morrowind

Статус: Offline
Реєстрація: 03.04.2009
Повідом.: 12217
Вобщем попробовал по кучи советов геймеров со стажем сыграть в игруху!, ПИЗДЕЦ! вот не пойму в чем прикол игры?:confused:, бродить по городу и плеватся магией, выполнять глупые как на меня задания, и дратся со всякими жуками и крабами:(:(:(:(:(, не могу понять чем такие иры нравятся геймерам, что в них интересного:confused:, а тот ше Обливион бегаешь по городу и выполняешь задания типа убить крыс, убить пантер, ну полнейший бредддд..! аот кому такие игры нравятся? они параноики или дауны?!:confused::confused::confused:
 
Справа у відкритому світі, який цікаво досліджувати, та вільному геймплеї, де ніхто не каже, що робити - розбирайся та роби як сам хочеш. Да впринципі вся гра це вільне дослідження світу. При чому дослідження це зав'язане на плітки та квести, через які добувається інформація про місця та речі, які б сам і не знайшов.

Але на сьогодні він вже не іграбельний. У свій час це була просто нереальніша ігруха. Хоча я не з першого разу теж затягнувся, спочатку і справді нудно воювати з крабами було.
 
Останнє редагування:
Тоесть в игре не надо проходить сюжет, а просто бродить и убивать всяких крабов, и искать всякие волшебные сапоги да мечи?:confused:, не думаешь что ето очень нудно?
 
Просто бродити та шукати всілякі шняги цікаво - було б де бродити. До того ж світ не поділений явно на локації по силі ворогів, що не дозволяє тупо досліджувати - запам'ятовуєш де що цікаве бачив, але не зміг пробитись, повертаєшся потім. Це ж не дає часто напряму пройти у потрібне місце - вигадуєш як з іншого боку зайти, підкачатись чи ще щось. Багато місць, вхід до яких знайти самому важко чи взагалі неможливо - інформацію з пліток та квестів отримуєш. І так усю гру лазиш по всьому світу багато-разово вертаючись.

Головна квестова лінія невелика, впринципі можна взагалі її не робити. Але у деякі міста чи поселення, локації доступ відкривається лише з нею.

Спочатку, доки ти лох педальний, прийдеться повоювати з крабами та тупі квести поробити. Коли хочаб тих же крабів та пацюків рубитимеш, то можна буде вже акуратно досліджувати.

Якщо будеш грати - швидко качай скіл, яким у камень душу ворогів заганяти, скупай чи пизди камені та продавай заряджені. Гроші будуть. Ну а далі вже пох бо купувати знарягу будеш вкрай нечасто, все знайходиться, знімається з трупа чи частіше ворується.

І не починай тяжем мілішником - ти ним станеш всеодно ким би не почав :).
 
Останнє редагування:
а смысл то тогда в чем?, что бы просто жить в игре?, без смысла ее закончить!:(, еще и с тупейшими персонажами, которые не глядя могут за добой бегать по пол 20минут, хоть ты и на коне!:(:confused:БРЕД!
 
так в игру для того и играют что бы погрузится в что то интересное, не то что в обычной жизни, а нафиг иметь тоже(переносно) еще и с плохой графикой и тупейшими заданиями - без смысла для игры особого!:)

я понимаю игры где иза твоих действий меняется сюжет или концовка, но тут то сюжет один и концовка тоже, только что бы его выполнить надо лазить по всей карте и выполнять всякий бред, я так думаю!
 
Короче не играй. Заебал.
 
ТС, попробуй "серьезный сэм", должно понравится.
 
К чему все это? (с)
все таки супер игра :)
 
вот кучи пиздя а обяснить че в ней супер немогут! пиздюняр много!

вот обзор!


ТС, попробуй "серьезный сэм", должно понравится.

пробовала, там хоть суть есть! и красивые пейзажы!



вообщим наверноре игра для прыщавых дрочеров ккоторые готовы жить возле компа и играть в игру.. точнее в ней жить годами, у которых нету живых друзей и они их находят в игре, которые ссыукуны в жизни и ничего не могут, в игре они убивают монстров!, и дрочеров, в игре они дрочат на телок! нормальный там жить не захочет, потому что неинтересно, интересно проходить интересные мисии а не жить в игре и учится убивать крыс))))))) мое мнение! так что ли?
 
Останнє редагування:
лучше бы учили не выгре всякую хуйню, а в жизни уроки!
 
Назад
Зверху Знизу