Ситуейшн. БФ

Статус: Offline
Реєстрація: 16.05.2011
Повідом.: 696
Ситуейшн. БФ

Недавно змінив роботу. Так ось з самої першої миті на новому місці помітив одну особу жіночої статті. Помітив це ще легко сказано;)
Так ось вже другий тиждень працюю, і все ніяк з голови не вилазить вона. Тим більше що працюємо в одній кімнаті. До себе не дуже підпускає ... Пробував і так, і сяк - безрезультатно. На руках обручок ніяких немає, але мимоволі під час її розмови по мобільному зрозумів, що вона, можливо, одружена і має дітей. Пробував знайти про нею хоч якусь інформацію по своїй базі - нуль.
Що робити? Реально, що вона може не носити обручки? Алергія на золото чи як?:rolleyes:
 
Останнє редагування:
Що робити? Реально, що вона може не носити обручки? Алергія на золото чи як?:rolleyes:
Золото люблю, аллергии не имею, но обручалку носила редко. Почему? А фиг его знает. Это вроде не обязательно
 
Сдадим тебя Ольке при первой возможности. Сам себе жрачку приготовишь, не маленький
 
А что Вас удивляет?

ХЗ ...
Може щоб не виглядати старою дівою?:confused:

Сдадим тебя Ольке при первой возможности. Сам себе жрачку приготовишь, не маленький

Та я й так собі жратву готую, нащо мені ваша Олька?
 
Та вроде весна прошла или это так жара действует? небось кондиционера нет в офисе ?
 
наперекосяк))
А вариант позвать пообедать, попить кофе ,поужинать уже не рассматривается?

Було сьогодні! Хотів дещо по роботі запитати, так вона натякнула про пропозиції з моєї сторони. Пропоную - відмовляється.
 
Цвяточек ей подари ) А лучше в горшке что нить покрасивее, пусть стоит в офисе цветет и пахнет и о тебе напоминает )

Букетно - конфетный период у тебя ))) а то сразу куда то приглашать, мож она подумала сначала ужин а потом на секас!

и вааще даешь фото избранницы!!!!! оценим )
 
Було сьогодні! Хотів дещо по роботі запитати, так вона натякнула про пропозиції з моєї сторони. Пропоную - відмовляється.
Ты на украинском ей предлагаешь? Я бы тоже відмовилась
 
Ну где бы ещё паслись украинофаги на ХФ. В Политике, конечно...
 
Назад
Зверху Знизу