велофлуда

У всіляких невеликих містах, пгт, селах завжди їздили та їздять на велах багато - бо найзручніший спосіб пересування на невеликі дистанції та відсутність тупого гонору аля "як лох на велі".
 
Re: Тема для велофлуда

цікаво, а тут нас боти теж будуть шукати, якщо чимнути прильотом чи нє? якщо так, то сумно...давайте хоча б помріємо, як буде розвиватися вело-інфраструктура після закінчення всього цього жаху?
я наприклад вважаю, якщо президент зробив пропозицію Австралії та Нідерландам допомогти нам відбудувати наше місто, то Н допоможуть спроектувати та перебудувати деякі авто-сполучення міста на пішохідні та вело-зони, щоб можна було без ризику та у комфорті пересуватися містом з одного краю на інший; друге діло - то менталітет наших автолюбителів, але із цим думаю, вже допоможуть самі велосипедисти міста, та туристи, яких в нас думаю буде дуже багато навіть на початку відбудови
 
Re: Тема для велофлуда

Для цього людина відповідальна за будівництво повинна бути помішана на цьому бо це не так просто і купа компромісів.
Обов'язково повинні бути траси для вело і різних електро приблуд та не просто для прогулянок десь там у парках і на околицях а саме для пересування по місту і це дійсно потрібно людям.

у Чернігові ж які ні які, але ж велодоріжки по місту були...без усіляких захоплень цим видом транспорту з боку забудовника чи адміністрації...так, люди писали та казали, що деінде одна з доріжок може закінчитись забором чи глухим кутом, але все ж таки вони по місту були...будемо прочавлювати велоспільнотою клопотання, або петиції на голосування, були ж якійсь старі проекти; хоча з них почати, враховуючи поправки до тотальної забудівлі міста
 
Re: Тема для велофлуда

после войны как катать за городом, везде, сука может ждать мина
 
Re: Тема для велофлуда

Всім привіт!
Підкажіть, будь ласка, працюючі веломагазини/майстерні у Харкові зараз :)
 
Re: Тема для велофлуда

после войны как катать за городом, везде, сука может ждать мина

В высшей степени ХЗ.
Учитывая, что у меня в силу местожительства обычно все типовые маршруты пролегали в прямоугольнике лесопарк - Бел.шоссе - Проходы - Слатино - Дергачи - Караван, включая поля и грунтовки, то я вообще не ипу, удастся ли там при моей жизни еще когда-нить покатать или нет.
Походу, лисопеды придется продавать. Ну или катать по душному городу среди машин.
 
Re: Тема для велофлуда

ну дороги то розмінують. А от в ліс лізти таки небезпечно, грибники їх ще довго розміновуватимуть
 
Re: Тема для велофлуда

ну дороги то розмінують. А от в ліс лізти таки небезпечно, грибники їх ще довго розміновуватимуть

Та що там ліс - стрьомно буде в кущах посцяти з дороги звернути.
 
Re: Тема для велофлуда

вот такой вопрос: а тема приветствия велосипедистов уже неактуальна?
 
Re: Тема для велофлуда

мягко говоря, ранее, было обсуждение о том,что велосипедисты едущие на встречу друг другу(и не только) всегда здоровались)
Да вроде и сейчас здороваются, если видят идейного собрата - не "печкина", не пивосипедиста и не доставщика (те здороваются промеж собой).
 
Re: Тема для велофлуда

Да вроде и сейчас здороваются, если видят идейного собрата - не "печкина", не пивосипедиста и не доставщика (те здороваются промеж собой).

таких как описали, в принципе, не замечаю! но с момента восстановления катания, видел уже человек 100, никто не разу даже не попытался поздороваться((
 
Re: Тема для велофлуда

на каком веле кататься зимой?
 
Назад
Зверху Знизу