• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

У Харкові перестали працювати ринки: що кажуть містяни (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 195945
У Харкові перестали працювати ринки: що кажуть містяни (відео)

24.04.2020 18:53

У Харкові перестали працювати ринки: що кажуть містяни (відео)

У Харкові та області призупинили роботу всіх ринків, крім двох оптових

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



У Харкові та області призупинили роботу всіх ринків, крім двох оптових.

Про це вчора заявив голова облдержадміністрації Олексій Кучер. Сьогодні ми це вирішили перевірити.

107-2-150x150.png
Світлана Єченіна, кореспондентка



Ринок “Павлове Поле” сьогодні не працює. Відчинені лише ось такі маленькі крамнички, поруч збираються черги.

Покупці таким розвитком подій приголомшені. Кажуть: ще вчора, здебільшого, ринки у Харкові працювали і багатьох опитаних це цілком влаштовувало. Тож зараз вони вже готові запропонувати своє рішення.

108-2-150x150.png
Віталій, харків’янин



Тут має бути адміністрація і тоді можна масочний режим, маски будь ласка поставте тут кіоск не автоматичний. Який хочете кіоск . Хочеш туди – масочку і вперед. Скупився – пішов. Багато людей, значить пропускати скільки треба.

Зачинили ринок і біля станції метро “Перемога”. Ряди геть порожні, ролети опущені. Місцева мешканка Любов розповідає: здебільшого, купувала все саме на ринку.

109-2-150x150.png
Любов, харків’янка



Ну, а в основном, конечно, можно и в супермаркете купить. Но а творог мы питаемся творогом в данном случае, моя сім’я двое нас старичков. Так что да, очень плохо. И что до какого числа до11, – это кошмар.

Відчиненими залишаються маленькі магазини, які розташовані за межами ринку. Тут продають зоотовари, рослини та засоби зв’язку, але інколи трапляються ось такі павільйони. Продавці тут розгублені. Кажуть: не розуміють, які зміни на них чекають завтра, але поки адміністрація ринку працювати дозволяє, тому роботи вистачає.

110-1-150x150.png
Продавчиня



Як купували так і купують, тому що їсти треба кожного дня. У всіх сім’ї, у всіх діти.*

111-2-150x150.png
Ганна, продавчиня



Да, обязательно. Просто, я гружусь, а так перчаточки все есть. У нас все як положено. Все есть.

Нагадаємо, 14 квітня втратила чинність постанова міністерства охорони здоров’я, яка дозволяла працювати продуктовим ринкам за умови дотримання обмежень. Проте, у Харкові більшість ринків продовжували роботу.

112-2-150x150.png
Геннадій Кернес, Харківський міський голова



Це не наші повноваження закривати ринки. Це повноваження санітарного врача. У нас в місті немає санітарного лікаря, немає. Виконуючий обов’язки санітарного лікаря знаходиться в областному підпорядкуванні.

Згідно з рішенням уряду, торгівля на ринках залишатиметься під забороною до кінця карантину.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу